Junioren AFC B1 2e Divisie A West 1 De lat voor BI ligt wederom hoog Nadat in 2007 de B1 helaas een stapje terug moest doen van de Eerste Divisie Landelijk naar de Tweede Divisie Landelijk, waren de verwachtingen voor het afgelopen seizoen hoogge spannen. Een gemotiveerde selectie, waarvan veel spelers al een paar kampioenschappen bij AFC achter de rug hadden, begon enthou siast aan de race voor de titel. Dat zoiets makkelijker gezegd is dan gedaan bleek al snel. Ook de Tweede Divisie Landelijk kent een aantal sterke teams waardoor gedurende het seizoen ieder puntverlies fataal kon zijn. Bij aanvang onder leiding van trainer Ron Sheotahul en later onder aanvoering van trainer Joost van Dam heeft het team een prima prestatie geleverd. Een tweede plek achter IJsselmeervogels leverde weliswaar geen promotie op, maar mag toch gezien worden als een prestatie van formaat. Een aantal spelers groeide het afgelopen seizoen zelfs zo sterk dat zij dit seizoen in één keer de stap naar de A1 maken. De ove rigen zullen ongetwijfeld in de A2 weer van zich doen spreken. Twee spelers hebben AFC verlaten om bij een profclub aan de slag te gaan. Dat laatste is jammer voor AFC, maar tegelijker tijd een compliment voor de jeugdopleiding en wij wensen deze spelers dan ook alle succes toe. Voor het komende seizoen ligt de lat wederom hoog. Een selec tie, die voor het overgrote deel vorig jaar als B2 een zesde plaats veroverde in de Tweede Divisie Landelijk (West 2), zet wederom het vizier op de bovenste plekken. De wil om een goed seizoen te draaien is groot bij de spelers. De B1 staat dit jaar onder leiding van trainer Jeroen Coersen, die veel spelers aantreft die hij twee jaar geleden succesvol bij de C1 coachte. Donovan van Dam zal hem als assistent- trainer terzijde staan. Brian Speelman Voorzitter Jeugdcommissie Junioren BI 2e Divisie A West 1 ADD 20 B1 AFC B1 Argon B1 DWS B1 Elinkwijk B1 FC Volendam B2 Hellas Sport B1 Hollandia B1 Flouten B1 Omniworld B1 Quick Boys B1 Stormvogels B1 foto: Jan Otsen Voorste rij v.l.n.r.: Nick van de Broek, Floris Knol, Maarten van der Schaaf ftrainer1, Jeroen Coersen ftrainer/coach1, Donovan van Dam ftrainer1, Wibout de Vetten, Roy Bussman. Middelste rij v.l.n.r.: Wiebe Westerhof [teammanager], Stan Leisink, Joris Dekker, Jack van Moerkerk, Tobias Kistemaker, Floris Dokkum, Mitchell Theuns, Wessel Westerhof, Peter Bussman fass. grensrechter]. Achterste Rij v.l.n.r.: Emilio Claver, Merijn Murk, Djair Kuyt, Danny Knop, Dion Thomas, Soufian El Ouahabi, Marco Ouwehand.

Persmappen | 2008 | | pagina 27