Junioren AFC A1 1 e Divisie A West 1 Al hoopt spelers klaar te stomen voor het Eerste Het afgelopen seizoen heeft de A1, onder leiding van trainer Dennis Purperhart, fantastisch gepresteerd in de Landelijke 2e divisie. Bijna het gehele seizoen stond het vlaggenschip van de jeugdaf deling bovenaan. En dat terwijl het team ingedeeld was in een zware competitie met veel concurrentie FC Volendam, SV Argon en SV Huizen. Uiteindelijk werd de A1 op de laatste speeldag kampioen, na een spannende wedstrijd tegen Hollandia in Hoorn, □e voorsprong bedroeg de laatste paar speelrondes maar twee punten op naaste concurrent FC Volendam en dit verschil werd niet meer uit handen gegeven. Van deze talentvolle ploeg zijn de aanvallers Leandro Kappel en Darryl van Mieghem doorge stroomd naar de A - selectie, 5 spelers naar de Zondag 2 en zijn er 2 spelers achtergebleven in de A1 Een fantastisch resultaat van een groep die voor een groot deel bestond uit jongens die de afgelopen jaren zelf zijn opgeleid in de AFC jeugdopleiding. □e technische staf voor het komende seizoen bestaat uit trai ner/coach Tristan Buchinhoren, fysiotherapeut Michael Oliviera en grensrechter John Sijes. Ondergetekende zal fungeren als teambegeleider en assistent - trainer. Hiermee is het begelei dingsteam bijna geheel gewijzigd. De spelersgroep, telt nog veel meer nieuwe gezichten. Er zijn behalve de twee blijvende A1 - junioren, vier talenten doorgestroomd vanuit de B1 en vijf spe lers vanuit onze A2. Een prachtig aantal, dat zelfs nog hoger uit had kunnen vallen als twee B - junioren niet waren overgestapt naar BVO's. De rest van de selectie is opgevuld met spelers van buitenaf; waarvan een enkeling een AFC verleden kent. Opvallend hierbij is dat bijna 50% van de selectie 1e jaars A - junior is. De doelstelling is uiteraard handhaving in deze zware com petitie tussen voornamelijk Betaald Voetbal Organisaties. Op de tweede plaats is het streven om, net zoals de voorgaande seizoenen een periodetitel te veroveren. Tevens zullen er net als het afgelopen seizoen diverse spelers afgeleverd moeten wor den aan de Zondag 1 en 2. Kwaliteit is volop aanwezig in deze zeer jonge groep; daarom heeft de begeleiding er het volste vertrouwen in dat de A1 een goed resultaat gaat neerzetten in de 1e divisie A. Joey van Leijenhorst Assistent- trainer Junioren Al Ie Divisie A VUestl AFC A1 Ajax A2 Argon A1 FC Emmen A1 FC Volendam A1 FC Zwolle A1 Flevo Boys A1 Go Ahead Eagles A1 Haarlem A1 FC Omniworld A1 Quick A1 Stormvogels A1 Voorste rij v.l.n.r.: Michael Malmberg, Sander Havermans, Joey van Leijenhorst Cass. trainer/teammanager], Tristan Buchinhoren Itrainer/coach1, John Sijes Cass. scheidsrechter], Sil Paddenburg, Anass Benhammouch. Middelste rij v.l.n.r.: Marvin Tjon Soei Sjoe, Rajendro Halman, Jeff Rijnenberg, Maxime Singels, Enrico Patrick, Yahnique Pikal. Achterste Rij v.l.n.r.: Menno Schelling, Mike Ruijter, Justin Ruijter, Robert Molenaar, Carim Hilal, Kay Bottse, Daan Sutorius. Op de foto ontbreekt: Michael Oliviera (verzorger!. 24 AFC Seizoen 200B-2Q09

Persmappen | 2008 | | pagina 26