Foto van het nieuwe hoofdveld met één van de nieuwe kunstgrasvelden. Wat houden de plannen rond ons sportpark op hoofdlijnen in? In concreto komt het neer op de volgende vier stappen: 1De aanleg van een kunstgrasveld op de plaats van de drie tennisbanen. Deze stap is reeds in 2G04 gerealiseerd. Bijzonder is te vermelden dat het kunstgras op initiatief van AFC werd ingestrooid met wit kunstrubber, een beslissing die tot op de dag van vandaag zijn vruchten heeft afgeworpen. 2. De aanleg van twee kunstgrasvelden in plaats van het hoofdveld en het wetra-veld, het verschuiven van deze velden in westelijke richting en de inrichting van een nieuw hoofd veld voor het clubhuis. Deze stap is in september 2007 gerealiseerd. 3. De toekomstige aanleg van twee kunstgrasvelden op het Parkgebouw, in welk gebouw ook een nieuw, prachtig clubhuis wordt geïntegreerd, alsmede de aanleg van een kunstgras veld in plaats van de bestaande sporthal van de Universiteit van Amsterdam. 4. De aanleg van twee kunstgrasvelden over de A10 op het zogenaamde dok, waarin de ringweg en de sporen van de trein zijn gelegd. Deze fase zal, zoals gezegd, in 2Ü15 of later zijn afgerond. AFC kan dan beschikken over een uniek sportcomplex, terrasvormig van opzet, in een parkachtige omgeving. Sleutelbegrippen Met elkaar een zeer ambitieus plan, dat van alle partijen over een lange periode veel aandacht vergt. Samenwerking, inzet en creativiteit zijn hierbij de sleutelbegrippen, dit alles gevoed door enthousiasme en vertrouwen in een goede afloop. In de afgelopen maanden is invulling gegeven aan de tweede fase en zijn er letterlijk (zand)bergen werk verzet. Voor de aanvang van het broedseizoen werden rondom het hoofdveld bomen en struiken gekapt en dat was na afloop flink schrikken. Een 'art-impression' van de toekomstige velden 1, 2 en 3 van het nieuwe sportpark en de omringende gebouwen. AFC Seizoen 2DD7-200B 5

Persmappen | 2007 | | pagina 7