De AFC Vriendelijke bedrijven in 2004-2005 arvato services In 1986 werd door het toenmalige AFC bestuur een samenwerkingsuerband met het bedrijfsleuen gezocht met als doel extra financiële middelen te uerschaffen om AFC als topamateurclub te kunnen laten uoortbestaan. Dit resulteerde in een groep 'AFC Uriendelijke Bedrijuen' die hun naam aan AFC uerbonden. Inmiddels is dit instituut niet meer weg te denken binnen onze uereniging en zou zonder de financiële steun uan deze bedrijuen talloze zaken niet gerealiseerd kunnen worden. Komend seizoen ondersteunen liefst 18 bedrijuen onze club financieel. Afgelopen seizoen hebben Copharm en Hiensch Engineering afscheid genomen. Uoor hun steun en bijdrage gedurende lange tijd bedanken wij de directies uan deze bedrijuen zeer. Drie nieuwe gerenommeerde bedrijuen mogen wij uerwelkomen. Dit zijn: Aruato Seruices, Bank Dyens Uan Eeghen en Sudtours UIieguakanties. Graag stellen wij alle 18 AFC Uriendelijke Bedrijuen aan u uoor, te beginnen met de nieuwkomers. BERTELSMANN Aruato Seruices the spirit of solutions Arvato Services kan alle logistieke en communicatieprocessen van bedrijven vx met hun klanten uit handen nemen. En deze stroomlijnen door volledige integratie en onderlinge afstemming van alle activiteiten, zodat men weet wat men communiceert en via welk kanaal. Binnen Europa heeft Arvato Services met dit geïntegreerde concept zich ontwikkeld tot één van de marktleiders. Arvato Services werkt voor een groot aan tal toonaangevende Nederlandse en internationale bedrijven. Arvato Services Nederland B.V. is een onderdeel van Arvato AG, de media service provider van het Duitse Bertelsmann. Bertelsmann is één van de meest toonaangevende internationa le mediaconcerns in de wereld. Het bedrijf telt ongeveer 75.000 medewerkers en is actief op het gebied van uitgeverijen, enter tainment, TV, kranten en tijdschriften, nieuwe media en serv ices. Arvato AG is met 55 vestigingen wereldwijd en zo'n 31.000 medewerkers de grootste customer services provider van Europa. Voor meer informatie: www.arvatoservices.nl Amsterdamsestraatweg 26,1391 AB Abcoude, 0294-280300 Bank Oyens van Eeghen Bank Dyens uan Eeghen Bank Oyens Van Eeghen is opgericht in 1797 en is een van de oudste effecten huizen van Nederland. Zij levert innova tieve diensten en producten aan particuliere en institutionele beleggers verspreid over Europa. Bank Oyens Van Eeghen Private Clients richt zich op vermogensbeheer en risicoanalyse ten behoeve van particuliere beleggers en [familie-) stichtingen. Oyens beheert vermogens rationeel en gedisciplineerd. De bank hecht niet aan een gemiddelde verwachte uitkomst, maar laat liever ook alle mogelijke negatieve scenario's zien. Bank Oyens S. Van Eeghen houdt de samenhang tussen vermogen en doelstel lingen voortdurend in de gaten. Oyens onderscheidt zich door modellen te gebruiken die tot op heden alleen voor institutionele beleggers beschikbaar zijn. De Bank probeert emoties uit beleggen te halen. Bank Oyens S. Van Eeghen, gevestigd in Amsterdam, is een onafhankelijke en ondernemende bank. Per soonlijke aandacht en discretie staan hier hoog in het vaandel. www.ovensenvaneeahen.nl Singel 134, 1015 AG Amsterdam, 020-5141616 Sudtours UIieguakanties Sudtours Vliegvakanties is een in 1981 opgericht familiebedrijf en is inmiddels uitgegroeid tot één van Nederlands grootste vliegtouroperators. Sudtours verzorgt kwaliteits vakanties naar de populaire vakantiebestemmingen rond de Middellandse Zee [o.a. Spanje, Griekenland en Turkije) en Egypte. Kwaliteit en dienstverlening staan bij Sudtours hoog in het vaandel, leder jaar bevestigen de kenners in de reiswereld, de reisbureaumedewerkers, dit kwaliteitsniveau weer door Sud tours verscheidene 'Veerawards' toe te wijzen. In 2004 heeft Sudtours maar liefst zes 'Veerawards' in de wacht gesleept, waaronder de Veer voor Beste Vliegtouroperator en Beste Spanje Touroperator. Inmiddels is een minderheidsaandeel van Sudtours in handen van het internationale reisbedrijven- en financiële diensten concern BCD N.V., in de reisbranche één van de grootste privé- ondernemingen ter wereld. Omdat een kwaliteitsvakantie al hoort te beginnen aan boord van het vliegtuig heeft Hans Mosselman, oprichter en algemeen directeur van Sudtours, in 2000 de onafhankelijke luchtvaart maatschappij DutchBird in het leven geroepen, hiermee is Nederland een kwaliteitsairline rijker. Hans Mosselman is in 2002 uitgeroepen tot Entrepreneur of the Year. In 1999 werd hij uitgeroepen tot Reismanager van het jaar. www.sudtours.nl Van Baerlestraat 91-1, 1071 AT Amsterdam, 020-6640111 Abeln c.s. Aduocaten Abeln is een middelgroot advocaten kantoor waar twaalf advocaten werken. Abeln treedt voornamelijk op voor middelgrote ondernemingen en particulieren en beschikt naast advocaten die in de algemene praktijk werkzaam zijn over specialisten op de gebieden huurrecht, bouwrecht, arbeidsrecht en letselschade. U vindt Abeln in Amsterdam Zuid aan het Concertgebouwplein 12, naast het Concertgebouw. www.abeln.nl Concertgebouwplein 12, 1070AV Amsterdam, 020-6641081 AFC Seizoen 2Q04-2005 7

Persmappen | 2004 | | pagina 9