sudtours Search Oger Fashion De inrichting van de Oger Stores is geïnspireerd J op de oude stijlvolle herensociëteiten. Dit biedt een vertrouwde omgeving en met een kopje koffie of een goed glas wijn voelt de klant zich al snel op zijn gemak. Zodoende kan er een persoonlijke relatie opgebouwd worden tussen de klant en de Personal Advisor van Oger. Oger maakt haar klanten 'Latijnser', meer bewust van hun uiterlijk en daarmee maken zij ook de aansluiting met hun innerlijk. Naast de eigen 'Dressed for Success' lijn, verkoopt Oger vooral Italiaanse topmerken zoals Attolini, Borrelli, Brioni, Caruso, Corneliani, Etro, Tom Ford en Zegna. Boven de winkel bevindt zich de 'Boardroom'; een exclusieve ruimte waar klanten op afspraak ontvangen worden om zich in alle rust en privacy te laten adviseren. Bij Oger kunt u ook terecht voor shirts, dassen, informal wear, schoenen en accessoires zoals manchetknopen en geuren. PC Hooftstraat 75-B1,1G71 BP Amsterdam, 020-6768695, www.oaer.nl www.searchbv.nl Search Search is een internationaal opererend inge nieursbureau, laboratorium en opleidingsin stituut. Tot onze opdrachtgevers behoren woningcorporaties, industrie, vastgoedondernemingen, aannemers en overheden. Wij zijn hen 24 uur per dag, 7 dagen in de week van dienst. Onafhankelijk, efficiënt en pragmatisch. Tot de uitgesproken specialismen van Search behoort de complete directie voering over complexe bouw-, sloop- en saneringsprojecten. Maar ook voor bouwkundige inspecties, asbest-, bodem- en luchtkwaliteitonderzoek weten opdrachtgevers ons te vinden. Als kennisinstituut verzorgen we daarnaast een breed scala aan praktische trainingen op het gebied van veiligheid, BHV, asbest, milieu, EPA en duurzaamheid. Klassikaal én digitaal. Contact: Petroleumhavenweg B, 1041 AC Amsterdam - Tel. 020- 5061616, Fax 020-5061617 - Meerstraat 7, Postbus B3, 5473 ZFH FHeeswijk (N.Br.) - Tel. 0413-292982, Fax 0413-292983 - Stavangerweg 21-23, 9723 JC Groningen - Tel. 050-5712490, Fax 050-3116646 search@searchbv.nl - www.searchbv.nl VLIEGVAKANTIES Sudtours Ulieguakanties Sudtours Vliegvakanties is een in 19B1 opgericht familiebedrijf. Klein begonnen in de Ferdinand Bolstraat in Amsterdam en uitgegroeid tot één van Nederlands grootste vliegtouroperators, die kwaliteitsvakanties ver zorgt naar vakantiebestemmingen in Spanje, Canarische eilanden, Portugal, Italië, Griekenland, Turkije, Cyprus, Caribbean, Egypte, Dubai en Kenia. Kwaliteit en dienstverlening staan bij Sudtours hoog in het vaandel. Er wordt gevlogen met gerenommeerde luchtvaartmaatschappijen. De Sudtours Reisleiding staat 24 uur per dag klaar op de bestemmingen en alleen de beste accommodaties in hun klasse worden gecontracteerd. Niet alleen voor een onbezorgde vakantie bent u bij Sudtours aan het juiste adres, ook voor trainingskampen en bedrijfsreizen kunt u terecht. De afdeling Groepsreizen S. Incentives zorgt ervoor dat uw groepsreis tot in de puntjes is geregeld en afgestemd op de specifieke wensen van de groep. In de Amsterdamse Van Baerlestraat ligt het Sudtours Reisbureau met ervaren medewerkers die u graag adviseren en de tijd voor u nemen met als doel u een onvergetelijke vakantie te bezorgen, waar ook ter wereld. Flans Mosselman, oprichter en algemeen directeur van Sudtours, werd in 1999 Reismanager van het Jaar en in 2GG2 Entrepreneur of the Year. Van Baerlestraat 91,1071 AT Amsterdam, 020-6640111www.sudtours.nl Troostwijk Groep Troostwijk is marktleider op het gebied van waardebepalingen en contra-expertises. De acti viteiten van de Troostwijk Groep omvatten bedrijfs economische- en verzekeringstaxaties, kunsttaxaties (Apresa) contraexpertise bij brand- en bedrijfsschade, bouwkundige vooropnamen (BBCI/Frijwijk) en risico-inspecties (Troostwijk Rebel). De diverse werkmaatschappijen werken weliswaar zelfstandig, maar in geval van interdisciplinaire of grensover schrijdende opdrachten vindt uiteraard samenwerking plaats. Deze samen werking biedt de mogelijkheid om zo klantgericht mogelijk te kunnen opereren. De kwaliteit van de diensten wordt mede hierdoor op peil gehouden en kan voortdurend worden geactualiseerd. Troostwijk dankt haar internationale slagvaardigheid