Machiel van der VUoude (561 - voorzitter In zijn 3e jaar als voorzitter en het 16e bestuursjaar, is Machiel met AFC beland in een belangrijke fase in haar bestaan. In de komende periode zullen naar alle waarschijnlijkheid onder zijn leiding belangrijke keuzes worden gemaakt en beslissingen worden genomen op huisvestingsgebied, die cruciaal zijn voor de toekomst van AFC en Sportpark Goed Genoeg. Bob Neseker (68) - penningmeester Bob gaat zijn 12e jaar in als 1e penningmeester. Dat AFC financieel een gezonde vereniging is, is voor een belangrijk deel toe te schrijven aan zijn enorme toewijding en kennis van alles wat zich op financieel en organisatorisch gebied afspeelt binnen de vereniging. Kees Gehring (58) - secretaris Na het afscheid van Johan de Bie het langst zittende bestuurslid met 21 aaneengesloten jaren. Dit jaar geen duo-functie, maar Kees zal zich blijven inspannen om de club waar mogelijk te ver beteren en AFC'ers te stimuleren, naast zijn omvangrijke rol als 1e secretaris. Adriaan Westerhof (53) - vice voorzitter en commerciële zaken Ad gaat zijn 8e seizoen in als bestuurslid, waarvan dit zijn 3e jaar wordt als commissaris commerciële zaken. Met zijn commissie zorgt Ad voor de belangrijke en inmiddels onmisbare financiële ondersteuning door de AFC Vriendelijke Bedrijven en is hij bij de meeste thuiswedstrijden te horen als enthousiaste stadionspeaker. Edwin Geluk (53) - 2e penningmeester 'De man aan de poort' bij de thuiswedstrijden van Ons Eerste, maar met name al 16 jaar verantwoordelijk voor de incasso van de contributie en donaties van de leden. Door zijn vasthoudend heid en ongelooflijke kennis van het ledenbestand is de betalings discipline tot ongekende hoogte gestegen. Iets dat helaas een grote uitzondering is in het huidige amateurvoetbal. Rnnald Knster (39) - 2e secretaris Ronald is voor het 5e jaar 2e secretaris en daarmee ver antwoordelijk voor de schriftelijke vastlegging van bestuurs- en algemene vergaderingen. Hij koppelt deze werkzaamheden aan zijn functie als aanspreekpunt seniorenvoetbal. Dit zijn de voet ballers die vallen onder de B en C commissie en op zaterdag en zondag spelen. Rinus van Leijenhnrst (54) - jeugd Het paradepaardje van AFC, de jeugdafdeling, staat voor het 3e achtereenvolgende seizoen onder leiding van de onvermoeibare Rinus. In deze zeer intensieve functie wordt Rinus ondersteund door de uiterst actieve jeugdcommissie en coördinatoren, die allen een zeer belangrijke bijdrage leveren aan het grote succes van deze afdeling. Amel Vroege (54) - clubhuis zaken In zijn 12e bestuursjaar gaat Amel het 3e seizoen in als ver antwoordelijke voor clubhuiszaken. Ondanks beperkte middelen weet hij samen met de pachters een prettige sfeer in het clubhuis te creëren die door veel bezoekers wordt geroemd. Fred ten Nijenhuis (44) - materiaal Dit seizoen is QUICK de nieuwe kledingsponsor geworden van AFC. Door de wisseling van fabrikant is er in het 5e bestuurs jaar van Fred veel werk te verzetten om de overgang in goede banen te leiden. Daarnaast is Fred ook verantwoordelijk voor de nieuw opgezette merchandisinglijn in het kader van AFC 11 jaar. Henk Bijlsma (57) - TOPamateurs In deze functie neemt Henk als nieuw bestuurslid de taken over van Kees Gehring. Onder zijn verantwoordelijkheid vallen de selecties van AFC 1 en 2. Henk is al jaren nauw betrokken bij Ons Eerste. Eerst als speler en later als elftalleider en voorzitter van de elftalcommissie A TOPamateurs. AFC - De Graafschap O - 2 op 9 augustus 2005 voor de Gatorade Cup Ivoorheen Amstel CupJ. Ondanks deze nederlaag bekert AFC verder omdat De Graafschap gediskwalificeerd werd i.v.m. het laten meespelen van een geschorste speler. AFC Seizoen 2005-200B 15

Persmappen | 2005 | | pagina 17