Abeln AFC BI Mitsubishi de Jong bouwfonds Bouwfonds Ontwikkeling V INTERSPORT Intersport DUO STEREL c s sterel c s ING Lappe AFC Vriendelijke Bedrijven www.mitsubishi-dejong.nl Mitsubishi De Jong BV Hartelijk welkom bij Mitsubishi De Jong, uw Mitsubishi dealer voor Amsterdam en Flevoland. Alle autorijders wensen een betrouwbare auto en willen een beroep kunnen doen op een net zo betrouwbaar autobedrijf. Bij ons bent u aan het goede adres, want wij garanderen de zekerheid die u wenst. Onze missie is ons te onderscheiden in het voorzien van de wensen en behoeften van de klant. Wij besteden daarom veel aandacht aan het opleiden en trainen van onze medewerkers. De kennis en de talenten die we in huis hebben worden benut om onze relaties optimaal van dienst te zijn. Wij willen uw ideale mobiliteitspartner zijn om u de continuïteit en betrouwbaarheid te bieden die u wenst. Als geen ander zijn wij er ons van bewust hoe waardevol tijd is in deze razendsnelle maat schappij. Maar evenzeer realiseren we ons hoe belangrijk kwaliteit is, belangrijker nog dan kwantiteit. Bij alles wat we ondernemen is ons uitgangspunt dan ook: onze Service is uw (Bedrijfs) Zekerheid! Mitsubishi De Jong BV, 020-3123170, www.mitsubishi-deionn.nl Abeln Advocaten Abeln is met 15 advocaten groot genoeg voor degrotenenkleingenoegomvoldoendeefficiënt en daadkrachtig te zijn. Abeln kiest voor een oplossingsgerichte aanpak. Abeln werkt voor ondernemingen en particulieren op gebied van contracten, commerciële afspraken, incasso's, onroerend goed, schade en verzekeringen en human resources. Samengewerkt wordt onder meer met MKB-Amsterdam. Het kantoor is gevestigd in het centrum van Amsterdam (naast het Concertgebouw). Daarnaast is er dit jaar een vestiging in Parijs: voor de Nederlandse ondernemer die naar Frankrijk gaat en voor Franse bedrijven die in Nederland zaken doen. Abeln heeft specifieke ervaring met het werken met een vaste prijs afspraak; u weet van tevoren wat u gaat betalen. Postbus 75800, 1070 AV Amsterdam, 0204712345, www.abeln.nl ontwikkeling Bouwfonds Ontwikkeling is al meer dan 60 jaar actief en is één van de grootste gebieds- ontwikkelaars van Europa. In de loop der jaren hebben we in Nederland meer dan 250.000 woningen gerealiseerd en ook in de Amsterdamse regio hebben wij in diverse samenwerkingscombinaties op dit moment meer dan 1.000 woningen in aanbouw. Bouwfonds richt zich op de ontwikkeling van integrale woongebieden en kleinschalig commercieel vastgoed. We zetten hierbij in op nauwe samenwerking en slimme coalities met kopers, overheden, maatschappelijke organisaties en andere marktpartijen. Dankzij die geïntegreerde aanpak opereren we vanuit draagvlak en betrokkenheid. Met onze concepten en gebieds- ontwikkelingen streeft Bouwfonds Ontwikkeling naar een optimaal rendement op het gebied van wonen, comfort en duurzaamheid. Op die manier creëren we vooruitgang voor alle betrokken partijen. Bouwfonds Ontwikkeling is onderdeel van Rabo Vastgoed groep. Leidsevaart 590, 2014 HT Haarlem, 023-5306603, www.bouwfonds.nl obe Sinds de oprichting in 1985 is Intersport DUO uitgegroeid tot een begrip op het gebied van sportartikelen. In de moderne vestigingen vindt u een een enorm assortiment sportartikelen van alle topmerken. Klantvriendelijkheid, persoonlijk advies, kwaliteit en goed opgeleide medewerkers zijn de succesfactoren. Door de aansluiting bij de Intersport groep kunt u profiteren van veel extra voordelen zoals een uitgebreide internationale service, een zorgvuldig samengesteld ruim assortiment en aantrekkelijk prijsvoordeel! Alle filialen van Intersport DUO zijn uitgerust met een Fit For Feet foot-scan. Deze snelle en gratis scan helpt u bij het selecteren van de perfecte schoenen voor elke sport. Ervaar deze service en bezoek één van de filialen in Uithoorn, Amstelveen, Aalsmeer, Mijdrecht, Hillegom, Hoofddorp en Amsterdam- Buitenveldert voor een vrijblijvend advies. In maart 2011 is onze 8e en grootste vestiging geopend in Haarlem van ruim 1200 M2. Intersport DUO ook uw sportspecialist! De complete AFC-clubkleding collectie vindt u bij: Intersport DUO, Gelderlandplein 44, 1082 