AFC gaat vol vertrouwen het nieuwe seizoen tegemoet Voor u ligt de Persmap 2004-2005, de 22e editie al uueer. Oua uorm en inhoud een uitgaue om als club heel trots op te zijn. De talloze foto's, artikelen en ouerzichten, met zichtbaar ueel zorg en enthousiasme geredigeerd door Hans Elias, Kees Gehring en Nicolaas uan Ommeren, typeren onze uereniging op treffende manier en bieden de lezer - en daar gaat het natuurlijk in de eerste plaats om - heel wat nuttige informatie. Natuurlijk ouer ons eerste, want dat is niet uoor niets het ulaggenschip uan de uereniging. Welke spelers zijn er uertrokken en wie neemt hun plaats in de selectie in? Hoe schat onze trainer/coach Stanley Menzo (inmiddels ook assistent-Dondscoach uan Oranje) onze kansen dit seizoen in? En hoe staan de zaken er uoor bij onze tegenstanders in de Hoofdklasse A? Deze Persmap stelt u uolledig op de hoogte. Zo ook ouer de andere selectieteams, het recreatieuoetbal en de prachtige jeugdafdeling die AFC rijk is. De aansturing van een vereniging met 178G leden en donateurs en maar liefst 100 teams is een grootschalig en complex gebeuren. Aansturing vindt dan ook op uiteenlopende wijze en op verschillend niveau plaats. Door het bestuur en een groot aantal commissies, door een legertje teamleiders en een zeer uitgebreide technische staf. Een ieder op basis van een speci fiek aantal taken en nauw omschreven verantwoordelijkheid. Maar allemaal, zo laat deze Persmap heel goed zien, vanuit de gedachte én het gevoel dat AFC een unieke vereniging is die heel veel mensen plezier en genoegen schenkt en het meer dan waard is om je voor in te zetten. □at laatste geldt a fortiori voor de Ereleden en leden van Verdienste, die in deze Persmap worden geportretteerd. Juist ook door hun inzet is AFC anno 2004 een vereniging die volume en prestaties paart aan clubgevoel. Dat moet gevierd worden en dat doen we dan ook uitgebreid op 18 januari 2005 als onze vereniging 110 jaar bestaat. Feest was het overigens al bij de opening van ons schitterende kunstgrasveld op 24 augustus jl., die werd verricht door de wet houder sportzaken Amsterdam, Hester Maij. Een belangrijke faciliteit, waarvan ongetwijfeld zeer intensief gebruik gemaakt zal worden. Het kunstgrasveld markeert tevens de eerste fase van de herstructurering van ons sportcomplex, die in de komen de jaren in goed overleg met de gemeente en de andere Zuidaspartijen gestalte zal krijgen. Maar voor nu richten we ons op het nieuwe seizoen. AFC is er, dat bewijst de inhoud van deze schitterende Persmap, weer helemaal klaar voor. Ik wens u allen veel succes en leesplezier. Machiel uan der Woude, uoorzitter Het kunstgrasveld wordt geopend; v.l.n.r. Machiel van der Woude, Hester Maij en Stanley Menzo. AFC Seizoen 2Q04-2005 1

Persmappen | 2004 | | pagina 3