Het bestuurlijk elftal van AFC Voorzitter Machiel van der Woude gaat het derde seizoen in met zijn hestuurselftal. Niet alle posities zijn hetzelfde gebleven als de voorgaande seizoenen. AFC leden zal het waarschijnlijk niet zijn ontgaan dat Johan de Bie als bestuurslid tijdens de afgelopen Algemene Vergadering na 21 jaar afscheid nam. Johan's lijst met verdiensten voor de vereniging is indrukwekkend. Hij was bestuurslid sinds 1984, eerst als secretaris, daarna vice-voorzitter en de laatste E jaar als commissaris Sociale Zaken. Johan werd in 1995 Erelid en tijdens het jaardiner in januari van dit jaar door de KNVB met de Gouden Speld beloond voor zijn verdiensten. Hierbij wordt aangetekend dat Johan al voor zijn bestuursperiode in diverse commissies actief was en ook na zijn bestuursperiode zal hij zich voor de club blijven inzetten onder andere als voorzitter van de nieuwe commissie sociale zaken samen met oud-voorzitter en Erelid Jan van Bijk en Erelid Ger van Caspel. Kees Gehring combineerde de afgelopen 20 jaar gedurende 12 seizoenen met veel enthousiasme de portefeuille Technische Zaken met de functie van vice-voorzitter en later met die van Ie secretaris. Be portefeuille Technische Zaken is een veeleisende functie waar in het nieuwe seizoen Henk Bijlsma als bestuurlid TOPamateurs voor verantwoordelijk is. Kees blijft Ie secretaris en 'motivator' van het bestuur. Zoals vaker gezegd, maar het kan niet genoeg gememoreerd worden, drijft AFC op de vele commissies en vrijwilligers die zich telkens inzetten voor de vereniging. Hierbij mogen de mensen die de dagelijkse gang van zaken op ons Sportpark Goed Genoeg en daar buiten in goede banen leiden niet onvermeld blijven - Jaap Oraisma en Yvonne Steeman (administratie), Pim van de Meent (sportparkmanager), Chris Schroder (multi-inzetbaar) en Hans Elias (Persmap, Schakel producent en webmaster). Nicolaas van Ommeren (39) stelt voor het 3e seizoen in successie als Commissaris Pers Publiciteit Evenementen zijn mede- bestuursleden aan u voor. Bestuur AFC 2005-200G voor v.l.n.r. Ad Westerhof, Kees Gehring, Machiel van der Woude en Bob Neseker, achter v.l.n.r. Nick van Ommeren, Fred ten Nijenhuis, Ronald Koster, Amel Vroege, Edwin Geluk, Rinus van Leijenhorst en Henk Bijlsma. 14 AFC Seizoen 2005-2006

Persmappen | 2005 | | pagina 16