nijgt Keurmerk KNVB foto: Jan Otsen gsten van AFC spelen iedere zaterdagmorgen hun eigen Champions Leaugue en World Cup wedstrijden op sportpark Goed Genoeg, er waren ze te gast in de ArenA en traden letterlijk in de voetsporen van hun helden op deze teams spelen. Niet alle eigen jongens hebben hiervoor altijd de juiste kwaliteiten. Het beleid van AFC is juist gericht op het hoogst haalbare niveau. Om zoveel mogelijk jongens toch te laten doorstromen heeft de jeugdcommissie besloten om de 3e teams ook te beschouwen als selectieteams. □ok al heeft AFC geen 'talentendag', toch waren er weer zo'n 4GÜ kinderen die lid van onze club wilden worden. Recreatieteams Bij het samenstellen van de recreatieteams hebben wij zoveel mogelijk rekening gehouden met de resultaten van de 'Quick Scan' en het 'Spelers Volg Systeem', ingevuld door de leiders en de trainers. Ook aan verzoeken van ouders en spelers hebben wij zoveel mogelijk gehoor gegeven, maar het was helaas niet mogelijk om het iedereen naar de zin te maken. Met ongeveer 85Ü jeugdleden is dit niet haalbaar. De doorstroming van de pupillen naar de C junioren naar de selectieteams is goed verlopen, net zoals die van de C junioren naar de B junioren. Bij de C1 junioren zijn acht spelers inge stroomd uit de C2 junioren, twee spelers van de C2 beproeven het volgende seizoen hun geluk bij een BVO en slechts drie spe lers kwamen niet in aanmerking voor de C1. De succesvolle C1 junioren en B2 junioren gingen, op één speler na, allemaal door na respectievelijk de B2 junioren en B1 junioren. De verwachting voor het volgende seizoen is dat de D1 pupillen, B1 junioren en de A1 junioren meedoen voor het kampioenschap en/of pro motie. De C1 junioren krijg het in het tweede jaar zwaar in de 1e Divisie. Hopelijk handhaven zij zich. Van de C2 junioren en de A2 junioren verwachten wij dat zij zich in het linker rijtje kunnen spelen. De B2 junioren speelt het volgende seizoen in de zware 2e Divisie, maar wij verwachten dat ook zij zich handhaven. Dit seizoen zullen wij veel traditionele activiteiten organiseren, zoals de Herfst2daagse, het Kerstdiner, zaalvoetbaltoernooien voor A en B junioren en voor de D pupillen, het Sinterklaasfeest, Super Stars voor de E en F pupillen, de Champions League en World Cup, de Leidersavond en het Mini WK. Ik prijs mij gelukkig met mijn commissieleden, Michael Tugend- haft, John Parsser, Peggy de Hond, Klaas Molenaar, Wiebe Westerhof, Thea Verhoeven, Frits Stoffels, Bob Duis, Rene Toonen, Dennis Bijlsma, Yolande Meurs, Brian Speelman, Evelyn Tugendhaft, Floor Wellens en Olivier Poederbach, die heel veel werk hebben verzet en een enorme steun zijn geweest. Rinus van Leijenhorst Voorzitter Jeugdcommissie

Persmappen | 2007 | | pagina 27