A -commissie ziet jeugd graag komen AFC De zondag 3 eindigde het afgelopen seizoen op de derde plaats in de competitie. Via de nacompetitie is het team, van trainer Martin Verburg en elftalleider Cocky van Duijvenbode, er in geslaagd om promotie naar de reserve 1e klasse te realiseren. Kort hiervoor werd het team ook al de winnaar van de KNVB districts beker West 1. Kortom: na een zeer geslaagd seizoen heeft het team veel zin om, samen met wat nieuwe aanwinsten, aan het seizoen 2011/2012 te beginnen. Tekst Patrick Reddering, voorzitter Bij de teams zondag 4 t/m 13 ligt het accent vooral op recreatieve voetbal. Het zijn teams die bestaan uit vrienden, die vaak al jarenlang, met elkaar, bij AFC spelen. Uniek dit seizoen is dat vier broers samen in de zondag 12 gaan spelen. In vergelijking met het afgelopen seizoen zijn er twee nieuwe seniorenteams op de zondag bijgekomen. Het hadden er nog meer kunnen zijn. Maar vanwege alle jeugd- en seniorenteams die al op de zondag hun wedstrijden moeten spelen was dit helaas niet mogelijk. Een andere wijziging ten opzichte van het voorgaande seizoen is dat de zondag 4 met Kees Bregman, een eigen trainer/coach krijgt. Kees, zelf jarenlang topspeler in het Betaald Voetbal, was al trainer van de recreatieteams, maar gaat nu dus ook aan de slag met een eigen team, dat ondermeer bestaat uit 5 spelers die uit de eigen AFC jeugd zijn overgekomen. Behalve dat er een grote groep spelers uit de A1 in de zondag 2 gaat voetballen zijn er nu dus ook jeugdspelers uit niet selectieteams die de overstap naar de senioren bij AFC maken. Dat is natuurlijk een prima ontwikkeling. Ook in het nieuwe seizoen is het weer belangrijk om te kijken op welke wijze we de leden nog meer kunnen betrekken bij het clubleven. Met dit doel in het achterhoofd worden onder andere elk seizoen voor de senioren twee grote onderlinge toernooien georganiseerd. Het Gelukkig Nieuwjaar Toernooi tijdens de winterstop en aan het einde van het seizoen de "Be Friends Cup". Dit toernooi, dat voorheen bekend stond onder de naam ABC Cup, werd jarenlang op de avond van de Uefa Cup (Europa Feague) finale gespeeld. Het is de bedoeling om de Be Friends Cup in het vervolg op de zaterdag van de Champions Feaguefinale te organiseren. De B-commissie draagt zorg voor de zondag senioren 3 t/m 13 en bestaat het komende seizoen uit Max Flam, Seth van Straten en Patrick Reddering. Een sportief seizoen gewenst! 9 Seizoen 2011-2012 Bovenste rij vlnr: Daniël Woude, Floris Kioes, Jordy den Boer, Bas Ris, Jordi Been, Jasper Wildenberg, Jeroen Immink, Duncan van Moll, David Caeiro en Daniel Dekhuijzen. Middelste rij vlnr: Noel Richardson, Gijs Niehe, Danny Verschaik, Patrick den Boer en Tommy van Kampen. Voorste rij vlnr: Andres Verstappen en Evanildo Silva dos Santos.

Persmappen | 2011 | | pagina 28