Junioren AFC C1 Landelijke 1e Divisie A □oor de promotie van het vorige team werd de C1 in het seizoen 2006/2007 het hoogst spelende AFC team in een competitie. De Eerste Divisie A kent louter tegenstanders uit het betaalde voetbal en zo trok het team door het land van FC Groningen naar De Graafschap en van AZ naar Ajax. Kampioen worden zat er natuurlijk niet in dit jaar en de opdracht was behoud van een plaats in deze prestigieuze competitie. Na een moeilijke start kwam het team na een aantal maanden toch op gang. Tijdens de winterstop stond de C1 nog niet veilig, maar na de winterstop werd maar twee keer verloren. Het team eindigde daarmee uiteindelijk in het linkerrijtje op plaats zes. Van de winnaar in de competitie, AZ, kon geen pun tje worden afgesnoept, maar van alle andere tegenstanders werd één of meer punten afgepakt. Een fraaie en onverwachte prestatie. Gok in de toernooien deed de C1 van zich spreken. De Coppa Tricolore die in Reggio Emilia in Italië werd gespeeld leverde toernooiwinst op. En na een zinderende finale tegen Sporting Lissabon werd ook een sterk bezet internationaal toernooi in Maarssen winnend afgesloten. Terugblikkend was het een succesvol seizoen waar alle spelers een echte teamprestatie hebben geleverd. Het team werd daarbij ondersteund door trainer Jeroen Coersen, assistent Donovan van Dam en de fysio Aukje Spoelstra. En natuurlijk ook door een aantal C2 spelers die bij blessures het team aanvulden. Voor het komende seizoen is de opdracht niet anders dan het afgelopen jaar. AFC ziet zijn C1 graag weer aan het eind van het seizoen op een veilige plek in de rangschikking. Wederom geen eenvoudige opgave. De nieuwe C1met aan het roer weer trainer Jeroen Coersen, is echter een talentvol team geworden waarvan een aantal spelers al ervaring heeft opgedaan in deze competitie. De 'oude' C1 wenst de nieuwe C1 alle succes en zal het team regelmatig langs de lijn aanmoedigen. VUiebe Westerhof leider AFC C1 Junioren Cl Landelijke Ie Divisie A AFC C1 Ajax C1 Cambuur L. C1 FC Groningen C1 FC Volendam C1 Go Ahead Eagles C1 sc Fleerenveen C1 Flaarlem C1 Stormvogels/Telstar C1 Twente/Fleracles C1 Vitesse/AGOVV C1 Achterste rij v.l.n.r.: Dave v.d. Zaken, Lucas Hofstra, Daniel Zuiverloon, Djair Kuyt, Dion Thomas, Joris Dekker, Kevin Luckassen. Middelste rij v.l.n.r.: Emile Everduin, Jeroen van Hilst, Roez Beh Naseri, Avital Trustful/, Nourredine el Youbari, Cherwin Arlaud. Voorste rij v.l.n.r.: Javier Vet, Mels Otsen, Jeroen Coersen [trainer], Donovan van Dam [assistent], Darren van Mourik, Thomas Wilkens. AFC Seizoen 200~7-2008

Persmappen | 2007 | | pagina 30