P VJ >1 ZWAFÏTD J bouwfonds mab INGIÉDBANK vertegenwoordigd. Zowel de actieve als passieve sporter zijn bij Duo Sports aan het juiste adres. Al ruim 20 jaar staan persoonlijke aan dacht en het geven van een optimaal advies door goede productkennis centraal. Ongeveer 100 goed opgeleide medewerkers staan voor u klaar om u te adviseren bij uw aankopen. Ervaar deze service en bezoek één van onze filialen voor een vrijblijvend advies. Duo Sports ook uw sportspecialist! Gelderlandplein 44, 1082 LB Amsterdam-Buiten- veldert, 020-6442442, www.duosports.nl PricewaterhouseCoopers PricewaterhouseCoopers is de grootste orga nisatie op het gebied van zakelijke dienstver lening ter wereld. Onze grote kracht is hierbij de wil én het vermogen om over de lijnen van werkterreinen, sectoren en landsgrenzen heen te denken en te werken. Onze mensen vormen de wezenlijke kern van de organisatie. Zij bedenken vernieuwende ideeën en weten die tot praktische oplossingen uit te werken. Ook hebben wij kennismanagement hoog in het vaandel staan. Wij delen onze expertise op nationaal, maar ook op internationaal niveau en gebruiken die exper tise om onze cliënten zo breed mogelijk te ondersteunen. Hiertoe maken wij gebruik van de kennis en ervaring van ruim 125.000 mensen in 139 landen. We helpen onze klanten door diensten te verlenen die geworteld zijn in ons streven naar kwaliteit en integriteit. In Nederland opereren wij vanuit 21 kantoren verspreid over het hele land. PricewaterhouseCoopers werkt zowel voor grote internationale onder nemingen als kleinere tot middelgrote ondernemingen en organisaties. Thomas R. Malthusstraat 5, 1066 JR Amsterdam, 020-5686666 www.pwc.com Quick Het is 101 jaar geleden dat Herman Jansen begon met het produceren van Quick voetbal schoenen. Het merk werd pas echt groot na de tweede wereldoorlog toen vele topvoetbal Iers voor "Quickies" kozen. Zo gaat het verhaal dat Guus Hiddink zijn Quickies altijd zelf, op de fiets, ging ophalen in de fabriek in Hengelo (Gld.l. Na de gloriejaren, '60 en '70, liep de verkoop door de concurrentie van diverse buitenlandse merken dramatisch terug. Quick moest deze strijd staken in 1992 en ging tot verdriet van velen failliet. Sinds 2001 is het merk weer helemaal terug. De retro-rage inspireerde twee mode bewuste mensen om het merk weer opniew in de markt te zetten. En met succes. Quick beleefd een ware revival en dit niet alleen met hun eigentijdse sneakers maar zeer zeker ook op de voetbalvelden. Quick is bijzonder trots op het feit dat het naast AZ uit Alkmaar ook één van de meest aansprekende amateurclubs van het land sponsort. Een club als AFC, sinds 1895, en een merk als Quick, sinds 1905, beide met een prachtige historie zal garant staan voor een mooie toekomst. Voor info: brandfusion holland bv, 020-5473174 www.fcauick.com en www.auicksoccer.com Abeln Advocaten Abeln wil een middelgroot kantoor blijven, groot genoeg om als huisadvocaat van een onderneming op te treden en klein genoeg om voldoende efficiënt en daadkrachtig te zijn, ook voor particulieren. De kwaliteit van de bij Abeln werkende advocaten wint het altijd van de omvang. Bij Abeln werken 12 advocaten op het gebied van arbeidsrecht voor werkgevers en werknemers, huurrecht, bouwrecht, verzekerings recht, bestuursrecht en ondernemingsrecht (contracten, overnames, aandeelhoudersgeschillen). Abeln garandeert haar cliënten een advo caat die specialist is op het gewenste gebied. Abeln kiest voor een oplossingsgerichte aanpak. Abeln hecht er aan vooruit en mee te denken met de cliënt zowel bij de advisering als in het geval van bijstand in een procedure. Postbus 75800, 1070 AV Amsterdam, 020-4712345, www.abeln.nl Autobedrijf De Jong B.V. Je voelt je lekkerder in een Peugeot. Men besteedt veel aandacht aan het opleiden en trainen van zijn