Junioren AFC A1 1e Divisie A Terugblik AFC Al Seizoen 2004-2005 Het afgelopen seizoen heeft de A1 goed gepresteerd in de Landelijke Eerste Divisie voor A-junioren. De eerste helft van het seizoen verliep teleurstellend voor het vlaggenschip van de jeugdafdeling, maar na de winterstop een totaal ander beeld. Er stond een nieuw gezicht voor de groep; Pim van de Meent had het roer overgenomen van trainer Kenneth van Coblijn en plotseling draaide het elftal op volle toeren. Geen wedstrijd ging meer verloren en op één gelijkspel na, tegen de uitein delijke kampioen AJAX, wist niemand meer punten af te snoepen van de A1Deze prachtige serie resulteerde in een 4e plaats in de eindrangschikking en een periodetitel, wat recht gaf op deelname aan de nacompetitie voor promotie naar de Eredivisie. Deze nacompetitie begon goed met een 4-1 overwinning op de A1 van SV Argon, maar uit tegen FC Zwolle, viel voor AFC in de 108e[!) minuut helaas het doek en verloren wij onverdiend met 3-2. Een fantastisch slot van de competitie, behaald door een ploeg die voor 75% bestond uit eerstejaars A-junioren. Van deze zeer talentvolle groep werden 8 spelers weggeplukt door Betaald Voetbal Organi saties en uiteindelijk bleven jammer genoeg van de groep die al jaren met elkaar samenspeelt slechts 4 spelers over. Vooruitblik AFC Al Seiznen 2005-2006 De technische staf voor het komend seizoen zal bestaan uit trainer/coach Pim van de Meent, teammanager Wim Acda, fysiotherapeute Shanti Bergsma en grensrechter Bert van de Ende. Hiermee is de begeleiding van het vorige seizoen dus op één plaats gewijzigd. De spelersgroep, zoals eerder genoemd, telt meer nieuwe gezichten. Er zijn behalve de vier gebleven A-junioren, twee B1-junioren doorgestroomd naar de huidige A1 -selectie en de rest van de selectie bestaat uit spelers die van andere clubs zijn overgekomen. Onze doelstelling zal in eerste instantie natuurlijk handhaving zijn in deze competitie tussen acht Betaald Voetbal Organisaties en op de tweede plaats is het streven om net zoals de afgelopen twee seizoenen een periodetitel te veroveren. Tevens is het een doel om van onze nieuwe selectie voor het volgend seizoen zoveel mogelijk spelers af te leveren aan de zondag 2 en misschien zelfs enkele spelers door te laten stromen naar de selectie van 'Ons Eerste'. Wij hopen op vele supporters bij onze wedstrijden. Joey van Leijenhorst AFC A1 Ajax A2 Argon A1 FC Emmen A1 De Graafschap A1 Haarlem A1 Hollandia A1 Quick '20 A1 Stormvogels/Telstar A1 Twente/Heracles A2 FC Volendam A2 FC Zwolle A1 voorste rij v.l.n.r. Murat Onal Joey van Leijenhorst, Tyrone de Groot, Pim van de Meent ftrainer/coach1, Edo van de Ende, Rémon van Asselt SergioVlijter, middelste rij v.l.n.r. Nathaniel Catalina, Jordi Groot Bert van de Ende [assistent-scheidsrechter], Soufian Benabdesam, Shanti Bergsma [fysiotherapeute], Habib Arife, Romeo Forster. achterste rij v.l.n.r. Jeroen Acda, Wouter Kloes, Kayé Visser, Wim Acda [leider], Stefan Veenboer, Ricardo MacNack, Michael Lippens. Landelijke Ie Diuisie A AFC Seizoen 2005-200B

Persmappen | 2005 | | pagina 28