AFC'ens, jong en oud, staan weer te trappelen voor het nieuwe seizoen Voor u ligt weer een fraaie Persmap, de 23e in successie. Via 24 bijdragen wordt op informatieve en kleurrijke wijze een beeld geschetst hoe het stokoude maar ook jeugdige AFC er aan de start van het seizoen 2005-2006 voor staat. In het kader van het 110 jarig jubileum van onze club wordt ook een terugblik gegeven op de periode 1995-2005. Een periode van groei en bloei, die op 10 januari jl. op indrukwekkende wijze werd gehouden in de Wintertuin van Krasnapolsky, waar de 110e verjaardag van onze club gevierd werd met het traditionele jaardiner. 168 AFC'ers waren die avond getuige van de onthulling van het jubileumlogo dat deze Persmap siert. Met die onthulling werd het startsein gegeven voor een reeks van jubileumfestiviteiten. AFC is, zo laat deze Persmap duidelijk zien, klaar voor het nieuwe seizoen. Ons eerste elftal is na het vertrek van een aantal spelers versterkt met enkele nieuwe spelers en kan zich, als we de resultaten in de voorbereiding in ogenschouw nemen, goed meten met de beslist niet te onderschatten concurrentie in de hoofdklasse A. Daarbij zal de nieuwe technische staf onder leiding van John Kila zonder twijfel andere accenten aanbrengen, □f dit alles genoeg zal zijn voor een aansprekend resultaat? 'The proof of the pudding is in the eating!' Al met al reden genoeg om ons eerste bij de thuis- én uitwedstrijden zoveel mogelijk te steunen. Maar ook de andere teams in het 'topsegment' beginnen na een intensieve oefencampagne op volle sterkte. De verwachtingen ten aanzien van deze elftallen zijn eveneens hoog gespannen. Wat betreft de overige seniorenteams staat het enthousiasme en maatwerk van de elftalcommissies op de zaterdag en zondag zonder twijfel garant voor sportief succes en een grote mate van gezelligheid. De onstuimige groei van onze jeugd vergt ook dit seizoen weer een bijzondere inzet van een groot aantal enthousiaste club genoten. Onder regie van de volijverige jeugdcommissie zijn voor maar liefst 79 jeugdteams de voorwaarden gecreëerd om er een geweldig leuk seizoen van te maken. In sportief opzicht zal de AFC jeugd weer behoorlijk aan de weg timmeren. De junioren van de A 1A 2, B 1B 2, C 1 en C 2 spelen dit seizoen op landelijk niveau, A 3, B 3 en C 3 in de hoofdklasse en de pupillen van de 1 in de Topklasse: een unieke situatie in het Nederlandse amateurvoetbal. In deze Persmap is ook veel ruimte ingeruimd voor onze sponsors, in het bijzonder de AFC Vriendelijke Bedrijven. Liefst 5 nieuwe bedrijven kunnen worden begroet, waarmee het totaal op 23 is gekomen. Voor de langs deze weg ontvangen financiële steun zijn wij bijzonder dankbaar, want op deze manier kunnen bepaalde doestellingen worden verwezenlijkt, die anders nooit te realiseren zouden zijn. Zoals gezegd, AFC is er met maar liefst 102 teams op onze mooi geprepareerde velden weer helemaal klaar voor. Voor een nieuw seizoen, met naar wij hopen, veel hoogtepunten. AFC is anno 2005 een vereniging waar topamateurvoetbal mogelijk is zonder in te boeten aan sfeer en ambiance. Een grote en breed samengestelde club waar piepjonge spelers, zoals Maxim Gullit, en wat ouder talent, zoals Marcel Koster, zich thuis voelen, waar veel ruimte is voor onderlinge vriend schap en waar op uiteenlopend niveau met hartstocht gepresteerd kan worden. Deze voetbalclub wil AFC graag in lengte van jaren blijven, te beginnen dit nieuwe seizoen. Namens het bestuur van AFC wens ik u allen succes en een hoop voetbal- plezier. En voor wat betreft deze mooie Persmap: bijzondere dank aan de samenstellers Flans Elias, Kees Gehring, Nicolaas van Ommeren en de overige medewerkers. Door hun geweldige inzet zijn wij aan de start van dit seizoen weer helemaal op de hoogte van wat er allemaal omgaat in onze fantastische vereniging. Chapeau. Machiel uan der VUoude (voorzitter) Voorzitter Machiel van der Woude met onze oudste actieve speler Marcel Koster [15-10-1935, Veteranen 21 en onze jongste spelend lid Maxim Gullit [20-05-2001, onderlinge competitie World Cup],

Persmappen | 2005 | | pagina 3