Daryl van Mieghem "kind" van AFC tekent bij Heracles Gedroomde stap naar profcarrière is gemaakt égsrïgx Aan het begin van het afgelopen seizoen excelleerde Daryl direct vanaf de eerste wedstrijd tegen Dijkse Boys. Met 2 doelpunten en een dijk van een wedstrijd waren alle ogen op hem gericht. Het wemelde op Goed Genoeg van de scouts en de sportmedia hadden lovende woorden voor de acties van de snelle buitenspeler van AFC. Maar al die aandacht heeft Daryl lang naast zich neergelegd. O.a. IJsselmeervogels wilde hem graag naar Spakenburg lokken, maar Daryl nam zich voor dat hij alleen in zou gaan op een aanbieding van een club uit de Eredivisie. Daryl's verstandige geduld is beloond en een geweldige club, Heracles Almelo, heeft hem gestrikt met een contract tot 2013 en een optie van nog eens een jaar. Ook de jeugdopleiding van AFC verdient een pluim, natuurlijk, want die leverde dit talent af. Daryl heeft het intussen prima naar zijn zin bij Hercales. "De eerste 2 weken waren enorm spannend, aangezien ik in deze periode een contract moest afdwingen. In mijn eerste 3 wedstrijden heb ik gelukkig gescoord. Ik ben goed opgevangen en voel me er zeker thuis. In de voorbereiding merkte ik goed mee te kunnen op dit niveau. Hopelijk bewijs ik mij in de eredivisie en gaan wij met Heracles eindelijk europees voetbal halen." AFC wenst Daryl alle succes in zijn nieuwe avontuur. In ieder geval heeft Heracles er een aantal fans uit Amsterdam bij gekregen. 9 Seizoen 2011-2012

Persmappen | 2011 | | pagina 13