bij het clubleven te betrekken De C-commissie, beter bekend als de Zat(erdag)-cie, heeft uoor seizoen 2009-2010 de zorg uoor maar liefst 15(1) seniorenteams op de steeds maar populairder uuordende zaterdag, leder jaar krijgen wij uueer uele, uele uerzoeken om uan buitenaf bij ons mooie AFC te 'mogen' komen spelen. En ook dit seizoen zullen wij weer twee nieuwe teams begroeten, waardoor dit seizoen 2009-201 te bewonderen zullen zijn de Zaterdag 1 tot en met team 11 en de Veteranen 12 en 3, alsmede de Klassieke Veteranen. Mede door de drie kunstgrasvelden naast de nog steeds beschikbare vier grasvelden kunnen er gelukkig op de zaterdag door jeugd en senioren vele wedstrijden worden gespeeld. Met daarbij de aantekening dat de laatste jaren het aanvangstijdstip voor een thuiswedstrijd van 17.00 uur eerder regel dan uitzon dering is geworden. We spreken van een luxeprobleem maar ook van een optimale benutting van velden, accommodatie en gezellig clubhuis: Sociëteit Goed Genoeg voor de 'oh zo belang rijke' 3e helft! Vlaggenschip Zaterdag 1 speelt in de 3e klasse en zal onder technische leiding van Jeroen Brussee en ambitieus leider Paul van 't Wout zeker willen mikken op een periodetitel en misschien wel meer!? Zaterdag 2 is afgelopen seizoen overtuigend kampioen geworden en gaat nu met de bekende namen zoals onder andere de broertjes Witschge, Aron Winter, Brian Roy, Ruud Gullit, Michel Kreek, maar ook good-old AFC'ers als Fred ten Nijenhuis, Martin Verburg, Hans Geerlings, Robert Gehring, Laurens Bianchi en Ken Watanabe trachten hoge ogen te gooien in de reserve 1e klasse. De overige zaterdagteams 3 tot en met 11Veteranen 12 en 3, alsmede de Klassieke Veteranen spelen allemaal op hun eigen, verdienstelijke niveau in de diverse competities. Eigenlijk worden al deze teams gekenmerkt door een sinds jaar en dag zelfde samenstelling van spelers. "Echte" vriendenelftallen met in sommige teams, zoals het voormalig Zami Cinque en komend seizoen de nieuwe veteranen 1vele commissie- en bestuursleden die zich op enig vlak inzetten voor AFC. De Zat-cie bestaat ook dit seizoen weer uit Roy van Dijk, Sebo Woldringh en Jack Huiman. Zij zullen tezamen met sportpark manager Pim van de Meent, de nieuwe verenigingsmanager Henny Kottmann, de AFC-administratie, welke bestaat uit Theo Janssen en Yvonne Steeman, weer proberen een ieder het naar de zin te maken. 50(1) Wedstrijden van jeugd en senioren op de zaterdag zullen ongetwijfeld weer een hoop gepuzzel, geschuif, gemekker en [onlbegrip geven, maar bovenal staat toch het voetbalplezier bij dé Amsterdamsche Football Club - op de zaterdag - voorop. And so be it! Met sportieve groet, Sebo Woldringh, secretaris C-commissie Zaterdag S, kampioen seizoen 2008-2009. Staand van links naar rechts: Martin Verburg, Fred ten Nijenhuis, Bart v.d. Vlugt, Jerry Bouterse, Uli Landvreugd, John van Lottum, Pim Brekelmans, Dennis Purperhart, Carlos Benvindo, Brian Roy. Zittend van links naar rechts: Anton van Broeckhuijsen, John Ewbank, Laurens Bianchi, Hans Geerlings, Danny Muller, Ken Watanabe, Rob Groenteman, Carlos Haisselbank, Aron Winter, Richard Witschge. Op de foto ontbreken: Ruud Gullit, Stanley Menzo en Lex Oosterling. AFC Seizoen 2DD9-2D1D 23

Persmappen | 2009 | | pagina 25