gaan bij AFC-senioren hand in hand Het Kien Dreamteam in actie. Heus, dit zijn AFC'ers. v.l.n.r.: Ron van Doesburg, Roy van Dijk, Ronald Koster, Nicky Hekster, Lou Hekster en Hans Hulst. De C-commissie, of beter gezegd de Zaterdagsenioren- commissie, heeft de verantwoordelijkheid voor maar liefst 12 seniorenelftallen, te weten zaterdag 1 tot en met zaterdag 10 en veteranen 1 en 2. De 'klassieke' veteranen vallen er formeel buiten, want die runnen volledig een eigen competitie. Zoals men ook bij veel andere voetbalclubs ziet, is de zaterdag als speeldag steeds populairder geworden in de afgelopen jaren. Bij AFC spelen de elftallen eigenlijk al sinds jaar en dag in nage noeg dezelfde samenstelling. En in het afgelopen seizoen hebben wij er zelfs 2 teams bij gekregen en hebben wij aan vele teams van buitenaf 'nee' moeten verkopen. Vlaggenschip, zaterdag 1vormt de selectie en zij strijden toch ieder jaar weer mee om minimaal een periodetitel in de reserve 3e klasse. Onder technische leiding van Jeroen Brussee is dit nog meer een vriendenteam geworden, hoewel ze natuurlijk nog best een aardig potje kunnen ballen. door heuse dranghekken, op jacht gaan naar de meest [op z'n Volendams )"skitterende" prijzen. Vanzelfsprekend beschikbaar gesteld door een grote schare aan AFC vriendelijke bedrijven. Reizen, glimmertjes en horloges, maar ook een doos met het vraagteken en andere mooie, gekke, bijzondere prijzen zijn te winnen, leder jaar staat in het teken van een uniek thema. Zo stonden onze zaterdag 5 spelleiders Lou S. Nicky Hekster, Ron van Doesburg, Roy van Dijk, Ronald Koster en Flans Hulst afge lopen jaar in Volendamse klederdracht op de bühne. Yeapah, Yeapah, Yeapah I Uniek en moet je meegemaakt hebben! Maar ook bij de Sixes op Nieuwjaarsdag komen de meeste spelers van de zaterdag. En wat te denken van het 'Gelukkig Nieuwjaar Toernooi', dat vorig jaar weer 'op' AFC is gespeeld, namelijk op het kunstgras, na jarenlang te zijn uitgeweken naar een sporthal in Amstelveen. En ook de afsluiting van het seizoen met de ABC/ Reds-cup mag niet onvermeld blijven. Kortom de zaterdag is én blijft hot! Floogtepunten in het jaar: het Kienen waar de zaterdag toch altijd zeer ruim is vertegenwoordigd. Bij menig amateurclub wordt een tombola of een "ordinaire" bingo georganiseerd. Maar nee, wij hebben Kienen! Traditioneel de laatste vrijdagavond voor de Kerst barst het clubhuis uit z'n voegen met AFC'ers aanhang die noodgedwongen in toom gehouden moeten worden Voor de goede orde de Zaterdagcommissie bestaat dit seizoen uit Roy van Dijk, Sebo Woldringh en nieuwkomer Jack Fluiman. Good old Benno Flonsdrecht heeft een transfer gemaakt naar de jeugdcommissie. Sebo Woldringh Namens de C-commissie AFC Seizoen 200B-2Q09 21

Persmappen | 2008 | | pagina 23