arvato services y .F^C, y PRICËWaTeRHOUsI(COPERS i PriceuuaterhouseCoopers PricewaterhouseCoopers is de grootste organisatie op het gebied van zakelijke vy dienstverlening ter wereld. Onze grote kracht is hierbij de wil én het vermogen om over de lijnen van werkterreinen, sectoren en landsgrenzen heen te denken en te werken. Onze mensen vormen de wezenlijke kern van de organi satie. Zij bedenken vernieuwende ideeën en weten die tot prak tische oplossingen uit te werken. Ook hebben wij kennismanage ment hoog in het vaandel staan. Wij delen onze expertise op nationaal, maar ook op internationaal niveau en gebruiken die expertise om onze cliënten zo breed mogelijk te ondersteunen. Hiertoe maken wij gebruik van de kennis en ervaring van ruim 125.000 mensen in 139 landen. We helpen onze klanten door diensten te verlenen die geworteld zijn in ons streven naar kwaliteit en integriteit. In Nederland werken bijna 4300 mede werkers vanuit onze 21 kantoren die verspreid zijn over het hele land. PricewaterhouseCoopers werkt zowel voor grote internationale ondernemingen als kleinere tot middelgrote ondernemingen en organisaties. www.pwc.com Prins Bernhardplein 200,1097 JB Amsterdam, 020-5686789 Ouick Het is precies 100 jaar geleden dat Herman Jansen begon met het produ- J ceren van Quick voetbalschoenen. Het merk werd pas echt groot na de tweede wereldoorlog toen vele topvoetballers voor 'Quickies' kozen. Zo gaat het verhaal dat Guus Hiddink zijn Quickies altijd zelf, op de fiets, ging ophalen in de fabriek in Hengelo (Gld.). Na de gloriejaren, '60 en '70, liep de verkoop door de concur rentie van diverse buitenlandse merken dramatisch terug. Quick moest deze strijd staken in 1992 en ging tot verdriet van velen failliet. Sinds 2001 is het merk weer helemaal terug. De retro-rage inspireerde twee modebewuste mensen om het merk weer opnieuw in de markt te zetten. En met succes. Quick beleeft een ware revival en dit niet alleen met hun eigentijdse sneakers maar zeer zeker ook op de voetbalvelden. Quick is bijzonder trots op het feit dat het naast NAC uit Breda en Vitesse uit Arnhem nu ook één van de meest aansprekende amateurclubs van het land gaat sponsoren. Een club als AFC, sinds 1895, en een merk als Quick, sinds 1905, beide met een prachtige histo rie zal garant staan voor een mooie toekomst. www.fcauick.com en www.auicksoccer.com Voor info: brandfusion holland bv, 020-5473174 Abeln Advocaten Bij Abeln werken 14 advocaten waarvan 6 zich fulltime bezig houden met arbeids recht voor werkgevers en -nemers. Het kantoor is daarnaast gespecialiseerd in o.g. (waaronder ruimte lijk bestuursrecht), ondernemingsrecht en verzekeringsrecht. Het kantoor is gevestigd aan het Concertgebouwplein 12-14, naast het Concertgebouw. www.abeln.nl Concertgebouwplein 12-14, Postbus 75800, 1070 AV Amsterdam, 020-4712345 Autobedrijf De Jong B.V. Je voelt je lekkerder in een Peugeot. Men besteedt veel aandacht aan het opleiden en trainen van zijn medewer kers. De kennis en de talenten die men in huis heeft, worden benut om haar relaties optimaal van dienst te zijn. Men is de ideale mobiliteitspartner om de klant de continuïteit en betrouw baarheid te bieden die hij wenst. Als geen ander is Autobedrijf De Jong zich bewust hoe waarde vol tijd is in deze razendsnelle maatschappij. Maar evenzeer realiseert men hoe belangrijk kwaliteit is, belangrijker nog dan kwantiteit. Ook komend seizoen brengt Autobedrijf De Jong weer nieuwe modellen uit als Peugeot 197 en Peugeot 267 [voorjaar 2666). www.deiona.Deuaeot.nl Van der Madeweg 19, 1699 BS Amsterdam, 020-3472830 Spinnerij 9-11, 1185 ZN Amstelveen, 020-3472830 BERTELSMANN Arvato Services... the spirit of solutions Arvato Services is een onderdeel van Arvato AG, de media service provider van het wereldwijd opererende media concern Bertelsmann. Arvato Services kan alle logistieke en communicatieprocessen van bedrijven met hun klanten uit han den nemen. Arvato biedt zijn klanten een complete dienstverlening op het gebied van communicatie met klanten - van het systematisch kwalificeren van datagegevens voor klanten, content manage ment, inkoop en productie van drukwerk en Direct Mail, opslag en distributie, tot het in- en outsourcen van klantencontact via een customer services center en de ontwikkeling van complete loyalty programma's. Binnen Europa heeft Arvato Services zich met dit geïntegreerde concept ontwikkeld tot één van de markt leiders. Voor meer informatie: www.arvatoservices.nl Amsterdamsestraatweg 26,1391 AB Abcoude, 0294-280300 X BAM Vastgoed njroam 'Ontwikkelen in een maatschappelijke context'. Dat is wat we doen. Met maar één doel voor ogen: marktgerichte, ruim telijke oplossingen bieden die mensen aangenaam verrassen en waarderen. Multifunctionele gebiedsontwikkeling, winkels, kantoren, wo ningen in alle soorten en prijsklassen, musea, sportaccom modaties, uitgaanscentra en binnenstedelijke herontwikkeling; BAM Vastgoed is actief in alle segmenten van de vastgoed markt. We willen ambitieuze projecten waarmaken die een positieve bijdrage leveren aan de samenleving. Uiteraard in een plezierige samenwerking met onze opdrachtgevers en partners. 'Wij' zijn de medewerkers van BAM Vastgoed. Onze onder scheidende kracht. Want ons enthousiasme en de motivatie om van onze opdrachtgevers, projectpartners en elkaar te leren, bepalen het succes van al onze ontwikkelingen. www.bamvastaoed.nl Regulierenring 35, 3981 LA Bunnik, 030-6598955. AFC Seizoen 2005-200B 11

Persmappen | 2005 | | pagina 13