AFC ZONDAG 2 Zondag 2 Reserve Hoofdklasse A 24 AFC senioren selectie et minder dan de titel in de Reserve Hoofdklasse A zal AFC Zondag 2 dit jaar geen genoegen willen nemen. Vorig seizoen ging het op de laatste speeldag mis tegen Hollandia, maar de selectie voor dit jaar zint op revanche. Voor het Tweede elftal was het seizoen 2012- 2013 desondanks een goed jaar om op terug te kijken. Met bij vlagen sterk voetbal en veel strijd werden uitstekende resultaten geboekt. Er werd voortgebouwd op het succes van het jaar ervoor, toen de spelers onder leiding van Wessel Colijn, nu trainer van de Zaterdag 1, het kampioenschap vroegtijdig binnensleepten. Naarmate het seizoen vorderde, kreeg een aantal spelers uit de Zondag 2 zelfs de kans zich te bewijzen in de Topklasse. Met als gevolg dat er dit jaar twee spelers, Rajendro Halman en Wibout de Vetten, definitief aansluiten bij de selectie van de nieuwe hoofdtrai ner Willem Leushuis. Dit zouden er drie geweest zijn, ware het niet dat Javier Vet de kans krijgt om zich bij FC Dordrecht in de Jupiler league te profileren. In de ogen van trainer Joey van Leijenhorst heeft zijn ploeg vorig seizoen een uitstekende ontwikkeling doorgemaakt. 'Naast de goede prestaties in de competitie hebben we in de beker, met de wedstrij den tegen Ajax zaterdag en GW^ laten zien hoeveel talent er in onze ploeg zat en nog steeds zit. Toen Maarten Stekelenburg eind vorig seizoen aan het roer kwam, ben ik ook veel spelers kwijt ge raakt. Dat heeft ons toen waarschijnlijk het kampioenschap gekost. Maar de doorstroming die vorig jaar heeft plaatsgevonden, is iets dat we dit jaar moeten doorzetten.' Ten opzichte van het vorige seizoen heeft er in de technische staf een beperkt aantal wijzigingen plaatsgevonden. Van Leijenhorst is wederom trainer/coach. Hij zal worden bijgestaan door zijn assis tent Kay Bottse, net als Van Leijenhorst voor het tweede seizoen aan dit elftal verbonden. John Seijes heeft dit jaar de rol van teamleider op zich genomen. Dennis Schroder zal wederom als fysio de spelers topfit houden en Ernst Pieter Knüpfer zal als assistent-scheids- rechter de touwtjes langs de zijlijn in handen houden. Abrahim el Bakkali is in het kader van zijn opleiding toegevoegd als stagiaire aan de technische staf. Kijkend naar het team voor dit seizoen valt op dat het Tweede ook een aantal nieuwe spelers in de selectie heeft. Er vindt wederom een doorstroming vanuit de A-junioren plaats en ditmaal maakte ook een speler uit Zondag 3 de overstap naar het keurcorps van trainer Van Leijenhorst. Daarnaast zijn enkele nieuwe AFC'ers gestrikt die stuk voor stuk een bijdrage kunnen leveren aan een goed seizoen. De doelstellingen zijn redelijk ongewijzigd. Van Leijenhorst: 'We willen met attractief, verzorgd en aanvallend voetbal de knock-out fase in de beker halen en net als vorig seizoen minimaal tot de laat ste speeldag meespelen voor het Kampioenschap. En natuurlijk weer twee a drie spelers afleveren aan het Eerste.' M WW achterste rij vlnr.: Dino van Essen, Tamba Dos Santos, Ernst-Pieter Knüpfer (ass. scheidsrechter), Stefan Schipper, Dennis Schroder (verzorger), Dj air Kuyt en Darren van Mourik middelste rij vlnr.: Tener Devecioglu, Samuel Frank, Elias Bouazzaoui, Kay Bottse (ass. trainer), John Sijes (teammanager), Allon Worms, Michael Antwi en Desley Groenewegen voorste rij vlnr.: Bjarne Dijkman, David van Paridon, Michael Malmberg, Joey van Eeijenhorst (trainer/coach), Tobias Kiste- maker, Daryl Gerritsen en Feretti Hehl Op de foto ontbreken: Malqui Cabezas, Renaldo Patrick en Abrahim El Bakkali (stagiair) ADO '20 AFC '34 AFC FC Chabab DEM Hollandia Hoofddorp Hoogland Hercules JOS/Watergraafsmeer KHFC De Meern Pancratius VSV

Persmappen | 2013 | | pagina 26