AFC A1 en B1 Achterste rij van links naar rechts: Stellios Saridakis, Jack van Moerkerk, Remco Bakker, Emilio Claver, Madjer Lukoki, Bas de Ruiter en Floris Dokkum. Middelste rij van links naar rechts: John Sijes assistent scheidsrechter], Floris Knol, Dion Thomas, Mitchel Dijkstra, Djair Kuyt, Camiel Kesser, Marco Ouwehand en Michael Olivieira verzorger Voorste rij van links naar rechts: Wessel Wester hof, Mitchell Theuns, Arsenio Dihalu, Jethro Abram [trainer/coach], Wie be Westerhof (teamleider), Soufian El Ouahabi, Giovanni Boon en Wibout de Vetten. Junioren Al Landelijke 2e Divisie A Almere City FC Be Quick 1887 Excelsior '31 FC Volendam FC Zutphen IJsselmeervogels 01de Veste '54 Quick UVS Westlandia Young Boys Junioren BI Landelijke Ie Divisie A Achterste rij van links naar rechts: Daniël Jacobus, Jonathan Kooman, Tambas dos Santos, Joey Pouw, Sefa Izmir, Cerezo Ottenhof. Middelste rij: Gianni Wijngaarde, Murat Eyidogan, Dennis Schroder [Fysioj, André Gerritsen TeammanagerI, Nathan Wiener [Assistent Trainer/Coach], Aifons Agboiosoo, Laurens Jolink Voorste rij: Desley Groenewegen, Eiias Bouazzaoui, Daryl Gerritsen, Benno Nihom [Trainer/Coach], Willem Deetman, David van Paridon, Feretti Hehl, Daan Schroder [Mascotte!. Op de foto ontbreken: Lorenzo Schaasberg, Maikel Keur, Samuel Frank S Ahmet Eyidogan [Assistent-Scheidsrechter] ACOW Ajax B2 Almere City FC de Graafschap Excelsior FC Twente FC Zwolle Hollandia Quick '20 Vitesse/Agow Zeeburgia AFC Seizoen 2010-2011 31

Persmappen | 2010 | | pagina 33