De B-commissie, die de beslommeringen van de senioren zondagelftallen 3 tot en met 12 coördineert, bestaat het komend seizoen uit Patrick Reddering, Max Flam en Lars Boering. Na drie seizoenen heeft Ted Maros zijn werkzaamheden voor de commissie beëindigd. AFC 3 [reserve 1e klasse) en AFC 4 [reserve 2e klasse) vormen de prestatieve teams, of anders gezegd de A-categorie. Bij de teams 5 tot en met 12 ligt het accent vooral op plezier en ontspanning. Alle teams vragen hun eigen benadering. In het nieuwe seizoen neemt Hesdy Sanches wederom de training en coaching van AFC 3 op zich. Hij wordt bijgestaan door elftalbegeleider Maarten Blokland. AFC 4 staat het nieuwe seizoen onder leiding van Martin Verburg, die in het seizoen 2ÜÜ5-2ÜÜB trainer was van AFC 3. Kees Bregman verzorgt net als het afgelopen seizoen de training van de overige seniorenteams. Ook dit seizoen wil de zondagcommissie de spelers graag meer bij het clubleven betrekken. Heb jij ideeën? Bel ons! In ieder geval maken wij van het jaarlijkse zaalvoetbaltoernooi, tijdens de winterstop, en de ABC/The Reds Cup, aan het slot van het seizoen, weer mooie happenings. Vragen over AFC 3 tot en met 12? Neem contact op met één van de onderstaande commissieleden. Patrick Reddering, Max Flam en Lars Bnering De C-commissie, of beter gezegd de Zaterdagcommissie, heeft er vanaf dit seizoen, en tot grote vreugde van de penning meester, weer twee nieuwe elftallen bij. Daardoor huppelen er nu maar liefst 12 seniorenelftallen rond, te weten de zaterdag 1 tot en met zaterdag 1 de veteranen I en II. De zogeheten klassieke veteranen hebben overigens hun eigen commissie en competitie. Gelukkig komen er ook nog twee broodnodige kustgrasvelden bij op de steeds populairder én drukker wordende zaterdag. Vlaggenschip zaterdag 1 strijdt ieder jaar weer mee om mini maal een periodetitel in de 3e klasse. De overige elftallen zijn echte vriendenteams, waarvan de meeste al sinds jaar en dag in nagenoeg dezelfde samenstelling spelen. Net als Ronald Koster, die vanuit het bestuur de portefeuille seniorenvoetbal bestiert, ziet de Zaterdagcommissie het seizoen 2GG7-2008 met veel vertrouwen tegemoet. Voor de goede orde: de Zaterdagcommissie bestaat ook dit jaar weer uit Roy van Dijk, Sebo Woldringh en Benno Flonsdrecht, samen goed voor méér dan honderd jaar AFC- lidmaatschap. Voetballen of fluiten op de gezellige zaterdag? Kom eens langs of neem contact met ons op. Sebo Woldringh Afscheid uan Sebo Woldringh uan AFC Zaterdag 3 Voorste rij v.l.n.r.: Roy van Dijk, Erik-Jan Meindersma met zoontje Sweder, Johan van de Ende, Sebo Woldringh, Rogier Gielen, Floris Toth, Joris Christiaans, Eran Hausel, Benno Honsdrecht en Bruno Dury Middelste rij v.l.n.r.: Chris Hilder, Frank Meijer, Nicolaas van Ommeren, John Luske, Steve Bierman, Jacques Leijssenaar, Derk Grot, Rob Leijsse- naar, Rutger Snow en Han Trimbach Achterste rij v.l.n.r.: Raymond Beaujean, Roger Ritz, Michiel Temminck, Edwin Kotkamp, Riens van der Waals en Jasper Groothuis, AFC 12 Kampioen Staand v.l.n.r.: Ruud van der Ruit Philip Bruning, Leen Meijaard, Eric Heideman, Ruud de Bruyn, Erik Wegwijs, Marthijn Smit, Alex Griede, Frans Dankaart, Ben Reisman, Patrick Reddering, Piet van den Boogaard. Voor v.l.n.r.: Mark van Doorn, Erik Hoegee, Dennis ten Harkei, Max Flam, Mark van den Boogaard, Thomas Meijaard, Jaron Reisman. Liggend: Sjoerd van den Broek. Ontbreken: Maarten van Driest en Harald Eding. 22 AFC Seizoen 2DD7-200B

Persmappen | 2007 | | pagina 24