Stanley Menzo en zijn begeleidingsteam Edwin Geluk (52) - 2e penningmeester Verantwoordelijk voor de betalingsdiscipline van de leden. De inning van de contributies van de leden en donateurs is tot een ongekend hoog percentage gestegen in de afgelopen jaren. De verwachting is dat hij dit in zijn 15e bestuursjaar zeker zal evenaren. Ronald Koster (38) - 2e secretaris Combineert zijn functie als 2e secretaris met die van aanspreekpunt seniorenvoetbal. Een brede portefeuille die recht doet aan zijn vele talenten en waarbij de B en C commissie seniorenvoetbal een grote steun voor hem zijn. Begint aan zijn 4e jaar in het AFC-bestuur. Johan de Bie (67) - sociale zaken Het langst zittende bestuurslid gaat zijn 21ste seizoen in. Met zijn ongekende geheugen, sociale vaardigheden en grote liefde en respect voor zijn medemens bekleedt hij een functie die op zijn lijf geschreven is. Daarnaast vaste redacteur in ons clubblad De Schakel met de rubriek 'Bie-zonderheden'. Amel Vroege (53) - clubhuis zaken Sinds 1993 actief in het bestuur. Bekleedde voorheen de func tie van technische en commerciële zaken en sinds vorig jaar ver antwoordelijk voor clubhuiszaken. Een sfeer bepalende taak die met verve wordt vervuld. Fred ten Nijenhuis (43) - materiaal Alles wat je vast kunt pakken of aan kunt raken op ons sportpark valt onder de verantwoordelijkheid van Fred. Geen geringe opgave die hij moet gaan vervullen, dit seizoen voor het 4de jaar in het bestuur. Rinus uan Leijenhorst (53) - jeugd Met één van de grootste en meest succesvolle jeugdafdelingen van het land kan AFC zich geen enthousiaster en betrouw baarder bestuurder op deze post wensen. In zijn 2e bestuurs jaar wacht hem, met steun van de vele vrijwilligers waar AFC over kan beschikken, een enorme, maar dankbare klus. Bij het bestuur geen mutaties, onk het begeleidingsteam uan AFC 1 is in tact gebleuen. Kn Grnsze Nipper begint aan zijn 26ste seizoen als masseur/ verzorger van AFC 1een ongekend hoog aantal jaren, Rny Tular [hij speelde van 1992 tot 2000 in AFC 1, waarvan de laatste jaren als captain) aan zijn 2de seizoen als assistent, Peter Brans eveneens aan zijn 2de seizoen als elftalleider, Cees Thomas [13 seizoenen doelman van AFC 1 tussen 1978 en 1992) verzorgt al vele jaren de keeper straining en fysio/hersteltrainer Frank Tilmans [partner in de praktijk van "good-old" Wim Crouwel) zal voor het 3de jaar verbonden zijn aan het eerste elftal maar debuteert komend seizoen op het veld tijdens de wedstrijden wanneer gebles seerde spelers "de verzorgende spons" nodig hebben. 1975 tot 1983, Henny Kottmann van 1974 tot 1984 en Johan Dol van 1987 tot 1991 Een interview met Stanley Menzo treft u aan op de volgende pagina. technische leiding van AFC 1 en 2 waar nodig ondersteunen. Henk Bijlsma speelde in AFC 1 van v.l.n.r. Co Grosze Nipper, Roy Tular, Stanley Menzo, Peter Brans en Frank Tilmans. Keeperstrainer Cees Thomas ontbreekt op deze foto. Trainer/coach Stanley Menzo zal het komend sei zoen ook "betrokken' zijn bij de gang van zaken rond AFC 2 en hier is door het bestuur in overleg met de elftalcommissie A en Stanley Menzo een geheel nieuw begeleidingsteams geformeerd: trainer/ coach Ifllessel Colijn, elftalleider Theo Janssen, fysio Cynthia Uisser en grensrechter Byrral Bartens [zie pagina 18 van deze Persmap). De elftalcommissie A [TOPamateurs) bestaande uit oud-eerste elftal coryfeeën Henk Bijlsma, Henny Kottmann en Johan Bol zal het komend seizoen de AFC Seizoen 20D4-2005 5

Persmappen | 2004 | | pagina 7