i i-b f AFC 111 jaar jong! y Voor u ligt de AFC-Persmap 2006-2007, de 24e editie al weer. Oua vorm en inhoud een uitgave om als club trots op te zijn. De talloze foto's, artikelen en overzichten, met zichtbare zorg en enthousiasme geredigeerd door onze webmaster Hans Elias, bestuurslid Kees Gehring en de debuterende Jan van Galen, typeren onze vereniging op treffende manier en bieden de lezer - en daar gaat het natuurlijk in de eerste plaats om - heel wat nuttige informatie. Natuurlijk over "Ons Eerste", want dat is niet voor niets het vlaggenschip van de vereniging. Welke spelers zijn er vertrokken en wie nemen hun plaats in de selectie in? Hoe schat onze trainer-coach Ton du Chatinier, terug van weggeweest, onze kansen dit seizoen? De eerste plaats in het toernooi om de Metropool Sport Cup is in ieder geval een mooie start. En hoe staan de zaken er voor bij onze tegenstanders in de Hoofdklasse A? Deze Persmap stelt u op de hoogte. Zo ook over de andere selectieteams, het recreatievoetbal en de prachtige jeugdafdeling. t I ^•Fc. 11 Ereleden en bestuur bij het jaardiner ter gelegenheid van het 111-jarig bestaan. Zittend v.l.n.r. Chris Schroder, Jan van Dijk, Cor Kerker, Dick van der Klaauw en Machiel van der Woude. Staand v.l.n.r. Nick van Ommeren, Marcel Koster, Edwin Geluk, Henk Bijlsma, Amel Vroege, Johan de Bie, Ger van Caspel, Ad Westerhof, Kees Gehring, Fred ten Nijenhuis, Rinus van Leijenhorst, Bob Neseker en Ronald Koster. Op de foto ontbreken de Ereleden Rein Akkerman sr., Robert Duis en Fred van Soomeren. Dit seizoen verschijnt de Persmap onder het motto AFC111 jaar jong! Een beter devies had de redactie niet kunnen kiezen. AFC is natuurlijk een oude vereniging met een rijke geschiedenis, die op tal van manieren wordt overgedragen op onze club anno 2006. Tradities worden gekoesterd, ze zijn namelijk nergens te koop. Maar AFC is ook een vereniging die met z'n tijd mee wil gaan, aantrekkelijk is voor de jeugd, oog heeft voor de toekomst, □ie twee invalshoeken schragen AFC: in het verleden, het heden en naar wij allen hopen over 111 jaar nog altijd. Deze Persmap laat beide invalshoeken goed zien. Allereerst door de foto op deze pagina van onze Ereleden, die zoveel heb ben bijgedragen aan de club en door de aandacht voor onze "Ridders", die 50 jaar of langer op AFC lief en leed met elkaar hebben gedeeld. Maar ook door aandacht te besteden aan de AFC Vriendelijke Bedrijven, de bordsponsors en Schakel adverteerders, die met elkaar veel mogelijk maken wat anders onmogelijk zou zijn. Deze groeperingen, als ook de supporters club "the Reds" en de stichting "Keep Smiling", ondersteunen AFC financieel op een fantastische wijze. Met liefst 102 teams verschijnen wij aan de start van het nieuwe seizoen en dat is een grootschalig en complex gebeuren. Het bestuur prijst zich gelukkig dat AFC kan beschikken over een groot aantal enthousiaste vrijwilligers en een uitgebreide technische staf. Al deze mensen stralen uit, zo laat deze Persmap heel goed zien, dat AFC een unieke vereniging is die veel mensen plezier en genoegen schenkt en het waard is om je voor in te zetten. □ver inzet gesproken. In 1983 nam onze huidige secretaris Kees Gehring met de journalisten en AFC'ers Hans de Bie en Gerard Trebert het initiatief om te komen tot de uitgave van een Persmap. Sindsdien is Kees 23 jaar betrokken geweest bij de productie, uit eigen ervaring weet ik, een ontzettend leuke maar tijdrovende klus. Nu heeft hij onlangs aangegeven, dat dit de laatste keer is geweest. Onze dank voor wat hij in deze betekend heeft is groot. De AFC-Persmap is inmiddels alom bekend en niet meer weg te denken uit het AFC-clubleven. Chapeau! Machiel uan der Woude, voorzitter AFC Seizoen 200B-2C07 1

Persmappen | 2006 | | pagina 3