Pupillen AFC D1 Topklasse A Junioren AFC C1 2e Divisie A V AFC Seizoen 2005-2006 voorste rij v.l.n.r. Thomas Visser, Maxim Stefels, Kay Bottse, Casimir Westerveld ftrainer/coach1, Stephan Frijns, Justin Swart, Florian Jozefzoon, middelste rij v.l.n.r. Youri Bolsius, Edwin Gyasi, Marco Kooijman, Allon Worms, Erdem Yildirim, achterste rij v.l.n.r. Justin Ruijter, Carim Hilal, Mitchell te Vrede, Sam/r Ali, Bryan Ottenhoff. Op de foto ontbreken Joey Esionye [leider], Jimmy Guy [assistent leider], Sandra van de Moere [fysio therapeute], Daan Brinkman, Mike Schot en Mitchel Dijkstra. Onder leiding van Pim van de Meent en Frank de Munnik is er Om dit jaar de prestatie van vorig jaar te evenaren moet er het afgelopen seizoen goed gepresteerd. Met overwinningen geconcentreerd en met eenvoud gevoetbald worden, op Ajax D1, Flaarlem D1 en FC Omniworld D1 is AFC D1 op Doelstelling voor het seizoen 2005- 2006 is dan ook hand een zeer verdienstelijke 5e plaats geëindigd. having in die Topklasse zodat wij ook in de komende seizoenen David Westerhof die al enige jaren actief is binnen de club als blijvend kunnen genieten van deze schitterende en prestigieuze trainer zal het komend seizoen de D1 trainen en coachen. competitie op ons eigen sportpark Goed Genoeg. Na een geslaagd 01 seizoen 2004-2005 - vier spelers naar een hoger spelende B.V.0. en de overigen allemaal naar de B2 selectie - wordt er vanuit gegaan dat de huidige 01 selectie ook hoge ogen kan gaan gooien. Een groot gedeelte van deze groep heeft namelijk zijn steentje bijgedragen aan de promotie van de 02 naar de derde divisie. Het is nu echter de vraag of de groep aan die verwachting kan beantwoorden. Deze verwachting plus de zware tegenstand in de competitie zijn in ieder geval mooie elementen voor een goede ontwik keling. Met die druk tot goed voetbal komen en daarbij goede resultaten halen, is de doelstelling voor dit seizoen. AFC 01 staat komend seizoen wederom onder leiding van trainer/coach Casimir Westerveld. voorste rij v.l.n.r. Daryl Gerritsen, Willem Deetman, Javier Vet David Westerhof [trainer/coach], Benno Nihom [assistent trainer], David Warrens, Darren van Mourik, Dino van Essen, middelste rij v.l.n.r. Yared Kassie, Lucas Hofstra, Denzei Seca, Ruben Leisink, Noureddine El Youbari, Sidney Veldman, achterste rij v.l.n.r. Cherwin Arloud, Justin Oostendorp, Dion Thomas, Jeremy Parsser, Denzei Zurburg, Mels Otsen. Topklasse A AFC D1 Ajax D1 AZ D1 Blauw Wit A'dam Elinkwijk D1 Haarlem D1 Hoofddorp D1 FC Omniworld D1 Stormvogels/Telstar D1 FC Utrecht D1 FC Volendam D1 Zeeburgia D1 f Landelijke 2e Divisie A AFC 01 Ajax 02 Almere 01 A'veen/Heemraad 01 DWS 01 GVVV 01 Haarlem 01 Hellas Sport 01 Hollandia 01 Houten 01 IJsselmeervogels 01 Zeeburgia 01

Persmappen | 2005 | | pagina 30