Junioren AFC A1 2e Divisie A West 1 Wat kan er binnen een jaar toch veel gebeuren. In het seizoen 2005-2GG6 tot aan de laatste wedstrijd mee gedaan voor promotie naar de Eredivisie en op een haar na deze promotie gemist. Een jaar later degradatie naar de 2e Divisie. Natuurlijk was er een groot verschil in kwaliteit tussen deze twee selecties, maar het heeft het afgelopen seizoen ook aan een goede mentaliteit en wedstrijddiscipline ontbroken. Een aantal tegenstanders was kwalitatief echt niet beter, maar die spelers hadden wel een voorbeeldige inzet, waardoor zij meer punten behaalden. Als je met slechts negen punten de competitie afsluit en als onderste eindigt is er een slechte 'prestatie' geleverd. De doelstelling voor het volgende seizoen is dat de A1 meedoet voor de bovenste plaats en in ieder geval een periodekampioenschap te behalen. Gezien de nieuwe samenstelling van de selectie en de ambities van de nieuwe trainer Dennis Purperhart hebben wij er alle vertrouwen in dat één van de doelstellingen zal worden gerea liseerd. Gezien de zware competitie-indeling is dit geen gemakkelijke opdracht, maar met een juiste instelling en een goede wedstrijdmentaliteit, gekoppeld aan [individuele) kwaliteiten in het team, moet het mogelijk zijn. Rinus van Leijenhorst [voorzitter jeugdcommissie) AFC A1 AFC 34 A1 Argon A1 DWS A1 FC Volendam A2 GVVV A1 Hollandia A1 Huizen A1 IJsselmeervogels A1 Roda 46 A1 Stormvogels/Telstar A2 Young Boys A1 Achterste rij v.l.n.r.: Nikiforos Tsiouris, Yannick Valpoort, Dennis Puttman, Dave van Veen, Elo Boschma, Mike Ruijter, Lorenzo Tjon Soe Sjoe, Michael Plas. Middelste rij v.l.n.r.: Saouad Harhour, Marvin Tjon Soe Sjoe, Sam Osei, Michael Olivieira [fysiol, Zohair Chiddi, Owuraku Asante, Robert Smid. Voorste rij v.l.n.r.: Manuel Macintosh, Tim Arnold, Jos van Mieghem [leider], Dennis Purperhart [trainer/coach], Leandro Kappet, Darryll van Mieghem. Een ander negatief aspect van dit slechte presteren is dat slechts één speler is toegevoegd aan de selectie van het 2e elftal. Junioren Al 2e Divisie A Westl AFC Seizoen 2006-200~7

Persmappen | 2007 | | pagina 28