Leden van de Zilveren Ploeg van AFC AFC'ers die 25 jaar lid zijn van onze club worden benoemd Michael Kahn Ron Prins tot lid van de Zilveren Ploeg. Daan Kappelhoff Arthur Reddering Deze selecte groep komt sinds jaar en dag op de eerste Jos Kemna Frank Reddering vrijdagvond van november in het clubhuis van AFC onder Kees Kerker Michiel Reddering leiding van Zilveren Ploeg-voorzitter Johan de Bie en zijn Mannes Kinsbergen Patrick Reddering secondanten Flans Flonsdrecht en Flans de Wijs bijeen voor Michael Kinsbergen Rob Reddering een reünie. Eén van de jaarlijkse hoogtepunten uit het Brennus van der Klaauw Roland Ribberink intensieve clubleven. Guido van der Klaauw Frits van Klinken Willem de Ridder Roel Ridderikhoff De Ploeg bestaat anno 2012 uit de volgende 228 AFC ers: Marcel Koster Wim Ringe Pim Adriaansz Peter van den Dungen Jr. Maurice Koster Roger Ritz Rein Akkerman Sr. Cocky van Duyvenbode Paul Koster Flans Rodenburg Rein Akkerman Jr. Tom Egbers Flenny Kottmann Jan Roedema Wouter Amesz Flans Elias Nol Kuikens Michiel Roedema Karei Baarschers Max Flam Fred Laarhoven Bert de Rooij Ton Balk Plenk Foppen Ab Landman Peter Roosenschoon Jan Benoni Marcel Foreman Jan Plein Lans Ronald Sarfaty Bob van den Bergh Plerman Fritzsche Benno Leeser Plarry Schoemaker Plenk van den Bergh Plenk Gamelkoorn Rolf Leeser Theo van Seggelen Fred Berrier Ronald Gans Tonny van Leeuwen Ernst Seunke Flans de Bie Fred Gehring Nico Leloux Jurgen Seunke Johan de Bie Kees Gehring Ron Limburg Ben Slaap Flenry Bierman Paul Gehring Randy Lobatto Flans Slaap Steve Bierman Robert Gehring Jos Lonnee Ger Smit Dennis Bijlsma Brian van Gelder Flans Loonstijn Erwin Smit Plenk Bijlsma Jack van Gelder Edwin Ludwig Fred van Soomeren Jan de Boer Edwin Geluk Ruud Mantel Etienne Spee Rik de Boer Flans Geusebroek Marcel van de Meent Brian Speelman Lars Boering Barry van der Glas Pim van de Meent Donald Speelman Ger Bogaers Jacques van der Glas Ronald van de Meent Ab Springer Alphons Böggemann Karei de Graaf Eddy Meijer Roy van Straten Ron Böhne Guus Graanboom Jan Meijer Plenk Steinvoorte Jean Bollen Rob Groenteman Richard de Metz Karei van Stuyvenberg Andre Bonnet Plenk de Groot Lierman Meyer Ron Susan Andre van den Bor Co Grosze Nipper Luuc van Mierlo Tom Swart Frans van den Bor Frans Plaubrich Rein Minor Cees Thomas Ernst Bouman Lou Plekster Dick Moesbergen Charles Thomas Frank Bouman Nicky Plekster Jan de Moor Nico van Til Cees Bouwens Leo Plertz Flans Mulder Tim Timmerman Jan Bouwhuis Peter van der Pleydt Bob Neseker Joop Turfkruier Kees Boyenk Gerard Plogers Emiel Neter Dirk Jan Verhaal Cees den Braven Plenk Hölzel Ivo Niehe Dick Visser Jan van Broekhuizen Maurice de Plond Fred ten Nijenhuis Jip Vogel Theo van Broekhuizen Benno Flonsdrecht Tom Nooy Willem Vos Wil Brommelcamp Flans Flonsdrecht Duco Ohm Amel Vroege Jan Willem Bronwasser Rokus Ploogendoorn Sr. Michiel van Ommeren Plugo Walker Flans Brouwer Rokus Ploogendoorn Jr. Nicolaas van Ommeren Jeroen Walker Max de Bruin George Plorn Ruud van Ommeren Ad Westerhof Ger van Caspel Dick Pluisman Co Onsman Charles Wiggemansen Nico Cohen Ernst Pluisman Willem van Oort Cor Wijdoogen Flans Coorengel Meindert Pluisman Karei van Osch Andre Wijnand Wim Crouwel Flans Pluist Jan Otsen George Wijnand Flenny Cruyff De Plurwits Reijer Oud Flans de Wijs Sr. Roy van Dijk Theo Plusers Piet Ouderland Flans de Wijs Jr. Plenk Dik Wim Plusers Rob Overweg Marcel de Wijs Ron van Doesburg Plenk van der Jagt Jacques Parson Bob Wildeboer Robert Domhof Theo Janssen John Parsser Jaap Wildschut Jaap Draisma Edward Janus Jan Pelsma Dennis de Wit Lierman Drenkelford Rob de Jong Alphons Peters Bert Witteveen Rob Duis Willem de Jong Jaap Pluim Sebo Woldringh Flans Dukker Frans Jüch Doby Polak Machiel van der Woude Peter van den Dungen Sr. Tjeerd Jung Bas Rachman Flans Woudstra

Persmappen | 2012 | | pagina 39