medewerkers. De kennis en de talenten die men in huis heeft, worden benut om haar relaties optimaal van dienst te zijn. Men is de ideale mobiliteitspartner om de klant de continuïteit en betrouwbaarheid te bieden die hij wenst. Als geen ander is Autobedrijf De Jong zich bewust hoe waardevol tijd is in deze razendsnelle maatschappij. Maar evenzeer realiseert men hoe belangrijk kwaliteit is, belangrijker nog dan kwantiteit. Van der Madeweg 19, 1099 BS Amsterdam, 020-3472830 Spinnerij 9-11, 1185 ZN Amstelveen, 020-3472830 www.deiona.Deuaeot.nl BP Tank- en Ulfascentrum Zwart Voor al uw motorbrandstoffen inclusief LPG. Grote shop (120 mQ met een Petit Bistro waar u terecht kunt voor heerlijk vers ge bakken broodjes. Uw auto als nieuw in onze hypermoderne wasstraat van ruim dertig meter lang. Ook kunt u met uw auto terecht in één van onze vijf "doe het zelf" wasboxen. Ookmeerweeg 501, 1067 MP Amsterdam, 020-6104494 www.bp.nl Bnuwfnnds MAB Ontwikkeling Bouwfonds MAB Ontwikkeling is één van de toonaangevende projectontwikkelaars van woongebieden en multifunctionele projecten in Nederland. Een van de speerpunten is de realisatie van projecten in bestaand stedelijk gebied. We werken daarbij nauw samen met publieke en private partijen om te komen tot geïntegreerde oplossingen voor binnenstedelijke projecten waarin wonen, winkelen en werken samenkomen. Bouwfonds MAB maakt sinds december 2006 onderdeel uit van Rabo Bouwfonds. Rabo Bouwfonds is een internationale vastgoedonderneming met drie op vastgoedgerichte kernactiviteiten: ontwikkelen, financieren en investment management. Bouwfonds MAB één van de grotere partijen bij de ontwikkeling van de Amsterdamse Zuidas en draagt zodoende actief bij aan de ontwikkeling van een AFC-vriendelijke omgeving. Schipholpoort 64, 2034 MB Haarlem, 023-5306677 www.bouwfonds.nl Desso DLVU Sports Systems Desso Sports Systems is als wereldmarkt leider gespecialiseerd in hoogwaardige sport- vloeren voor outdoor activiteiten. Voor alle producten van ons bedrijf geldt dat ze zorgvuldig zijn af gestemd op de wensen en behoeften van individuele sporters op alle niveaus. Vanuit een sterke betrokkenheid bij sport en de mensen die het beoefenen kiezen de medewerkers van Desso Sports Systems de hoog ste kwaliteitsnormen als uitgangspunt. Om zowel duurzame als perfect bespeelbare velden te realiseren werkt Desso Sports Systems samen met gecertificeerde partners op het gebied van onderbouw, aanleg en onderhoud. Friezenweg 5, Postbus 215, 5340 AE Oss, 0412-660000 www.dessosports.com ING Bank Betrokkenheid en toegankelijkheid staan cen traal in de dienstverlening. Door haar deskun digheid te delen, biedt de bank klanten meer inzicht in hun financiën. Dankzij deze persoonlijke aandacht en een geva rieerd aanbod van producten en diensten krijgen zowel particulieren als ondernemers een totaaloplossing die aan al hun wensen voldoet. Voor beleggingsadvies kunnen klanten een afspraak maken met de beleg gingsspecialisten of direct de ING Bank Fondsenadvieslijn bellen. Bovendien kunnen klanten gebruikmaken van de Onderhoudsservice: een jaarlijks gesprek tussen klant en ING Bank waarin de financiële situ atie van de klant van a tot z onder de loep wordt genomen. Dit biedt inzicht en financieel voordeel als blijkt dat het geld van de klant beter kan presteren. Rembrandt Tower, Amstelplein 1,1996 HA Amsterdam, 020-5620100 www.inabank.nl Kappé International Kappé International is een in 1950 opgericht familiebedrijf en is uitgegroeid tot één van 's werelds grootste retailers in parfum, cos metica, zonnebrillen en drogisterij-artikelen. In Nederland worden win kels op de luchthaven Schiphol geëxploiteerd en tevens vormen groot- f PricewaTerhouseQopers i .ontwikkeling DESSO DLW SPORTS SYSTEMS AFC Seizoen 2006-200~7

Persmappen | 2007 | | pagina 10