Junioren AFC C1 Landelijke 1e Divisie A Junioren C1 Landelijke 1e Divisie A AFC Cf AZC1 EUnkwijk C1 De Graafschap C1 Groningen C1 Heerenveen/Emmen sv Houten C1 EC Omni world C1 Stormvogels CI Twente/Heracles C1 EC Volendam C1 FC Zwolle C1 Achterste rij van links naar rechts: Julius Goedhart, Kat Themen, Mathijs Miserus, Timothy van den Berg, Zakaria Bourik. Middelste rij van links naar rechts: Adri Miserus (teammanager), Genridge Prijor, Djavan Burke, Joey Pouw, Bas Middelkoop, Jovi Hulshoff, Shaldon Muntslag Voorste rij links naar rechts: Michael Sandler, Nigel Castien, Joost van Dam (trainer/coach), Medhi Akachkach, Sefa Izmir. Al weer uoor het derde jaar in successie trad de Cl uan AFC uorig seizoen aan in de hoogste landelijke diuisie uoor C junioren. Hiermee was de Cl wederom het hoogst spelende team uan onze uereniging in de Landelijke Ie Diuisie A. Met tegenstanders die vrijwel allemaal uit het profvoetbal komen is de competitie voor spelers, begeleiding en supporters spannend en altijd inspirerend. Afgelopen seizoen stond een nieuwe trainer aan het roer van de C1. Nieuw voor de C1 dan, want Joost van Dam heeft al heel wat ervaring binnen AFC. Zoals wel vaker het geval is geweest was met name de start in de competitie lastig. Het wennen aan het hogere niveau kost nu eenmaal tijd. Naarmate het seizoen vorderde bleef het succes niet uit. De punten werden in rap tempo verzameld en uiteindelijk eindigde de C1 zelfs in het linkerrijtje. Een groot compliment waard. Om het seizoen nog meer glans te geven werd ook de bekerfinale nog gespeeld én gewonnen. Groot sportief succes op het NIKE toernooi in België bleef uit, maar wat een enorme ervaring was het om daar tegen al die internationale toppers te spelen. Als enige Nederlandse vertegenwoordiger was het een passend einde van een uitstekend seizoen. Dit jaar staat dezelfde trainer weer voor de taak om de C1 door het jaar heen te loodsen. En hoewel we er bijna aan gaan wennen, moeten we ons blijven realiseren hoe zwaar de opgave is waar de C1 nu weer voor staat. Met het samengaan van jeugdopleidingen van BVO's zal het niveau alleen maar hoger worden in deze divisie en dus de taak om ons te handhaven zwaarder. Met de huidige selectie in het achterhoofd is er alle reden om met vertrouwen het seizoen tegemoet te zien. Kom af en toe eens kijken op de zaterdagmiddag. Het team kan uw steun zeker gebruiken en u bent verzekerd van een pot jeugdvoetbal op het allerhoogste niveau! Onder de vertrouwde leiding van trainer Ron Zoon treedt de eerstejaars C2 weer aan in de derde divisie A. De trainer krijgt dit jaar assistentie van jeugdtrainer Michael Lippens. De overstap van pupillen naar het niveau van deze divisie is een flinke stap. En ondanks het succes van deze spelers in het vorige seizoen, zullen zij het niet makkelijk krijgen. De groep is echter zo samengesteld dat wij alle vertrouwen hebben in het verloop van het seizoen waarin zij veel ervaring kunnen opdoen. Brian Speelman AFC Seizoen 2DD9-2D1D 31

Persmappen | 2009 | | pagina 33