De bestuurlijke organisatie van AFC Voorste rij van links naar rechts: Ad Westerhof, Kees Gehring, Machel van der Woude, Nicolaas van Ommeren, Edwin Geluk. Tussen hen in de Metropool Cup. Rij daarachter van links naar rechts: Ruud Mantel, Rinus van Leijenhorst, Ronald Koster, Henk Bijlsma, Bob Duis. 150 Vrijwilligers, 4G commissieleden, vele elftalleiders, tech nische en medische staf en belangrijke overige functionarissen, zoals onze nieuwe verenigingsmanager Frans Jiich, maar ook administrateur Yuonne Steeman, sportparkmanager Pim uan de Meent, webmaster Hans Elias en krantenpagina redacteur Hans uan der Iflist, clubstatisticus Chris Schroder, gastvrouw en gastheer Marjan en Theo Janssen, pachter Frans Ris en zijn rechterhand Joop Kenter, e.a. besteden veel tijd aan het "reilen en zeilen" bij AFC. Het bestuur bestaat het komend seizoen uit 10 man. Amel Vroege heeft wegens drukke werkzaamheden zijn werk na 13 seizoenen beëindigd. Hij bestierde in die jaren de portefeuilles clubhuiszaken, technische zaken en commerciële zaken. Rinus van Leijenhorst [voorzitter jeugdcommissie], Henk Bijlsma [commissaris TOPamateurs) en Kees Gehring [secretaris] hebben aangegeven dat 2007-2008 het laatste seizoen zal zijn in hun huidige functie. Het bestuur is zeer content met het fiat van de Algemene Vergadering om twee nieuwe bestuursleden te benoemen,: Bob Duis en Ruud Mantel. Het bestuur seizoen 2007-2008 is als volgt samengesteld: Machiel uan der Woude [58] begint aan zijn 18de bestuursjaar, zijn 5de als voorzitter, Kees Gehring [601 aan zijn 23ste bestuursjaar en 13de als secretaris, Nick uan Ommeren [411 bekleedt voor het 2de seizoen de functie van penningmeester, zijn 5de jaar binnen het bestuur, Ad Westerhof [551 al weer 10 jaar actief in het bestuur tekent voor het 5de jaar voor de positie van vice-voorzitter, 2de penningmeester Edwin Geluk [551 begint aan zijn 18de seizoen in deze functie, Ronald Koster [41] maakt komend seizoen voor het 7de jaar deel uit van het bestuur, dit seizoen als commissaris seniorenvoetbal, Rinus uan Leijenhorst [561 is voor het 5de jaar voorzitter van AFC's jeugd commissie, Henk Bijlsma [591 voor het 3de jaar bestuurslid TOPamateurs, Ruud Mantel [521 debuteert als 2de secretaris en Bob Duis [391 als commissaris Evenementen. Ruud Mantel werd in 1984 op 29-jarige leeftijd lid van AFC. Hij speelde in de lagere seniorenteams en sinds enkele jaren maakt hij deel uit van de veteranen 2. Sal Mantel, Ruud's 8-jarige oudste zoon, speelt komend seizoen in de pupillen F-5 en zijn broertje Ben debuteert in de Champions Leaque. In het dagelijks leven is mr. Ruud Mantel directiesecretaris bij CORDARES, het voormalige Sociaal Fonds Bouwnijverheid. Bob Duis [speler veteranenl 1 en zijn tweelingbroer Jack [zondag 10] zijn bij hun geboorte in 1967 door hun vader, Rob Duis [Erelid) aangemeld als lid en zij speelden tot en met de junioren A-1 in alle standaard jeugdelftallen. Bob 's 6-jarige zoon David speelt bij de allerjongsten van AFC. Bob en Jack Duis zijn met hun merk CST, een onderdeel van Duis Cycle Products B.V. dit seizoen AFC-Vriendelijk bedrijf geworden. AFC uerschijnt met 103 teams aan de start uan het uoetbalseizoen 2007-2008, een record in de bijna 113 jaar oude clubgeschiedenis. 25 seniorenteams (12 op zondag en 12 op zaterdag en de ueteranen), 5 A-junioren, E B-junioren, 8 C-junioren, 12 D-pupillen, 13 E-pupillen, 10 F-pupillen en 24 Champions Leaque en Word Cup teams, zullen het komend seizoen totaal circa 5.000 uuedstrijden en trainingen afuuerken. AFC Seizoen 2DD7-200B 3

Persmappen | 2007 | | pagina 5