Junioren AFC B1 1e Divisie A Terugblik AFC BI seizoen 2004-2005 Het afgelopen voetbalseizoen heeft de B1 van AFC wisselvallig gepresteerd in de landelijke eerste divisie, waar hoofdzakelijk Betaald Voetbal Organisaties (B.V.O) met hun jeugdelftallen speelden. Na een zeer goede start nestelde de B1 zich stevig in het zogenaamde bekende 'linkerrijtje' en werd er zelfs reeds in de eerste week van februari een plekje in de 1e divisie voor het seizoen 2005 - 2006 veilig gesteld. Helaas werden in de wed strijden die volgden, door verschillende omstandigheden, te veel onnodige punten verloren en daarmee ook de aansluiting tot de top drie. Het behalen van een plek in het 'linkerrijtje' werd alsnog een lastige opgave aangezien de verschillen in deze divisie deze jaargang minimaal waren. Door deze geringe krachtsverschillen was elke wedstrijd een echte finale. Het enorme voordeel was dat daardoor onze talentvolle eerstejaars B junioren (5 spelers) aan de hand van de 'ervaren' tweedejaars, de mogelijkheid kregen om elke wedstrijd weer, zichzelf als speler verder te ontwikkelen. Dit vond dan ook plaats waardoor deze spelers, volgend seizoen de 'ervaren' krachten zullen zijn in de B1 Op deze manier is zowel het beoogde resultaat, handhaving in de 1e divisie behaald, als ook het opleidingsaspect ruim voldoende aan bod gekomen. Dat er daardoor spelers naar een B.V.O. vertrokken is vandaag de dag, helaas voor AFC, niet altijd tegen te houden. Er waren echter ook twee spelers, die de overstap maakten naar onze eigen A1 selectie. Vooruitblik AFC BI seizoeo 2005-2006 Het blijkt al een aantal seizoenen dat er in deze 1e divisie tot aan de laatste speelronde van de competitie wordt gestreden voor zowel het kampioenschap als tegen degradatie. Het zal deze jaargang met alleen maar B.V.O.'s zeker niet eenvoudig zijn om onze plek in de eerste divisie te handhaven. Dit neemt niet weg dat wij zullen uitgaan van onze eigen kwa liteiten en onze sterke punten zo optimaal mogelijk willen benutten. Natuurlijk is het prestatieve seizoen voor de B1 geslaagd als we ons in de eerste divisie handhaven en ik ver trouw er voor de volle 100 op, dat ons dat ook gaat lukken. Daarnaast is het opleidingstechnisch van groot belang dat spelers zich zodanig weten te ontwikkelen dat ze volgend seizoen direct kunnen instromen in de A1 selectie of als pijler van de nieuwe B1 selectie kunnen fungeren. Ontwikkeling van talent is bij de jeugd namelijk altijd van het grootste belang. Wie weet wat er komend seizoen allemaal in het vat voor de B1 blijkt te zitten. Een eindklassering in het 'linkerrijtje' zou een grootse prestatie zijn, waarbij gestreefd zal worden om minimaal één keer van elke tegenstander te winnen. Alle andere winstpartijen, van oefenwedstrijden, bekerwedstrijden tot aan toernooien toe, worden gezien als een mooi toetje. Eén ding is zeker, AFC B1 gaat er voor en hoopt u als sup porter te mogen begroeten om u vele mooie en spectaculaire wedstrijden te kunnen voorschotelen! Erwin Keiler (trainer-coach) Landelijke Ie Divisie A AFC B1 AGOVV B1 Ajax B2 Emmen B1 Excelsior R. B1 Go Ahead Eagles B1 Haarlem B1 FC Omniworld B1 Stormvogels/Telstar B1 Twente/Heracles B2 FC Volendam B1 FC Zwolle B1 voorste rij v.l.n.r. Robin Telkamp, Daryl van Mieghem, Tim Arnold, Elo Boschma, Daan Bleekemolen, Romeo Nassy, Fabian Wells, Leandro Kappel, middelste rij v.l.n.r. Enrique Zsuschen [individuele trainer], Essam Jansen, Jaouad Harhour, Erwin Keiler [trainer/coach], Michael Plas, Dion Malone, Tjeerd Hansen [leider], achterste rij v.l.n.r. Tolga Uzun, Dennis Puttman, Thomas Hansen, Mustafa Kaya, Elvanio Rozenblad. Op de foto ontbreken Owaraku Asante [beenbreuk], Yannick Valpoort, Wesley Wolschrijn [assistent-trainer], Magid Jansen [individuele trainer], Kirsten Kampan [fysiotherapeut. AFC Seizoen 2005-2006 27

Persmappen | 2005 | | pagina 29