De AFC Vriendelijke Bedrijven in 2006-2007 FORTIS Al weer twintig jaar geleden, in 1986, werd door het toenmalige AFC bestuur een plan gelanceerd om een samenwerkingsuerband aan te gaan met het bedrijfsleuen met als doel extra financiële middelen te genereren teneinde AFC als TOPamateurclub te kunnen laten uoortbestaan; de AFC Uriendelijke Bedrijuen waren een feit. Uorig seizoen werd AFC ondersteund door 23 AFC Uriendelijke Bedrijuen. Twee uan hen hebben aan het einde uan het seizoen 2005-2006 de samenwerking beëindigd: Aruato Seruices en Bank Oyens en Uan Eeghen. Het bestuur en de commissie commerciële zaken danken de directies uan betrokken bedrijuen uoor hun steun gedurende de laatste 3 seizoenen en wenst hen ueel succes uoor de toekomst. Graag stellen wij de huidige 21 AFC Uriendelijke Bedrijuen hierbij nader aan u uoor: BLANK Blank Partners Blank S. Partners is een jonge snel groeiende organisatie actief op het ge bied van accountancy, financiële dienst verlening en fiscale advisering. Vanuit een monumentaal pand aan het Kenaupark 23 te Haarlem (nabij het station) bedient Blank S. Partners een gevarieerd cliëntenpakket bestaande uit zowel ondernemingen als particulieren, met een licht accent op artiesten en ondernemingen actief in de entertainment- branche. Men kan bij Blank S. Partners terecht voor het hele traject van (salaris-)administratie tot jaarrekening en van alle voorkomende belastingaangiften tot fiscale advisering. Voor nadere informatie kan contact opgenomen worden met mr. Jos Blank. www.blankenpartners.nl Kenaupark 23, 2011 MR Haarlem, 023-5424141 CENTRA! ipqtipr Central Point Europe Central Point is één van de grootste directe leveranciers van computer- en kantoorartikelen aan consumenten, be drijven, overheidsinstellingen en scholen in Nederland. Het bedrijf heeft een online assortiment van meer dan 155.000 producten van ruim 330 merkfabrikanten. De internet retailer is in 2002 in Amstelveen opgericht door Brian Speelman en Sebastiaan Hooft. "Een makkelijke manier om hardware te kopen" hadden de beide oprichters in gedachten. Het bedrijf doet zaken in heel Nederland en is gevestigd in Amstelveen. Vakblad Computer Partner gaf Central Point midden 2004 een nominatie voor de "Meest Innovatieve Reseller Award 2004". In 2005 is het bedrijf door de redactie van Elsevier uitgeroepen tot één van de 500 'Beste Websites' van Nederland. Het bedrijf is e-business partner van onder andere Acer, HP, IBM en Lenovo. www.centralpoint.nl Duo Sports ■taj^SPORTS Duo Sports is een filiaalbedrijf met zes sportspeciaalzaken in de regio Amster- *-dam. U vindt de filialen in; Uithoorn, Amstelveen (2x), Amsterdam-centrum, Mijdrecht en Amster- dam-Buitenveldert. In deze vestigingen vindt men naast een enorm assortiment sportkleding en -artikelen een ruime keuze in trendy vrijetijds- kleding en -schoenen. Alle topmerken zijn in de winkels van Duo Sports vertegenwoordigd. Zowel de actieve als passieve sporter zijn bij Duo Sports aan het juiste adres. Al ruim 20 jaar staan persoonlijke aandacht en het geven van een optimaal advies door goede productkennis cen traal. Ongeveer 100 goed opgeleide medewerkers staan voor u klaar om u te adviseren bij uw aankopen. Ervaar deze service en bezoek één van onze filialen voor een vrijblijvend advies. Duo Sports ook uw sportspecialist! www.duosports.nl Gelderlandplein 44, 1082 LB Amsterdam-Buitenveldert, 020-6442442 «i-.- Fortis Bank In 2004 is Fortis Bank uitgeroepen tot "Zakenbank van het jaar 2004". Met deze uitverkiezing hebben klanten aangegeven dat het bankbedrijf van Fortis een hele goede en degelijke partner is voor het midden- en groot bedrijf. Tevens een onder scheiding gedragen door alle sectoren in de markt, waarbij Vastgoed en Trade (m.n. Fashion) sectoren zijn waarin Fortis Bank excelleert. De vraag is natuurlijk op welke onderdelen Fortis Bank zich nog meer onderscheidt. Onder onze klanten wordt de combinatie van kennis en persoonlijke benadering als belangrijkste algemene reden genoemd. Fortis Bank is dit jaar wederom één van de AFC Vriendelijke Bedrijven. Wij vinden AFC een fantastische vereniging en daarom willen wij deze "com munity" graag ondersteunen. AFC staat voor kwaliteit, discipline en resultaat. Eigenschappen van een vereniging waar Fortis Bank zich graag bij aansluit. www.fortisbusiness.com Nachtwachtlaan 20, 1058 EA Amsterdam, 020-5686220 Pricb/VaTeRhouse((opers i PriceuuaterhouseCoopers PricewaterhouseCoopers is de grootste organisatie op het gebied van zakelijke dienstverlening ter wereld. Onze grote kracht is hierbij de wil én het vermogen om over de lijnen van werkterreinen, sectoren en landsgrenzen heen te denken en te werken. Onze mensen vormen de wezenlijke kern van de organi satie. Zij bedenken vernieuwende ideeën en weten die tot praktische oplossingen uit te werken. Ook hebben wij kennis management hoog in het vaandel staan. Wij delen onze expertise op nationaal, maar ook op internationaal niveau en gebruiken die expertise om onze cliënten zo breed mogelijk te ondersteunen. Hiertoe maken wij gebruik van de kennis en erva ring van ruim 125.000 mensen in 139 landen. We helpen onze klanten door diensten te verlenen die geworteld zijn in ons streven naar kwaliteit en integriteit. In Nederland opereren wij vanuit 21 kantoren verspreid over het hele land. PricewaterhouseCoopers werkt zowel voor grote internationale ondernemingen als kleinere tot middelgrote ondernemingen en organisaties. www.pwc.com Prins Bernhardplein 200, 1097 JB Amsterdam, 020-5686789 AFC Seizoen 2006-200~7 7

Persmappen | 2006 | | pagina 9