AFC Vriendelijke Bedrijven maken gezonde financiële basis mogelijk AFC HEEREN Zij stellen zich graag aan u voor: BONNIT rABNAMRO ABN AMRO BANK N.V. centralpoLnt.nl Centralpoint.nl POLI LU maFe aars 1RIFIUM Is een gespecialiseerd advies bureau op financiële raadgevers gg^jgj van hypothecaire geldleningen, BENELUX BV Bonnit Benelux B.V. Bonnit Benelux B.V. is in 1975 door Kees Gehring gestart als verkoop-organisatie van breigoedfabrikant South Ocean Knitters Ltd, een onderdeel van Novel Enterprises Ltd, Hong Kong. South Ocean Knitters heeft productie in landen als China, Bangladesh, Vietnam, Thailand e.a. In 36 jaar heeft Bonnit in de Benelux een aanzienlijk marktaandeel opgebouwd als leverancier van grootwinkelbedrijven, inkoopcombinaties, filiaalbedrijven en private labels. Bonnit richt zich op "customer fit" productontwik keling voor fully fashioned breigoed voor dames, heren en kinderen. Op 1 januari 2011 heeft Robert zijn vader in het bedrijf opgevolgd. Wilt u meer weten, zie www.bonnit.nl ABN AMRO heeft een nieuwe Bank neergezet. Anno nu refereert aan een lange historie en tegelijkertijd aan een bank die up to date is. Ondanks deze nieuwe bank is er veel vertrouwd gebleven. Zo herkennen klanten veel vertrouwde gezichten. Veel bevoegdheden zijn weer bij de kantoren gelegd zodat de klant direct goed geholpen kan worden. De medewerkers van ABN AMRO zijn helemaal gebrand om bezig te zijn met hun vak en zij staan klaar om de klant actief op te zoeken en van advies te voorzien. Wie met één van de adviseurs aan tafel wil kan contact opnemen met ons kantoor. Leidseplein 29, 1017 PS Amsterdam, 020-3436584, www.abnamro.nl we mind your business Centralpoint.nl is een online aanbieder van computerproducten en biedt consumenten, zzp'ers, (semi)overheden en bedrijven meer dan 500.000 artikelen van bijna 2.500 merkfabrikanten. Centralpoint.nl is sinds 2007 opge nomen in de Deloitte Technology Fast 50 en is daarmee een van de 50 snelst groeiende technologiebedrijven van Nederland. De omzet is van ruim 1 miljoen in 2002 gestegen naar een omzet van 50 miljoen in 2010. Het bedrijf maakt vanaf zijn eerste boekjaar winst. In 2010 zijn door Centralpoint.nl 100.000 orders verwerkt. Klanten vinden op www.centralpoint.nl niet alleen de nieuwste, populaire types van een product, maar ook de minder bekende. Naast de snelheid en het gemak van kopen via het internet kenmerkt Centralpoint.nl zich door zijn persoonlijke contact met de klant. Door een uniek geautomatiseerd systeem zorgt Centralpoint.nl voor levering binnen 24 uur tegen scherpe prijzen. De Wi-Fi verbinding in de sociëteit van AFC wordt u GRATIS aangeboden door Centralpoint.nl. Centralpoint.nl heeft ruim 30 medewerkers. Het bedrijf is in 2002 opgericht door Brian Speelman. Sinds 2008 hebben Joop van den Ende en Hubert Deitmers een belang in Centralpoint.nl en zijn actief betrokken bij de groei van het bedrijf. Meer informatie vind u op: www.centralpoint.nl Kottmann Co B.V. Accountancy en belastingadviseurs Kottmann Co B.V. Persoonlijk contact, wederzijds vertrouwen en directe lijnen zijn de uitgangspunten van Kottmann Co Accountancy en belastingadviseurs. Als zelfstandig ondernemer kent Arno Kottmann de praktische vraagstukken en zeker ook de onzekerheden die verbonden zijn aan het ondernemerschap. Vanaf de start van onze onderneming in 2001 is onze cliëntenkring voortdurend gegroeid met ondernemers uit de meest uiteenlopende bedrijfstakken. Wij streven er dan ook naar om u zo breed mogelijk van dienst te zijn, zodat u met al uw administratieve, financiële en bedrijfstechnische vragen bij ons terecht kunt. En indien nodig maken wij gebruik van ons relatienetwerk van specialisten, op zowel juridisch en