Na omzwervingen keren veel o Hele generaties blijven de club levenlang trouw, De B-commissie houdt zich, in nauwe samenwerking met het Bestuur, bezig met de begeleiding en coördinatie uan de zondagteams AFC 3 t/m 11. Zondag 3 dat in de reserue tweede klasse speelt, is het enige prestatieteam uan de B-commissie. Zaterdag 1, de trotse winnaar van de ABC Cup, de presticieuze beker van het toernooi, waaraan Zaterdag- en Zondagteams deelnemen. Zondag 3 speelt opnieuw in de reserve tweede klasse. Afgelopen seizoen heeft het team tot aan het einde van de competitie meegespeeld voor het kampioenschap, maar ook via de nacompetitie is het helaas niet gelukt om te promoveren. Zoals zo kenmerkend is voor vrijwel alle seniorenteams op de zondag bestaat het team uit spelers die al jarenlang lid zijn van AFC. In het nieuwe seizoen staat trainer Martin Verburg opnieuw aan het roer, gesteund door de elftalbegeleider Cocky van Duyvenbode. Dit seizoen is het uiteraard weer de bedoeling om bovenin mee te spelen voor het kampioenschap. Bij de teams zondag 4 t/m 11 ligt het accent meer op recreatie voetbal. De spelers van deze teams kunnen één keer per week op de woensdagavond trainen onder leiding van oud-top- voetballer Kees Bregman, die ook op zondag op AFC aanwezig is om de verschillende teams bij toerbeurt te coachen. Fliermee is in het vorig seizoen begonnen en gezien de positieve reacties van de spelers worden de aanwijzingen van Kees Bregman zeer op prijs gesteld. Zoals reeds eerder gemeld spelen er in de seniorenteams veel spelers die al zeer geruime tijd het mooie AFC shirt dragen, □ok zien we elk seizoen dat er weer spelers terugkeren, die een tijdje ergens anders hebben gespeeld of door werk of reizen even uit beeld waren. Als club zijn we hier uiteraard trots op. De evenementen die elk seizoen worden georganiseerd spelen bij het in stand houden van de clubbinding een belangrijke rol. Een goed voorbeeld van zo'n evenement is de ABC/The Reds Cup. Aan dit toernooi, dat elk jaar wordt georganiseerd ter afsluiting van het voetbalseizoen, deden op 22 mei 2010 maar liefst achttien zaterdag en zondag seniorenteams van AFC mee. Daarna werd er in hete clubhuis met z'n allen gekeken naar de finale van de Champions League en met een heerlijk Italiaans- Duits buffet (Inter-Bayern!) was het weer een ouderwets geslaagd toernooi. De afgelopen maanden, tijdens de zomerstop, zijn veel teams op de kunstgrasvelden van AFC gewoon doorgegaan met trainen. Dit is natuurlijk een prima manier om de conditie op peil te houden en om ervoor te zorgen dat spelers, na een goede voorbereiding in augustus, weer helemaal klaar zijn voor de start van het nieuwe voetbalseizoen. Uiteraard wensen wij alle (nieuwe) spelers veel succes. De B-commissie zal het komende seizoen bestaan uit Max Flam, Seth van Straten en ondergetekende. Patrick Reddering voorzitter B-commissie 24 AFC Seizoen 2010-2011

Persmappen | 2010 | | pagina 26