Junioren AFC B1 Landelijke 1e Divisie A Junioren B1 Landelijke 1e Divisie A Trainer Jeroen Coersen kreeg uan de spelers tijdens de eerste training een eensluidend antwoord op de uraag naar de ambitie uoor het komende seizoen in de Landelijke Ie Diuisie A. Slechts één doel stond de B1 afgelopen seizoen namelijk voor ogen: kampioen worden van de tweede divisie A. Met dat resultaat zou de B1 - net als de A1 en C1 - weer in de eerste divisie terecht komen. □at de promotie uiteindelijk al eind maart een feit was, met een uiteindelijk 16 punten voorsprong en een ongeslagen status, had niemand tijdens die eerste training in augustus kunnen bevroeden. Voor trainers en spelers een goed en zeer overtuigend resul taat. □ankzij de promotie van de B1 verhuist de B2 overigens dit seizoen weer naar de tweede divisie A, na een tweetal seizoenen in zuidelijker regionen gespeeld te hebben. □e selectie heeft voor een deel het voordeel dat zij vorig jaar ook al op hoog niveau heeft gespeeld. Echter, de selectie kent ook een aantal nieuwe aanwinsten. Het ziet er naar uit dat met deze mengeling van oud en nieuw, een gedegen team op de been kan worden gebracht. Gedegen en wellicht ook kansrijk, al moeten we wel blijven beseffen dat handhaving in deze divisie voor dit team een uitstekend resultaat zou zijn. Laten we hopen dat alle ingrediënten aanwezig zijn om dat doel waar te maken. □ankzij de promotie van de B1 vorig jaar, zal AFC B2 na twee seizoen in West 2 weer in district West 1 te bewonderen zijn. Wederom in de tweede divisie. Hier zullen zij flinke tegenstand treffen, want ook zij moeten zich meten met voornamelijk B1 teams. De selectie staat dit jaar onder leiding van twee trainers die hun historie als speler en trainer bij AFC hebben liggen. Achterste rij van links naar rechts: Tom Bekkering, Javier Vet, Djair Kuyt, Dion Thomas, Syrano Morrison, Shaquille Wilsterman, Donny van der Wal. Middelste rij van links naar rechts: Renaldo Patrick, Yared Kassie, Den nis Schroder [verzorger), Roezbeh Naseri, Ma IIqui Cabezas, Dino van Essen. Voorste rij links naar rechts: Sequoyah Koning, Darren van Mourik, Dennis Purperhart [trainer), Maarten van der Schaaf [trainer/coach), Djoi Manga He [leider), Emile Everduim, Miquel van Zichem. Afwezig: Abdoulaye Sangare. Benno Nihom en Donovan van Dam. Handhaving in deze divisie is het doel en het bereiken van dit resultaat staat borg voor een goede doorstroming naar de toekomstige B1 Brian Speelman □e B1 mag zich dit jaar dus weer meten met de grote ploegen die in de eerste divisie optreden. Voor de spelers een uitdaging en een ervaring, maar ook voor trainer Maarten van der Schaaf (vorig jaar trainer van AFC B2) een bijzondere taak. AFCB1 Ajax B2 Cambuur B1 De Graafschap BI Haarlem B1 NEC[AV)B1 Quick '20 B1 Twente/Heracles B2 Vitesse/AGOW B1 FC Volendam B1 Zeeburgia B1 FC Zwolle BI 31 AFC Seizoen 2009-2010

Persmappen | 2009 | | pagina 32