SI m AFC Zondag 2 Ons "Tweede" zal dit jaar een flinke opgave hebben aan het evenaren van het succes van het afgelopen seizoen. 2011-2012 was een heel goed jaar, om in wijntermen te spreken. Het team dat wekelijks aantrad bestond uit een groep relatief jonge spelers met veel doorstromende A-junioren. Het kampioenschap werd als één van de eerste AFC-teams behaald en met een vorstelijke voorsprong werd het seizoen in de reserve Hoofdklasse afgesloten. In de strijd om het algehele kampioenschap van Nederland bleek Ajax in de halve finale iets te sterk, maar ondanks dat kunnen we uiterst tevreden terug blikken. Voetbaltechnisch stond het geheel onder leiding van coach Wessel Colijn die daarbij werd geassisteerd door Said Moumane. Fred Laarhoven trad op als teammanager, Dennis Schroder con tinueerde zijn werk als verzorger en Ernst Pieter Knüpfer bewees zijn kwaliteiten wederom als assistent scheidsrechter. Terecht werd tijdens de afgelopen ledenvergadering stil gestaan bij de verrichtingen van het tweede elftal, maar noblesse oblige", de druk op dit seizoen ligt daarbij meteen bij de groep die dit seizoen moet presteren. Een selectie die veel bekende gezichten kent. Spelers die vorig jaar al uitkwamen voor dit team, wederom een aantal A-junioren die doorstromen, een enkele nieuwe AFC-er en een aantal spelers die na omzwervingen weer terugkeren op het oude nest. Allen in de hoop om vanuit dit team de stap te kunnen maken naar Zondag 1. Niet onmogelijk, want ook dit jaar zijn een paar spelers die vorig jaar deel uitmaakten van Zondag 2 toegevoegd aan het vlaggenschip van AFC. Het begeleidingsteam ziet er dit seizoen iets anders uit. Na een korte periode buiten AFC keert Joey van Leijenhorst weer terug op sportpark Goed Genoeg om het team, waar hij eer der assistent was, nu als eindverantwoordelijke te coachen. Kay Bottse zal Joey hierbij assisteren. De verzorging blijft in handen van Dennis Schroder en ook Ernst Pieter Knüpfer houdt de regie langs de zijlijn. Als teammanager zal ondergetekende dit seizoen zijn opwachting maken. De lat mag dit jaar hoog gelegd worden. Daarmee blijft de uit daging voor spelers en begeleiding overeind. Een hoge positie in de eindrangschikking van de competitie en het individueel voor bereiden op spelen op het hoogste nivo, zullen als doelstellingen hand in hand moeten gaan. Het recept is bekend, de ingrediënten zijn aanwezig, het komt vanaf nu aan op de bereiding van een mooi seizoen. Wiebe Westerhof, teammanager. Voorste rij v.l.n.r.: Michael Malmberg, Remco Bakker, Tobias Kistemaker, Kay Bottse (assistent-trainer), Joey van Leijenhorst (trainer/ coach), Dennis Schroder (verzorger), Floris Dokkum, Wessel Westerhof, Renaldo Patrick. Middelste rij v.l.n.r.: Ernst-Pieter Knüpfer (assistent-scheidsrechter), Darren van Mourik, Javier Vet, Dion Thomas, Djair Kuyt, Dino van Essen, Wibout de Vetten, Wiebe Westerhof (teammanager) Achterste rij v.l.n.r.: Michael Antwi, Alton Worms, Marco Ouwehand, Mick Zwolle, Rajendro Halman Op de foto ontbreekt: Soufian El Ouahabi Zondag 2 Reserve Hoofdklasse A ADO 20 AFC AFC 34 Blauw-Wit A'dam DEM EDO hfc FC Chabab Hollandia Hoofddorp s.i/. Hoogland JOS/W'graafsmeer 22 AFC Seizoen 2012-2013

Persmappen | 2012 | | pagina 24