AFC Reserve Hoofdklasse A ADO 20 2 AFC 2 Argon 2 Blauw Wit A'dam 2 Breukelen fc 2 DWV 2 Elinkwijk 2 Hollandia 2 Floofddorp s.v. 2 KFC 2 Omniworld 2 Turkiyemspor 2 Voorste rij v.l.n.r.: Garrett MacDonald, Tim Schings, Dennis Purperhart Ctrainer/coachJ, Jesse Annoh Wijnaar, Robin de Groot. Middelste rij v.l.n.r.: Joey van Leijenhorst Michel de Bruyn [verzorger], Barry van der Glas [teammanager], Ernst Pieter Knüpfer [ass. scheidsrechter], Nikki Tsiouris, David Faerber. Achterste Rij v.l.n.r.: Maurits Stibbe, Michael Plas, Elo Boschma, Danyal Schotsman, Dennis Pütmann. Na een zeer succesuol seizoen 2007/2008 staat het nieuwe seizoen al weer uoor de deur. Iflle mogen wel zeggen dat het afgelopen seizoen bouen uerwachting is uerlopen met een 2e plaats in de reserue hoofdklasse en een uerloren bekerfinale tegen GVVV 2. In de competitie kwamen we 2 punten tekort om het kampioenschap te kunnen uieren. Floogtepunt in het afgelopen seizoen was zonder twijfel het uitspelen van de laatste 20 minuten tegen de Kon. H.F.C. Na 2-0 te hebben achter gestaan werd bij een 2-1 stand 20 minuten voor tijd de wedstrijd gestaakt. Gezien het belang van de wedstrijd moest deze op een donderdagavond worden uitgespeeld. Dit gebeurde met een inzet en enthousiasme zoals we dat het hele seizoen hebben gekend. De spelers gaven 20 minuten alles wat ze in zich hadden en dat resulteerde in een fantastische 3-2 overwinning. In de kleedkamer werd de overwinning gevierd alsof de Europa Cup was binnengehaald. Terecht, hierdoor werd er immers tot op de laatste dag mee gestreden om het kampioenschap. Naast veel inzet werd er iedere week ook goed aanvallend, technisch en initiatiefrijk voetbal gespeeld, zoals de liefhebbers dat graag willen zien. Fliervoor moeten we naast de spelers die dit ten uitvoer brachten zeker ook trainer Dennis Purperhart een com pliment geven. Hij heeft spelers aanwijsbaar beter gemaakt en zal dit ook het komende seizoen doen. Resultaat hiervan is dat Michiel Foppen het afgelopen seizoen al z'n debuut voor AFC 1 maakte en dit seizoen net als de uit de A1 junioren afkomstige Leandro Kappel en Daryl van Mieghem met het 1ste mee zal trainen. Met de kern van het afgelopen seizoen en 7 spelers uit de succesvolle A1 die het voorbije seizoen ook al hun steentje hebben bijgedragen aan de successen van het 2e zal dit zeker gaan gebeuren. Verder mogen we twee nieuwe spelers ver welkomen, te weten Maurits Stibbe afkomstig van Omniworld en Danyal Schotsman van DWS. Helaas zijn Tim Schings en Tjebbe Krot tijdens het seizoen zwaar geblesseerd geraakt aan de knie en voorlopig nog niet inzetbaar. We hopen dat zij beiden spoedig herstellen en gauw weer op het veld staan. Zoals gezegd zal het 2e elftal ook dit seizoen weer onder leiding staan van trainer Dennis Purperhart. Tot vreugde van de spelersgroep is de medische begeleiding weer in handen van oud 1ste elftal speler Michel de Bruyn. Verder is Ernst Pieter Knüpfer voor het vierde achtereenvolgende seizoen onze vaste grensrechter. Met zijn enthousiasme en inzet is hij voor iedereen van het 2e altijd een geweldige motivator. Ik denk dat alle ingrediënten aanwezig zijn om er een fantastisch en succesvol seizoen van te maken en hoop op steun langs de lijn van veel AFC'ers. AFC 2 Reserue Hoofdklasse A Barry uan der Glas Teammanager AFC 2 Voor dit seizoen is het ook weer de doelstelling om spelers klaar te stomen voor AFC 1want wat is er mooier dan doorstroming vanuit de jeugd naar ons vlaggenschip? 22 AFC Seizoen 200B-2Q09

Persmappen | 2008 | | pagina 24