Junioren AFC B1 2e Divisie A West 1 J Weer hoop na teleurstellend seizoen. Achterste rij v.l.n.r.: Youri Bolsius, Ricardo Peeters, Ashraf Badissi, Roy van 't Woud, Reinaldo Ruth Penuel, Kay Bottse, Carim Hilal. Middelste rij v.l.n.r.: Emilio Heucke, Erdem Yildirim. Marco Kooijman, Yort Willems, Justin Swart, Marlon Amado. Voorste rij v.l.n.r.: Justin Ruijter, Thijs Gerritsen, Ron Sheotahul [trainer], Mitchel te Vrede, Daan Sutorius. De BI junioren hebben een teleurstellend seizoen achter de rug. Zoals bekend is de B1 gedegradeerd naar de 2e Divisie Landelijk, na een jarenlang verblijf in de 1e Divisie Landelijk. Wij moeten er niet te lang bij stilstaan, maar net als bij de A1 junioren mankeerde het ook bij de meeste spelers van deze selectiegroep aan de juiste instelling. Bovendien bracht een aantal nieuw gekomen spelers niet wat wij ervan verwachtten. Daardoor werden sommige 'eigen' jongens gepasseerd, maar ten onrechte, blijkt dus achteraf. De technische staf heeft een les geleerd, waardoor de B1 juni oren voor het nieuwe seizoen voor het allergrootste gedeelte bestaat uit spelers die al een paar jaar bij AFC zijn of zelfs al vanaf de F pupillen. Sommige jongens zijn overigens het vorige seizoen kampioen geworden met de B2 junioren [promotie 2e Divisie). De groep wordt verder aangevuld met één speler van de C1 junioren en twee spelers van buiten de club. Gezien de kwaliteit en de mentaliteit van deze spelersgroep is de verwachting, maar ook de doelstelling, dat er wordt meege daan voor de bovenste plek. Zo kan mogelijk het verloren terrein weer worden goedgemaakt. Maar net als de A1 is ook de B1 zwaar ingedeeld. Toch hebben wij alle vertrouwen in een goede afloop en wensen de spelers en begeleiding veel succes toe. Rinus van Leijenhorst [voorzitter jeugdcommissie) Junioren BI 2e Divisie A Westl AFC B1 AFC 34 B1 Almere sv B1 Argon B1 Elinkwijk B1 FC Volendam B2 GVVV B1 Hellas Sport B1 Hollandia B1 Flouten B1 IJsselmeervogels B1 Quick Boys B1 AFC Seizoen 2DQS-20D7 27

Persmappen | 2007 | | pagina 29