mede aan het uitgebreide wereldwijde kantorennetwerk dat opereert onder de naam ArcaLaudis. (www.arcalaudis.com) Anderlechtlaan 1811G66 HM Amsterdam020-6666666www.troostwiik.nl Tommy Hilfiger Als een van 's werelds toonaangevende lifestyle- merken levert Tommy Hilfiger consumenten over de gehele wereld fashion, stijl en kwaliteit. Het merk stelt 'Classic American Cool' centraal en geeft de klassieke Amerikaanse designs een updated touch. Het bedrijf heeft zich over de gehele wereld kunnen uitbreiden dankzij een select wereldwijd distributie netwerk voor de core brands, waaronder Tommy Hilfiger Mens en Womenswear, Hilfiger Denim en Hilfiger Sport. Het merk is te vinden in toonaangevende warenhuizen en gespeciali seerde winkels, evenals in het wereldwijde netwerk van eigen winkels dat zich steeds verder uitbreidt. Op dit moment distribueert het bedrijf de producten in meer dan 65 landen in Noord-Amerika, Europa, Midden- en Zuid-Amerika en Azië-Pacific en bezit het bijna B00 winkels over de gehele wereld. Sinds Tommy Hilfiger in 19B5 als menswear designer van start ging, heeft het merk zijn krachtige ontwerpfilosofie uitgebreid met Womenswear, Hilfiger Denim, Tailored, Sport (Ski, Swim, Golf en Fitness S. Training), Childrenswear, Underwear, Footwear, Eyewear, Fragrance, Bags, and Home. Tommy Hilfiger heeft in Nederland Freestanding stores in Amsterdam, Rotterdam, Maastricht, Den Haag, Groningen, Breda en Arnhem. Stadhouderskade 6,1054ES Amsterdam, 020-5899888, www.tommv.com h 3 ra BAM Vastgoed Ontwikkelen in een maatschappelijke context, dat is wat we doen. Met maar één doel voor ogen: marktgerichte, ruimtelijke oplossingen bieden die mensen aangenaam verrassen en waarderen. Multifunctionele gebiedsont- wikkeling, winkels, kantoren, woningen in alle soorten, musea, sportaccom modaties, uitgaanscentra en stedelijke herontwikkeling. BAM Vastgoed is actief in alle segmenten van de vastgoedmarkt met innovatieve projecten die een positieve bijdrage leveren aan de samenleving. Uiteraard in een goede samenwerking met onze opdrachtgevers en partners. Een samenwerking die wat ons betreft loopt van het eerste initiatief tot en met de exploi tatie. In verschillende ontwikkelingsfasen dragen wij vanuit onze expertise oplossingen aan en investeren risicodragend. Creëren ontwerpvoorstellen en garanderen de haalbaarheid. BAM Vastgoed is een zelfstandige werkmaatschappij van Koninklijke BAM Groep en voor 1GG actief in projectontwikkeling. BAM Vastgoed is een marktgerichte ontwikkelaar en vanuit die gedachte met 6 regioteams actief op de woningmarkt. Op de markt voor commercieel vastgoed opereren wij met een projectorganisatie voor winkels, multifunctionele projecten en kantoren. Meer informatie vindt u op www.bamvastaoed.nl communicatie&co www.commco.nl Communicatie Co Communicatie S. Co is een recruitment bureau voor vaste en tijdelijke banen in de (corpo rate) communicatie. Zusterbedrijven Marketing S. Co en Redactie S. Co doen hetzelfde voor respectievelijk marketeers en redacteuren. De specialisatie op functiegroepen maakt het mogelijk om sneller betere kandidaten voor te stellen dan algemene bureaus. Om dit te onderstrepen vragen we nooit om exclusieviteit - net als in het voetbal: 'may the best man win' - en werken we altijd op basis van 'no cure no pay'. Uit principe willen we niet betaald worden als we geen goede oplossing kunnen leveren. De eerlijkheid gebiedt te zeggen dat dit laatste niet vaak het geval is: met zo'n 25.GGD professionals in onze bestanden hebben we veel grote en kleine organisaties kunnen helpen hun capaciteitsproblemen op te lossen. Tesselschadestraat 11, 1054 ET Amsterdam, 020-521B700 www.commco.nl Buis Cycle Products BV Is al drie generaties lang actief in de rijwiel branche. De CST fietsbanden worden o.a. geleverd aan Batavus, Gazelle S. Koga- Miyata. Tevens zijn de banden te koop bij de erkende dealers als vervangingsartikel. Met een marktaandeel van ruim 30% is het merk CST marktleider op het gebied van fietsbanden. De familie Duis is al generaties lang AFC supporter. Noorddammerweg 1C, 1424 NV De Kwakel, 0297-569113 www.cst-eu.com AFC Seizoen 200B-2Q09 33

Persmappen | 2008 | | pagina 35