Pupillen 2e Divisie AFC D1 A West 1 Veel belovende Dl boekt progressie Onder leiding van trainer/coach Pim van de Meent trad de D1 vorig seizoen aan in de Tweede Divisie. Een competitie waarin, zo mocht aan het einde van het seizoen geconcludeerd worden, de verschillen in kracht bijzonder groot waren. Twee teams staken er met kop en schouders bovenuit, maar met een vierde plaats deed ook AFC het goed. Met veel enthousiasme speelde de D1, gedurende het hele seizoen, een aantal prachtige wedstrijden die de hoop op een nog hogere klassering deden toenemen. Maar zoals wel vaker in deze leeftijdsklasse, werd een enkele wedstrijd op onverklaar bare wijze verloren. Met de gedachte dat AFC volop bezig is met het perfectioneren van de jeugdopleiding, was dit gegeven alleen maar leerzaam. Het spectaculairste moment voor de D1 zat afgelopen jaar niet in de competitie. De spetterende afsluiting kwam in het toernooi om de Volkswagen Junior Masters. Onder het toeziend oog van bondscoach Foppe de Flaan en commentator en oer-AFC'er Jack van Gelder wist de D1 dit prestigieuze toernooi winnend af te sluiten. Naast de eer leverde dit ook nog een ticket op voor de Europese finale in Oostenrijk (Salzburg). De onvergetelijke reis naar het Oostenrijkse toernooi met een zeer sterk deelnemersveld resulteerde niet in sportief succes, maar was wel een perfecte afsluiting van een mooi seizoen. De nieuwe D1 staat dit jaar onder leiding van trainer Benno Nihom, die wordt ondersteund door David Westerhof. Een combinatie van huidige AFC'ers, oud- AFC'ers (terug van weg geweest) en nieuwe AFC'ers vormt een veelbelovende selectie. Net als ons eerste elftal is dit team al op trainingskamp geweest en de technische staf laat weten dat er flinke progres sie is geboekt. We zullen de D1 dan ook verwachtingsvol volgen in het seizoen 2008/2009. Brian Speelman Voorzitter Jeugdcommissie Voorste rij v.l.n.r.: Maarten Verhaar, Maurits Knoop, Benno Nihom ltrainer/coachDavid Westerhof [teammanager], Boris Polderman, Delano Patrick. Middelste rij v.l.n.r.: Dyllan Ahinful, Sem Witteveen, Chima Bosman, Jeroen Olthof, Mohammed Altaiy, Maarten de Lange. Achterste Rij v.l.n.r.: Tommy Dekkers, Nigel Olvira, Maksim van Ingen, Youssri Krap, Patrick Engelmoer. Niet op de foto: Tim Correia en Otto van Wassenear. Junioren Dl 2e Divisie A West 1 AFCD1 Ajax D2 Argon D1 Elinkwijk D1 Hellas Sport D1 Hollandia D1 Floofddorp s.v. D1 Kon. HFC D1 □mniworld D1 Purmersteijn D1 Stormvogels D1 Zeeburgia D2 AFC Seizoen 200B-2Q09 27

Persmappen | 2008 | | pagina 29