fiscaal gebied, om u zo optimaal mogelijk van dienst te kunnen zijn. Ook als particulier kunt u bij ons terecht voor het verzorgen van uw aangifte inkomstenbelasting. Voor een vrijblijvend gesprek of informatie kunt u contact opnemen met ons kantoor. Amsterdamseweg 508-a, 1181 BX Amstelveen, 020-3455855, www.Kottmann-co.nl NIKE Teamsport NL Nike werkt samen met topvoetballers als Cristiano Ronaldo en Wesley Sneijder, met clubs als Barcelona en Arsenal en landenteams zoals Brazilië en Oranje. Zij zijn nauw betrokken bij het ontwikkelen van nieuwe voetbalschoenen, ballen en kleding. De spelers en clubs testen schoenen en ballen en delen hun bevindingen met Nike. Die feedback wordt gebruikt om de Nikefootball collectie te verbeteren. En wie kan je betere feedback geven dan de beste voetballers ter wereld? Nike's drang naar innoveren en verbeteren is makkelijk te verklaren: betere voetbalschoenen, ballen en kleding helpen voetballers op elk niveau beter presteren. Colosseum 1, 1213 NL Hilversum, 035-6266453. www.nike.com PEUGEOT POUW Pouw is één van de grootste Peugeot-dealers in Nederland. Met meerdere vestigingen in groot Amsterdam, Amstelveen, Hoofddorp, Lisse, Leiderdorp en Noordwijk hebben we een naam hoog te houden. Van onszelf en van het merk dat we vertegenwoordigen. Dat vraagt om serieuze inzet, brede kennis en de energie om het elke dag opnieuw weer te bewijzen. Maar laat dat nou net hetgeen zijn waar we ons lekker bij voelen. Bij Pouw werken we volgens de mobiliteitscirkel. Een breed palet aan complementaire diensten. Naast de verkoop van nieuwe en gebruikte Peugeot personen- en bedrijfsauto's is Pouw ook specialist op het gebied van lease, verzekeringen, financiering en autoschade. Pouw is een dealerbedrijf waar u terecht kunt voor alles dat met mobiliteit te maken heeft. Een proactieve, professionele organisatie met aandacht voor per soonlijke wensen en met verstand van zaken, zodat u zorgeloos de weg op kunt. Daarbij zorgen onze medewerkers voor een uiterst persoonlijke benadering, onze klanten staan op nummer 11 Pouw. Trots op Peugeot! www.DouwDeuaeot.nl Heeren Makelaars Gevestigd in Oud Zuid, is gespecialiseerd in de aan- en verkoop van woningen, appartementen en bedrijfsonroerend goed in de regio Amsterdam. Ook voor hypotheken, taxaties en huur/verhuur bent u bij ons aan het juiste adres. Ons kantoor is aangesloten bij NVM, MVA, Funda en Fiabci wat kennis en kwaliteit waarborgt. Heeren Makelaars B.V., Stadionweg 75, Hoek Minervaplein, 1077 SE Amsterdam, 020-4702255, www.heerenmakelaars.nl np Trifium Financiële Raadgevers pensioen vraagstukken en arbeidsongeschiktheidsverzekeringen voor zowel de zakelijke als particuliere markt. Roemer Visscherstraat 41, 1054 EW Amsterdam, 020-6722109 www.trifium.nl Amstel Amstel AFC, beide geboren en getogen in Amsterdam en inmiddels uitgegroeid tot nationale begrippen. Twee organisaties die topklasse ambiëren en uitstralen! Amstel is er als nationaal voetbalbiermerk trots op vriend te zijn van AFC en gezamenlijk Amsterdam te vertegenwoordigen in de Topklasse! Amstel is marktleider binnen amateurvoetbal, met een speciaal pro gramma voor clubs genaamd "De 3e helft", waarbij clubs meer omzet uit hun kantine halen en leden, bestuurders en vrijwilligers profiteren van onze partnerships met onder andere de KNVB Ajax. Hiernaast heeft Amstel dit jaar TEAMLINK geïntroduceerd, de online tool waarmee voetballers op de hoogte zijn van wanneer de wedstrijden zijn, wie er moet rijden en wie het volgende rondje Amstel Bier moet halen! Neem ook eens een kijkje op www.de3ehelft.nl of www.amstel.nl. Amstel wenst AFC alle succes in de Topklasse komend seizoen! Seizoen 2011-2012

Persmappen | 2011 | | pagina 32