LB Amsterdam-Buitenveldert, 020-6442442, www.intersnortduo.nl Notariaat, Estate planning Mediation Notariaat, Estate Planning Mediation Ondernemers met vragen op juridisch gebied vinden de antwoorden bij de ervaren mede-werkers van Sterel c.s. Door een pro-actieve aanpak te combineren met een grondige kennis van ondernemerschap, biedt het hoogopgeleide team een bewezen alternatief voor de grote multidisciplinaire kantoren. Onze transparante en eigentijdse werk-wijze kenmerkt zich door kennis, ambitie en efficiëntie. Uw uitdaging wordt onze uitdaging en door met u mee te denken komen we tot de -passende oplossing van uw probleem. "Denken in maatwerk" is dan ook onze lijfspreuk. Sterel c.s. is op 1 februari 2004 opgericht door Frank Sterel, tot op dat moment partner Ondernemingsrecht bij een van de grootste multidisciplinaire kantoren in Nederland. Sterel c.s. heeft in-middels vestigingen in Amsterdam, Abcoude (Sterel c.s. Van Donkers-goed) en Hoofddorp (Schoemakers, Reijnen Takken). Daarmee is de organisatie uitgegroeid tot de huidige omvang van circa veertig medewerkers, waaronder (kandidaat-) notarissen, juristen en ondersteunende medewerkers. Velen van hen deden ervaring op bij de grote multidisciplinaire kantoren. Sterel c.s. werkt vanuit drie secties: Ondernemingsrecht Vastgoed Estate Planning. Het zwaartepunt van onze praktijk ligt op Ondernemingsrecht en Commercieel Vastgoed. Onze snel groeiende sectie Estate Planning richt zich behalve op de ondernemer ook op de vermogende particulier. We werken nauw samen met kantoren op het gebied van de (inter nationale) advocatuur, fiscaliteit en accountancy. Hoewel veel van onze cliënten zich in het nationale en internationale midden- en grootbedrijf bevinden, zijn clienten van elk type of omvang welkom bij Sterel c.s. Paasheuvelweg 16, 1105 BH Amsterdam-ZO, 020-5646121, www.sterelcs.nl ING ING is geen onbekende in het voetbal. Sinds 1996 is de bank als sponsor verbonden aan de KNVB en per 1 januari 2010 is de ING de nieuwe hoofdsponsor van Oranje. ING is met ruim 8,9 miljoen rekeninghouders een van de grootste en meest toonaangevende financiële dienstverleners van Nederland. ING biedt klanten gemak, waar voor hun geld en persoonlijk advies. Particuliere en zakelijke klanten kunnen bij de ING terecht voor financiële producten op het vlak van betalen, sparen, lenen, hypotheken en beleg gen. Daarnaast bemiddelt de ING in verzekeringen en pensioenen. Uw eigen persoonlijke adviseur. Kiest u bij ING Private Banking voor Vermogens Beheer of Vermogens Advies, dan heeft u uw eigen persoonlijke adviseur. De adviseur helpt u om uw doel helder te formuleren en vertaalt de ING beleggingsvisie naar uw beleggingsstrategie. Elk kwartaal ontvangt u een overzichte lijke rapportage van de ontwikkelingen van uw vermogen en bepaalt uw adviseur samen met u of er wijzigingen nodig zijn. Uw persoonlijke adviseur monitort uw portefeuille, voert orders en wijzigingen voor u uit en is altijd beschikbaar voor uw vragen.Voor beleggingsadvies kunt u een afspraak maken met de persoonlijk adviseur, maar u kunt ook direct bellen met de ING Beleggingslijn op 0900-0664. Rembrandt Tower, Amstelplein 1, 1096 HA Amsterdam, 0900-0933, www.ina.nl int Kappé International international Kappé International is een in 1950 opgericht familiebedrijf en is uitgegroeid tot één van 's werelds grootste travel retailers in parfum, cosmetica, zonnebrillen en drogisterij-artikelen. In Nederland worden winkels op de luchthaven Schiphol geëxploiteerd en tevens vormen groothandelsactiviteiten een deel van de activiteiten. Op Schiphol zijn 16 winkels waarvan het merendeel zich in het See Buy Fly shopping center bevinden. In de luxe parfumerieën bestaat het assortiment uit alle bekende en gerenommeerde parfum- cosmeticamerken, ook heeft Kappé een drogisterij en drie zonne- brillenwinkels. Kappé bestaat voor en door mensen. Men werkt professioneel met eigentijdse technieken, maar bij alles blijft de mens voorop staan. Haar missie is: 'Professionalism with a human face'. Postbus 3065, 2130 KB Hoofddorp, 020 4058400, www.kaDDe.nl Seizoen 2011-2012

Persmappen | 2011 | | pagina 33