Junioren AFC B1 1 e Divisie A Bij de junioren BI eueneens een nieuw gezicht als trainer/coach, Erwin Keiler (28). Uoorheen was Erwin als trainer/coach werkzaam bij de KNUB, bij FC Almere en bij Bmniworld. Bp deze pagina uerzorgt hij een terugblik op het afgelopen seizoen en een uooruitblik op het nieuwe. Terugblik seizoen 2003/2004 Het afgelopen voetbalseizoen heeft de B1 onder leiding van Kenneth van Coblijn met een Be plek goed gepresteerd in de landelijke eerste divisie voor B-junioren, waar hoofdzakelijk Betaald Voetbal Organisaties [B.V.O] met hun jeugdelftallen spelen. Na een enigszins moeizame start werd er begin december met een overwinning tegen Stormvogels Telstar goede zaken gedaan en konden de gezichten naar de bovenste plaatsen gericht worden. Dit was een prettige constatering aangezien er ook een behoorlijk aantal spelers naar de A1 selectie werd overgeheveld om de A1 te versterken. Hierdoor kregen andere talentvolle spelers de mogelijkheid om aan het grote werk te ruiken en belangrijker, zichzelf als spe ler verder door te ontwikkelen. Dit vond dan ook plaats en werd er tevens buiten het opleidingsaspect ook de koppeling naar resultaat gemaakt. In een zinderende finale voor de □istrictsbeker werd Haarlem B1 door AFC aan de kant gezet en was AFC de trotse winnaar van de K.N.V.B. Districtsbeker. voor zowel het kampioenschap als tegen degradatie. Het zal dus met louter B.V.O.'s zeker niet eenvoudig zijn om onze plek in de eerste divisie te handhaven. Dit neemt niet weg dat wij zullen uitgaan van onze eigen kwaliteiten en onze sterke punten zo optimaal mogelijk willen benutten. Natuurlijk is het presta- tieve seizoen voor de B1 geslaagd als we in de landelijke eerste divisie blijven en ik vertrouw er ook voor de volle 100 op dat ons dat ook gaat lukken. Daarnaast is het opleidingstechnisch van eminent belang dat spelers zich zodanig weten te ontwikkelen dat ze volgend sei zoen direct kunnen instromen in de A1 -selectie of als pijler van de nieuwe B1 selectie kunnen fungeren. Ontwikkeling van talent is bij de jeugd namelijk altijd het grootste belang. Wie weet wat er komend seizoen in het vat voor de B1 blijkt te zitten. Een eindklassering in het zogenaamde bekende 'linkerrijtje' zou een grootse prestatie zijn en alle andere winst partijen, beker en toernooien, worden gezien als een mooi toetje. Uooruitblik seizoen 2004/2005 Het blijkt al een aantal seizoenen dat er in deze 1e divisie tot aan de laatste speelronde van de competitie wordt gestreden Eén ding is zeker, AFC B1 gaat er voor en hoopt u als sup porter te mogen begroeten om u vele mooie en spectaculaire wedstrijden te kunnen voorschotelen! voorste rij v.l.n.r. Dave van Nieten, Thomas Hansen, Edo van den Ende, Erwin Keller ftrainer1, Gideon Muller, Shai Zakai en Dennis Frijn. middelste rij: Olivier Wijnen, irishar de Nobrega, Rinaldo O'Neill, Patrick Erchiah en Xaviereo Esajas. achterste rij v.l.n.r. Danny Verkalk, Gideon Heerens Diddens, Romeo Forster, Erixon Danso, Donovan van Dam en Fabian Wells. Op de foto ontbreekt Kirsten Kampman tfysio) Ie Divisie A AFC B1 Ajax B2 Cambuur L. B1 Emmen B1 FC Groningen B1 FC Volendam B1 FC Zwolle B1 Go Ahead B1 Haarlem B1 Quick'20 B1 Stormvogels/Telstar B1 Twente/Heracles B2 AFC Seizoen 2Q04-2005 25

Persmappen | 2004 | | pagina 27