AFC 2 Reserve Hoofdklasse A Het Tweede kende het afgelopen jaar een wisseluallig seizoen. Zeer goede wedstrijden werden afgewisseld met teleurstellende resultaten tegen de mindere goden. Het ontbrak de ploeg uan trainer/coach Dennis Purperhart en teamleider Darry uan der Glas, uooral aan scorend uermogen. Desondanks heeft de ploeg lange tijd mee gedaan uoor de titel. Teuens werd er meegestreden in de districtsbeker uoor standaardteams, waarin het in de 1/8 finale schlemielig werd uitgeschakeld door het eerste elftal uan FC Breukelen De selectie voor komend seizoen is op vele plaatsen gewijzigd. Slechts 4 spelers van de selectie van vorig seizoen zijn er gebleven. Uit de junioren A1 zijn er 7 spelers overgekomen. De rest van de selectie is opgevuld met spelers vanuit de Zaterdag 1, Zondag 3 en een tweetal spelers van buitenaf. Al met al staat er ook dit jaar weer een jonge en talentvolle selectie, die zeker mee zal strijden voor de bovenste plaatsen. □ok de begeleidingsstaf kent enkele nieuwe (maar bekende) gezichten. Dennis Purperhart en Barry van der Glas hebben na een aantal succesvolle jaren met AFC 2 plaatsgemaakt op de bank. Dennis zal komend seizoen actief zijn als assistent-trainer bij Zondag Hoofdklasser FC Chabab en is daarnaast nog te bewonderen bij AFC als jeugdtrainer. Zijn functie van trainer/coach zal worden overgenomen door Wessel Colijn, die tijdens de seizoenen 2005-2006 en 2006- 2007 tevens eindverantwoordelijk was voor de Zondag 2 en gedurende deze periode mooie successen behaalde. Ook kent de ploeg dit jaar voor het eerst een assistent-trainer. Ondergetekende zal deze functie tijdens de trainingen uitoefenen en zal eveneens fungeren als elftalleider. Klaas Molenaar zal voor het eerst namens de Commissie Topamateurs betrokken zijn bij het Tweede. Last but not least komen we terecht bij onze assistent scheids rechter, Ernst-Pieter Knüpfer. De afgelopen jaren was hij een belangrijke en onmisbare pion bij de Zondag 2 en ook dit jaar zal hij weer deel uitmaken van de begeleidingsstaf. De doelstelling is om net als de voorgaande jaren spelers op te leiden voor de Zondag 1Op de tweede plaats is het streven om ook dit jaar weer een periodetitel te veroveren en zo hoog mogelijk te eindigen in de competitie. Kwaliteit is aanwezig in deze jonge groep; daarom heeft de begeleiding er het volste vertrouwen in dat de Zondag 2 een goed resultaat neer zal zetten in de reserve Zondag Hoofdklasse A. Joey uan Leijenhorst AFC 2 Reserve Floofdklasse A Elinkwijk 2 AFC 2 Omniworld 2 KFC2 De Zouaven 2 JOS/Watergr.mr 2 Argon 2 ADO 20 2 FC Hilversum 2 Blauw Wit A 'dam 2 s.v. Hoofddorp 2 Hollandia 2 Bovenste rij: Romeo Forster, Michael Plas, Dwight Gefferie, Sander Havermans, Jendro Halman. Middelste rij: David Faerber, Sonny de Jong, Joey van Leijenhorst (ass. trainer en teamleider], Maxime Singels, Dennis Schroder (fysiotherapeut], Joey Singels. Onderste rij: Enrico Patrick, Robert Molenaar, Wessel Colijn (trainer/coach, Michael Malmberg, Essam Jansen, Nathano Wattimena. Op de foto ontbreken: Elo Boschma, SU Paddenburg, Ernst Pieter Knüpfer (ass. scheidsrechterJ 24 AFC Seizoen 20D9-2D1D

Persmappen | 2009 | | pagina 26