Het bestuurs-elftal van AFC Onder leiding uan uoorzitter Machiel uan der Iflloude gaat hetzelfde hestuurselftal het nieuuue seizoen 2004-2005 in. Dinnen het bestuur is inmiddels een mooie balans geuonden in leeftijdsopbouw/ en bestuurlijke eruaring. Maar uiteraard kan het bestuur, met in totaal bijna 1800 leden en donateurs en gezegend met een enorme jeugdafdeling, alle taken binnen de omuangrijke club die AFC is, niet alleen ueruullen. Om de dagelijkse gang uan zaken op ons Sportpark Goed Genoeg in goede banen te leiden zijn Jaap Oraisma en Yuonne Steeman (administratie) en Pim uan de Meent (sportpark manager) een geuueldige steun uoor het bestuur. Daarnaast kan het bestuur tot haar zeer grote teuredenheid uoor operationele uuerkzaamheden rekenen op de ondersteuning uan een groot aantal commissies (zie pagina 37 uan deze Persmap), die de uele urijuuillige en gehonoreerde functionarissen, die iedere uueek uoor AFC actief zijn, begeleiden en één en ander coördineren. Uoor het 2e seizoen actief binnen het bestuur als Commissaris Pers Publiciteit Euenementen stelt Nicolaas uan Ommeren (38) zijn mede bestuursleden aan u uoor. Het AFC-bestuur op de tribune uan Goed Genoeg. Voorste rij v.l.n.r. Ad Westerhof, Kees Gehring, Machiel van der Woude, Bob Neseker en Johan de Bie. Daarachter v.l.n.r. Amel Vroege, Nick van Ommeren, Ronald Koster, Edwin Geluk, Fred ten Nijenhuis en Rinus van Leijenhorst. Machiel uan der Iflloude (55) - uoorzitter Zijn 2e jaar als voorzitter, maar voorheen al 5 jaar binnen het bestuur verantwoordelijk voor de jeugdafdeling en 8 jaar PPS.E. "Het gezicht" naar buiten toe en aanspreekpunt voor uiteenlo pende zaken, maar met name inspirator en coördinator binnen het bestuur. Kees Gehring (57) - secretaris en technische zaken Gaat zijn 2Gste seizoen in en is niet meer weg te denken uit het bestuur. Initiator en drijvende kracht achter onder andere de Persmap en vele andere zaken binnen de vereniging. Binnen het bestuur is hij tevens eindverantwoordelijk voor AFC's technische organisatie. Dob Neseker (67) - penningmeester Al 11 jaar penningmeester die het best te typeren valt als "streng doch rechtvaardig". Behoudt altijd het overzicht, maar let ook op de kleintjes. Is om meerdere redenen blij met het grote aantal Amsterdamse clubs in de Hoofdklasse dit jaar. Adriaan Ulfesterhof (52) - uice uoorzitter en commerciële zaken Voor het 7e seizoen bestuurslid. Na 5 jaar de jeugd te hebben geleid nu het 2e jaar verantwoordelijk voor commerciële aange legenheden. Met zijn omvangrijke netwerk en tomeloze energie levert Ad in zijn functie een zeer belangrijke bijdrage aan het (financieel) gezond houden van de vereniging. AFC Seizoen 2004-2005

Persmappen | 2004 | | pagina 6