Het bestuur en de organisatie 2012-2013 Bestuur AFC 2012-2013 Voor het derdejaar in successie bestaat het bestuur het komend seizoen uit de volgende 8 AFC'ers: Voorzitter Machiel van der Woude (63), 23e jaar in het bestuur, waarvan het 10e jaar als voorzitter. Secretaris Ronald Koster (46), 12e jaar in het bestuur, 3e jaar als secre taris. Benno Honsdrecht (43) voor het 4e jaar penningmeester. Vice-voorzitter Ad Westerhof (60), zijn 15e jaar als bestuurs lid, zijn 10e jaar als vice-voorzitter. Ruud Mantel (57) begint aan zijn 6e seizoen als 2e secretaris. Brian Speelman (44) is voor het 5e seizoen voorzitter van AFC's jeugdcommissie. Bob Duis (44) is voor het 3e seizoen commissaris Topamateurs, zijn 6e jaar alweer als bestuurslid. Lou Hekster (53) zal voor het 3e jaar binnen het bestuur de portefeuille seniorenvoetbal voor zijn rekening nemen. De gemiddelde leeftijd van de bestuursleden is bijna 53 jaar en het gemiddeld aantal actieve bestuursjaren bijna 9. Daarbij kan worden vermeld dat Ronald, Benno, Brian en Bob zonen zijn van de AFC-Ridders Paul Koster, Hans Honsdrecht, Donald Speelman en Robert Duis. Waarschijnlijk een uniek feit in de Amsterdamse voetballerij! Het bestuur wordt bij de uitvoering van het beleid bijgestaan door circa 60 commissieleden in 17(!) verschillende commissies, door meer dan 100 overige vrijwilligers (elftalleiders) alsmede door enkele tientallen professionals, trainers, medische staf, e.a., teneinde de 117 verschillende teams die AFC voor het nieuwe seizoen registreert zo optimaal mogelijk te laten functioneren. Bij deze commissies en staf een aantal opmerkelijke mutaties. De "oude" commissie commerciële zaken bestaande uit de AFC'ers Tim Timmerman, Meindert Huisman, Dennis de Wit, Alderd van der Zwaard en Hans Brouwer is na een periode van 7 jaar teruggetreden. Ook de leden van de "oude" straf- commissie met Ernst Seunke, Bas Rachman en Ron Limburg hebben na vele jaren hun activiteiten in deze beëindigd. En bij de commissie Pers en Publiciteit zijn Jan van Galen en André Wijnand na 5 jaar eveneens gestopt. Tien clubgenoten met een grote staat van dienst, waar AFC trots op kan zijn. Gelukkig zijn er inmiddels andere AFC'ers bereid gevonden de opengevallen plaatsen in te nemen. Zie pagina 41 van deze map met Algemene informatie AFC. Ook in de trainersstaf enkele in het oog springende ver anderingen. Bert Rijmers, Jethro Abram, Benno Nihom en Chris Constant zijn na een lange periode gestopt. Nieuw in de staf zijn o.a. René Stefels bij de junioren A1, reeds tussen 1970 en 1975 actief bij AFC als (zeer jonge) trainer en Roy Tular, jarenlang captain van AFC 1 en eveneens reeds eerder actief als jeugd trainer. Pachter Frans Ris ondersteund door Joop Kenter en Peter Bakker en een uitgebreide brigade verzorgt voor het 11e jaar naar tevredenheid van velen de catering op het sportpark. Henny Kottmann zal als fulltime verenigingsmanager weer een groot aantal taken voor zijn rekening nemen, zoals o.a. de productie van deze Persmap en ook Theo Janssen zal dagelijks op kantoor op Goed Genoeg aanwezig zijn t.b.v. de uitgebreide werkzaamheden rond het wedstrijdsecretariaat. Yvonne Steeman heeft bijna 13 jaar lang de ledenadministratie verzorgd en heeft haar werkzaamheden in deze onlangs beëindigd. Onze dank gaat naar Yvonne voor haar jarenlange inzet voor - en loyaliteit naar de club en wij hopen haar nog regelmatig op Goed Genoeg te treffen. De ledenadministratie is overgenomen door Thea Verhoeven, die in het verleden reeds zeer actief was voor de jeugdcommissie Bovenste rij v.l.n.r.: Lou Hekster, Brian Speelman, Ruud Mantel en Bob Duis. Onderste rij v.l.n.r.: Ronald Koster, Machiel van der Woude, Benno Honsdrecht en Ad Westerhof. AFC Seizoen 2012-2013

Persmappen | 2012 | | pagina 6