Junioren AFC B1 1e Divisie A Op de voorlaatste wedstrijddag veilig! vy De BI junioren hebben een moeilijk seizoen achter de rug. Eén wedstrijd voor het einde van de competitie werd het klasse behoud veilig gesteld. Een van de oorzaken voor het tegen vallende seizoen is dat een aantal spelers regelmatig met de A2 junioren mee moest spelen, waardoor de B1 junioren niet altijd in de sterkste formatie kon aantreden. In ieder geval is de doelstelling, behoud in de 1e Divisie Landelijk, bereikt, een afdeling met louter jeugdelftallen van Betaald Voetbal Organi saties. Maar ook een andere doelstelling werd behaald, namelijk de doorstroming naar de junioren A1 en A2 junioren. Drie jongens hebben direct de overgang gemaakt naar de A1 selectie voor het nieuwe seizoen. De overige spelers spelen het volgende seizoen in de A2 junioren, waar zij weer herenigd worden met hun trainer Erwin Keiler, die samen met David Westerhof (vorig seizoen trainer D1) de A2 gaat trainen en coachen. Voor het nieuwe seizoen is de verwachting, dat het opnieuw niet gemakkelijk zal worden. De selectie bestaat voornamelijk uit spelers, die afkomstig zijn vanuit de junioren B2 en B3 en één speler die de overgang maakt vanuit de C1 selectie van het afgelopen seizoen. Daarnaast zijn er vier spelers overgekomen van andere verenigingen. Natuurlijk is het jammer dat er zes talentvolle spelers van de zeer succesvolle C1 van het afgelopen seizoen naar B.V.O.'s zijn gegaan. Deze jongens hadden direct de overgang kunnen maken naar de B1 junioren. Onder begeleiding van de nieuwe trainer John Stevens hopen wij dat de doelstellingen, handhaving in de 1e Divisie Landelijk, opleiden/ doorstroming van spelers en het spelen van attractief/sportief voetbal zullen worden bereikt. Rinus uan Leijenhorst, voorzitter jeugdcommissie Junioren BI Landelijke Ie Divisie A Ajax B2 FC Emmen B1 Excelsior R'dam B1 FC Zwolle B1 Go Ahead E B1 De Graafschap B1 FC Groningen B1 Haarlem B1 FC Omniworld B1 Stormvogels/Telstar B1 Veendam B1 Voorste rij v.l.n.r. Sander Havermans, Tom van de Meer, Carim Hilal, John Stevens [trainer-coach], Enrico Patrick, Lucio Roos, Sil Paddenburg. Middelste rij v.l.n.r. Marcel Bosselaar [leider], Andy Simpe, Maxime Singels, Daan Bleekemolen, Aaron Simpe, Vincent Lieder [grensrechter]. Achterste rij v.l.n.r. Damiano Schet, Terry Boadum, Angelo Wouter, Gautam Kumar, Mart Lieder, Sven Kolle, Michael Malmberg. AFC Seizoen 2006-2007 25

Persmappen | 2006 | | pagina 27