■AFC MEEÜS Meeüs - verzekeringen, pensioenen, hypotheken AFC Vriendelijke Bedrijven "Het sieraad van een huis zijn de vrienden die er verkeren", is te lezen op de website van AFC. Als oudste sponsor is Meeüs (en rechtsvoorgangers) als vriend al ruim 20 jaar betrokken bij het wel en wee van de AFC. Niet alleen waar het sponsoring betreft, streeft Meeüs naar langdurige relaties. We doen dit dagelijks als toon aangevend, onafhankelijk intermediair bij ons advies aan relaties op het gebied van verzekeringen, pensioenen en hypotheken. Als professionele partner zoeken wij naar transparante oplossingen, optimaal toegesneden op de specifieke situatie van onze klanten. Deskundig, klantgericht en betrokken. Meeüs beschikt, als één van de grootste intermediairs, over een grote inkoopkracht en landelijke spreiding via een groot kantoren netwerk waarbij het accent ligt op de lokale aanwezigheid: de grootste dichtbij. Meeüs is onderdeel van AEGON. Gelderlandplein 75 E, 1082 LV Amsterdam, 020-3011200. Voor meer informatie kijk op www.meeus.com of mail naar info.amsterdam@meeus.com. OTX Logistics BV V OTX Logistics is een internationaal logistieke dienstverlener met 66 eigen kantoren over de gehele wereld. De dienstverlening richt zich voor een groot deel op de fashion/retail branch en bestaat uit: door-to-door transport per zee- en luchtvracht, distribution en warehousing, orderpicking, wegtransport, douanezaken en sample processing. In Nederland opereert OTX vanuit een vijftal vestigingen: Hoofddorp (air), Rotterdam (ocean), Moerdijk (warehousing/distribution), Helmond (fashion/retail orderpicking) en Enschedé (wegtransport). OTX is trots op de samenwerking met tal van AFC-vriendelijke bedrijven. Rijnlanderweg 766F, 2132 NM Hoofddorp, 020-6550010 www.otxlogistics.com Oger Fashion Sinds 1989 heeft Oger een droom verwezenlijkt door Nederland het mooiste op het gebied van herenmode aan te bieden met de daarbij behorende service op inter nationaal niveau. Zijn wens was en is nog steeds om de Nederlandse man bewuster te maken van zijn uiterlijk en hem daarmee ook aan sluiting te laten vinden met zijn innerlijk. Hij noemt dat ook wel het kleden van de ziel. 'Oger' staat synoniem voor succes. Klanten krijgen het winnaargevoel wanneer ze met de juiste adviezen hun garderobe hebben aangeschaft die hun persoonlijkheid onderstreept. Oger neemt de klant een zorg uit handen. De missie 'de beste zijn in persoonlijke dienstverlening naar klanten bij het aankoopproces' vormt de basis hiervoor. Oger maakt klanten 'Latijnser', meer bewust van hun uiterlijk en vindt daarmee ook de aansluiting met hun innerlijk. Klanten ervaren in toenemende mate dat aankopen doen leuker wordt wanneer je beseft hoe groot de impact is van de juiste kleding voor de juiste man. Met The RED by Oger biedt Oger pakken v.a. 298 en maatwerk v.a. 498. En naast de eigen 'Dressed for Success' lijn, verkoopt Oger vooral Italiaanse topmerken zoals Attolini, Borrelli, Brioni, Brunello Cucinelli, Caruso, Corneliani, Etro, Isaia, Jacob Cohen, Kiton, Maffeis, Moncler, Santoni en Woolrich. Boven de winkel bevindt zich de 'Boardroom'; een exclusieve ruimte waar klanten op afspraak ont vangen worden om zich in alle rust en privacy te laten adviseren. Behalve pakken en colberts kunt u bij Oger ook terecht voor shirts, dassen, informal wear, schoenen en accessoires zoals manchetknopen en geuren. Bovendien bevindt zich enkele deuren verder Oger Donna. Verdeeld over 3 verdiepingen kunnen de dames hier terecht voor een uitgebreide collectie van de mooiste merken als Brunello Cucinelli, Etro, Natan, Rivamonti, Donna Karan Gold, Diane von Furstenberg, Piazza Sempione, Jacob Cohen en Woolrich. Oger: PC Hooftstraat 75-81, 1071 BP Amsterdam, 020-6768695 Oger Donna: PC Hooftstraat 93, 1071 BR Amsterdam, 020-6736036, www.oner.nl BP Tank- en Wascentrum Zwart Voor al uw motorbrandstoffen inclusief LPG. Grote shop (120 m2) met een Petit Bistro waar u terecht kunt voor heerlijk vers gebakken broodjes. Uw auto als nieuw in onze hypermoderne wasstraat van ruim dertig meter lang. Ookkuntumetuwautoterechtinéénvanonzeacht"doehetzelf"wasboxen. Ookmeerweeg 501,1067 MP Amsterdam, 