C-commissie heeft de zorg voor maar liefst 15(!) seniorenteams AFC El AFC'ers, die het seniorenvoetbal een warm hart toedragen. Vlnr: Seth van Straaten, Lou Hekster, Patrick Reddering, Benno Honsdrecht, Sebo Woldringh, Max Flam, Jack Huiman, n.n. en Roy van Dijk. De C-commissie, beter bekend als de (fitte) Zat-cie, heeft voor seizoen 2011-2012 wederom de prettige zorg voor maar liefst 15 seniorenteams. Van vlaggenschip zaterdag 1 tot en met het 11e elftal en de Veteranen 1, 2 en 3, alsmede de Klassieke Veteranen. Alhoewel laatst genoemde formeel in een eigen commissie voorzien. De uitstraling van een club als AFC staat natuurlijk buiten kijf. Met als gevolg een enorme jeugd, de inmiddels ook weer aardig gegroeide zondagafdeling (mede omdat de zaterdag aan zijn tax zit) en last but not least het bolwerk aan voornamelijk vriendenteams op de populaire zaterdag. De zaterdag 1 is in 2010 kampioen geworden en afgelopen seizoen zijn zij kampioen geworden van de gelijke spelen. Tien keer maar liefst en hebben een verdienstelijk seizoen gedraaid in de 2e klasse. Net geen promotiewedstrijden of een periodetitel. Edoch, wellicht komend seizoen...?? De zaterdag 2 met slechts enkele, prominente spelers zoals daar zijn in willekeurige, niet kwalitatieve volgorde een Ronald de Boer, de Witschge-brothers, Michel Kreek, Bryan Roy, Ulli Landvreugd, oer-AFC'ers Robert Gehring, Laurens Bianchi, Fred ten Nijenhuis, Flans Geerlings, Ken Watanabe, Mendel Witzenhausen en vele anderen. Kortom een mooi stel vrienden zoals eigenlijk alle teams al jarenlang in dezelfde samenstelling spelen. Zo hebben de diverse elftallen dus allemaal hun eigen traditie middels door bijvoorbeeld het massaal opkomen bij het Kienen (zeg maar een soort van bingo, maar dan echt op AFC-waardige wijze met niet mis te verstane prijzen). Of andere teams sluiten het seizoen traditioneel af met een weekend in Nijmegen (v3), Limburg (zat 9), de Ardennen (v2) of Barcelona (zat 10). Blijven andere teams misschien dichter bij huis, maar is het plezier er niet minder om. En zo hebben de veteranen 1 ieder jaar de "gouwe" schoen te vergeven. Good-old Eddy Meijer, wie kent hem niet als oud zondag 1 speler, was afgelopen seizoen de gelukkige. Ook dit mooie stel met verreweg de meeste leden van verdienste, bestuurs- en commissieleden en zilveren ploegers (25 jaar lid) hebben het seizoen op gepaste wijze onder de Westertoren uitgeluid. De Zat-cie bestaat ook dit seizoen weer uit Roy van Dijk, Sebo Woldringh en Jack Fluiman. Zij zullen tezamen met het (senioren)-bestuurslid Lou Flekster, sportpark manager Pim van de Meent c.s., verenigingsmanager Flenny Kottmann, wedstrijdsecretaris Theo Janssen, Yvonne Steeman (AFC-adm), Marjan Janssen (wedstrijd tafel) en het scheidsrechtercorps onder leiding van Frans Jüch, alsmede nog vele, vele anderen, trachten er ongetwijfeld weer een mooi seizoen van te maken. Met sportieve groet en wellicht tot ziens op de zaterdag. V Seizoen 2011-2012

Persmappen | 2011 | | pagina 29