Met Ronny van Es er bij (eigenlijk ook geen AFC-type), gaat de ploeg geen modderfiguur slaan. Kampioen gaan ze niet worden, maar linkerrijtje moet te doen zijn. ik hoop op veel spectaculaire wedstrijden. Ten Bosch denk ik ook." Said Moumane, oud-speler AFC 1, nu assistent trainer AFC 2. "Cor ten Bosch is een gedreven communicatieve trainer die midden in een groep staat, maar als het vereist is, kan hij boven de groep staan (afstand en nabijheid). Zijn motto: maak spelers medeverantwoordelijk voor wat er binnen en buiten het teamproces omspeelt. Normen en waarden en wederzijds respect is een belang rijk begrip voor het verrichten van zijn werk. Heeft een winnaarsmentaliteit en dat probeert hij op zijn team/ groep te projecteren. Hij wil altijd het maximale uit zijn team/groep halen en probeert ze hierdoor te prikkelen om tot goede resultaten te komen. Cor is verder een geweldige man om mee te werken als trainer." Karei Bonsink, trainer/coach FC Hilversum, concurrent in de Topklasse Ja, daar vraag je me wat? Over Cor! "Allereerst, ik ken Cor heel lang, vanaf onze DWS- tijd al en dat is zo'n 45 jaar geleden. Hij is een echte Amsterdammer, dus met de grap en de uitstraling op de juiste plaats! Hij heeft al heel veel gewonnen en dat is lang niet zo makkelijk, als menigeen denkt. Dus een goeie trainer. En hij traint bovendien een van de mooiste clubs van Nederland. Daar kijk ik met ietwat gepaste jaloezie naar als ik de selekties van de afgelopen jaren in gedachten neem. Wat er allemaal mogelijk is bij AFC, tja, dan moet ik zeggen: als ik "BOER" zou zijn van deze goed gevulde akker, dan haalde ik er ook een goede oogst vanaf! Laat ik ook niet te vleierig zijn, want anders denkt ie nog dat ik „verkering" zoek, dus heb ik een puntje dat ik anders zie; met de kwaliteiten van deze spelers zou ik dominanter spelen. Nóg meer voetbal brengen. Maar ach, zo heeft iedere trainer weer zijn eigen kijk op de dingen. Soms moet je je wel aanpassen als trainer, maar met zo'n AFC-selectie, zou ik dat nooit doen. Ik heb begrepen dat Cor dit jaar weer een ruime en bovenal ook een kwalitatief goeie selectie heeft, dus dat wordt weer meedraaien in de top. Moet hem lukken! Verder is Cor een fijne collega, die ook altijd klaar staat om de wedstrijden na te bespreken onder het genot van een lekker biertje. En zo hoort het ook. Ik wens hem en de club veel sukses toe in het nieuwe seizoen" Machiel van der Woude, voorzitter AFC "Past Cor ten Bosch bij AFC? Wat een vraag! Is de Paus katholiek? AFC staat 116 jaar voor Amsterdam, voor voetbal en voor een hechte club met historie en toekomst. Als volbloed Amsterdammer, die heel goed weet hoe de hazen in het amateurvoetbal al dan niet lopen en als trainer die grote successen boekt bij totaal verschillende verenigingen was Cor de 'right man on the right place' die met zijn ploeg in 2010 AFC-historie schreef. Een ervaren trainer met menselijke maat, onaf hankelijk in zijn oordeel, met oog voor talent, resultaat en de omgeving waarin hij werkt: zo'n topklasse trainer past voor 100% bij AFC, nu en in de toekomst. Chris Schröder, clubstatisticus en erelid AFC "Cor kwam in 2008 bij AFC Als opvolger van Ton du Chatinier Het eerste jaar keek hij de kat uit de boom Kampioen worden was natuurlijk zijn droom 31 wedstrijden met 52 punten het resultaat 2010 Kampioen en promoveren. Dat staat Met 32 wedstrijden met beker 70 punten Topklasse een vierde plaats. Dit is stunten Ook afgelopen jaar een prachtig seizoen 33 gespeeld 55 punten. Wie kan dit hem nadoen Op naar de 100 hoop ik die in de groep goed ligt Een vakman, sociaal, aimabel, doet zijn plicht." S Cor ten Bosch geeft zijn spelers ruimte om te dollen. Hij heeft het niet zo op met starre regels. Waarschijnlijk is hij juist daarom ook zo geliefd bij de spelers.

Persmappen | 2011 | | pagina 10