Bestuurlijke organisatie weer paraat De samenstelling uan het bestuur kent dit seizoen enkele opmerkelijke wijzigingen. Twee gezichtsbepalende bestuursleden (Kees Gehring en Edwin Geluk) beëindigen hun bestuurlijke actiuiteiten en daar komt één nieuw bestuurlid (Lou Hekster) uoor terug. Daarmee gaat het bestuur terug uan 9 naar 8 bestuursleden. Met de uitbreiding uan de werkzaamheden uan uerenigingsmanager Henny Kottmann acht het bestuur dit een uerantwoorde stap. J P I 1 i 1 T J Hhlfcl «■.H IhlH «J'i Bovenste rij v.l.n.r.: Lou Hekster, Bob Duis, Ruud Mantel en Brian Speelman. Onderste rij v.l.n.r.: Ronald Koster, Ad Westerhof, Machiel van der Woude en Benno Honsdrecht. Kees Gehring, die vorig jaar al wilde stoppen, maar op verzoek van de overige bestuursleden nog één jaar aanbleef, is nu toch definitief gestopt. Kees heeft een geweldige carrière bij AFC achter de rug. Zowel als voetballer (hij speelde meer dan 300 wedstrijden in AFC 1), als bestuurder (25 jaar super actief) en dat kunnen maar weinig AFC-ers zeggen. Kees heeft bijzonder veel voor de club gedaan, was een perfectionist en ook een groot innovator. (Zie hommage op pag. 22) □ok Edwin Geluk was op verzoek nog een jaartje aangebleven maar stopt nu na 20 jaar bestuursactiviteiten. Na een glanzende voetballoopbaan, 259 competitie- en bekerwedstrijden in het 1e van AFC, werd Edwin in 1990 2de penningmeester en hij is dat gebleven. Edwin was streng maar rechtvaardig. Op het gebied van waarden en normen vervulde hij een voorbeeldfunctie. [Zie hommage op pag. 22) Machiel uan der Woude [61begint aan zijn 8e jaar als voorzitter en zijn 21e jaar als bestuurslid. Ronald Koster [44) debuteert als secretaris in zijn 19e jaar als bestuurslid. Denno Honsdrecht [41) bekleedt voor het 2e jaar de functie van penningmeester. Ad Westerhof [58) is voor het 8e jaar vice-voorzitter, zijn 13e jaar als bestuurslid. 2e secretaris Ruud Mantel [55) is voor het 4e seizoen actief in deze functie. Drian Speelman [42) is voor het 3e seizoen voorzitter van de jeugdafdeling. Rob Duis [42) begint aan zijn 2e jaar als commissaris TOPamateurs, zijn 4e jaar als bestuurslid en Lou Hekster [51), debuteert in het bestuur in de functie van commissaris Seniorenvoetbal. Lou Hekster is al vanaf 1976 lid van AFC, kent het senioren voetbal als geen ander en is tevens voorzitter van onze Supportersclub The Reds. Wij wensen Lou heel veel succes in zijn nieuwe functie. Het bestuur wordt bijgestaan door circa 69 commissieleden, ongeveer 199 vrijwilligers, de technische en medische staf en een aantal "professionals", die vrijwel dagelijks actief zijn op ons sportpark. Pachter Frans Ris en zijn collega Joop Kenter verzorgen sinds jaar en dag de catering. Pim uan de Meent is dagelijks als sportparkmanager in de weer en last but not least zijn verenigingsmanager Henny Kottmann, Theo Janssen en Yuonne Steeman verantwoordelijk voor de administratie en de operationele ondersteuning van het bestuur. AFC Seizoen 2010-2011 5

Persmappen | 2010 | | pagina 7