Junioren AFC A1 1e Divisie A Een heel mooi seizoen was het. Terugkijkend op het seizoen 2005-2006 kunnen wij gerust stellen dat de junioren A1 een gedenkwaardig jaar achter de rug heeft. In sportief opzicht heeft de ploeg tot op het laatste moment meegedaan voor promotie naar de Eredivisie. Door het behaalde periodekampioenschap nam de A1 deel aan de nacompetitie. Haarlem A1, Stormvogels/Telstar A1 en NEC A1 werden verslagen doch in de finalewedstrijd was uitein delijk FC Volendam A1 toch net iets te sterk. □p zich is dat geen schande, want zo ver komen als amateur club tussen al die jeugdteams van BVO's was al een unieke ervaring en een fantastische prestatie, die door velen binnen AFC maar zeker ook daarbuiten niet onopgemerkt is gebleven. De wijze waarop de ploeg zich onder leiding van trainer-coach en motivator Pirn van de Meent en elftalbegeleider Wim Acda door het seizoen heen heeft gepresenteerd is een mooi voor beeld hoe een ploeg met maar liefst 12 nieuwe spelers vanaf het eerste moment van het seizoen toegroeide naar een sterk collectief, dat uiteindelijk tot de al genoemde finale plaats in de nacompetitie heeft geleid. Dit is een mooie beloning voor een ieder die het afgelopen seizoen in welke vorm dan ook zijn bijdrage heeft geleverd aan deze toch wel unieke prestatie. Het was een goed stel jongens bij elkaar, waarvan een groot aantal spelers het komend seizoen naar de senioren overgaat. Een bijna geheel nieuw team moet in staat worden geacht om ook in het nieuwe seizoen weer van zich te doen spreken. Het zou fantastisch zijn wanneer in de toekomst de prestaties van de junioren A1 uit het seizoen 2005-2006 worden overtroffen. Het verschil is dat er maar één finalewedstrijd meer gewonnen dient te worden. Met wie en wanneer dat gaat gebeuren zal de tijd leren, maar de groep van seizoen 2005-2006 wenst de nieuwe ploeg in ieder geval veel succes. Bert uan den Ende, grensrechter 2005-2006 AFC A1 Ajax A2 FC Emmen A1 Go Ahead Eagles A1 Haarlem A1 FC Omniworld A1 Stormvogels/Telstar A1 Quick A1 Quick '20 A1 Quick Boys A1 Vitesse/AGOVV A1 FC Zwolle A1 Voorste rij v.l.n.r. Odinga Nimako, Robin de Weij, Sala Aafar, Pim van de Meent ftrainer1, Amar Hamichi, Darryi van Mieghem en Mitchel Hulshoff. Middelste rij v.l.n.r. Gidion Heres Diddens, Yannick Valpoort, Michiel Foppen, Elo Boschma, Sjors Duynmayer, Sana Cisse, Bianco Carolina en Jordi Groot. Achterste rij v.l.n.r. Nol Vet [fysiol, Wim Acda [trainer], Richino Assen, Erwan Aydenir, Tim Arnold, Joost van Dam [grensrechter] en Henk Foppen [leider]. Junioren Al Landelijke Ie Divisie A 24 AFC Seizoen 2Q06-2DD7

Persmappen | 2006 | | pagina 26