020-6104494www, bnzwart.nl GF-Deko b.v., de "andere" aannemer GF-Deko neemt als aannemer een unieke plaats in de markt in. Dit Amsterdamse bedrijf vindt zijn oorsprong in de jaren vijftig van de vorige eeuw. In die tijd werd de basis gelegd voor dit vooruitstrevende, ambachtelijk georiënteerde bedrijf. Waren het eerst twee zelfstandige bedrijven, Grijzenhout-Frankenhout en Deko Aannemingsmaatschappij, sinds 2001 is het één bedrijf: GF-Deko b.v. GF-Deko b.v is nu een modern aannemersbedrijf dat voldoet aan alle eisen die aan ervaring en vakmanschap op het gebied van bouwen gesteld kunnen worden. De belangen van de opdrachtgever staan altijd voorop. GF-Deko is een middelgroot bedrijf. Onze ambitie is niet de grootste aannemer van Nederland te worden. Dat zou in strijd zijn met de aandacht die de directie aan individuele projecten en opdrachtgevers geeft. De afstand tussen medewerkers en directie is kort, net als die tussen opdrachtgever en directie, hetgeen leidt tot betrokkenheid die resulteert in een optimaal product. Meer dan 50 jaar Amsterdamse ervaring. Zowel op het gebied van verbouwen en onderhoud, als ook nieuwbouw, beschikken wij over een ruime ervaring. Daarnaast herstellen wij funderingen en restaureren wij monumentale panden. Kortom: GF-Deko is een compleet aannemings bedrijf dat grote en kleine projecten uitvoert, met de juiste prijs/ kwaliteitsverhouding. Uw project, groot of klein, krijgt alle aandacht. Meer informatie kunt u vinden op onze website: www.afdeko.nl. GF-Deko b.v., Computerweg 45, 1033 RH Amsterdam, 020-635 33 33 ICT SOLUTIONS ND|.|CJ Solutions NDI levert ICT-diensten vanuit 4 verschillende vestigingen aan 500 zakelijke klanten in de Randstad. We nemen de ICT geheel of gedeeltelijk uit handen, zodat onze klanten zich kunnen concentreren op water voor hen echt toe doet. We leveren o.a. telefonie, internet, remote office, Office 365 en ook complexere zaken als IT beheer of softwareontwikkeling op maat. Met ruim 40 enthousiaste collega's en ruim 15 jaar ervaring is uw ICT bij ons in goede handen. We helpen graag, zeven dagen per week en 24 uur per dag als dat nodig is. Geïnteresseerd? Bel ons voor een afspraak op 088-0884300 of mail ons op interesse@ndi.nl of kijk eens op www. ndi.nl. Graag komen wij een keer bij u langs om te bespreken hoe we u het beste kunnen helpen. 'TROOSTWIJK Troostwijk Groep Troostwijk is in Nederland marktleider op het gebied van waardebepalingen en contra-expertises. De activiteiten van de Troostwijk Groep om-vatten verzekeringstaxaties, bedrijfseconomische taxaties (OG en RG), Real Estate consultancy, kunsttaxaties (Apresa), contra-expertise bij brand-en bedrijfsschade, bouwkundige opnamen en risico-inspecties (bbci Frijwijk) en meetactiviteiten (De Meetdienst). De diverse werkmaatschappijen werken weliswaar zelfstandig, maar in het belang van de klant en de opdracht vindt ook vaak samenwerking plaats. Deze samenwerking biedt de mogelijkheid om alle aanwezige kennis zoveel mogelijk aan te wenden. De kwaliteit van de diensten wordt mede hierdoor op peil gehouden en informatie kan voortdurend worden geac tualiseerd. Troostwijk dankt haar internationale slagvaardigheid mede aan het uitgebreide wereldwijde kantorennetwerk dat opereert onder de naam Arca-Laudis. www.arcalaudis.com') Anderlechtlaan 181,1066 HM Amsterdam, 020-6666666 www.troostwiik.nl Cheng Shin Flolland bv CSTstaat voor Cheng Shin Tire uit Taiwan. Bij het bedrijf werken meer dan 20.000 mensen en is inmiddels een van de tien grootste rubberproducenten ter wereld. Cheng Shin Tire is de grootste fabrikant van fietsbanden in de wereld en maakt producten in veel andere categorieën waaronder autobanden, vorkheftruckbanden, vrachtwagenbanden, motor- en scooterbanden etc. CST banden worden gedistribueerd in meer dan 150 landen. De Europese vestiging is gevestigd in Amstelveen op enkele minuten van het AFC terrein. De gebroeders Duis die verantwoordelijk zijn voor de Europese verkoop, marketing en product ontwikkeling van CST en Maxxis fietsbanden zijn al hun hele leven AFCers. Prof. J.H. Bavincklaan 2, 1183 AT Amstelveen, 020-6402620, www.cstbanden.nl 3. Seizoen 2011-2012

Persmappen | 2011 | | pagina 34