Junioren AFC A1 1 e Divisie A Kenneth uan Coblijn, uorig seizoen trainer-coach uan onze junioren BI en komend seizoen uan de ulaggendragers uan AFC's jeugdafdeling de junioren Al is de opuolger uan AFC eerste-elftalspeler Ulli Landureugd die de laatste drie seizoenen zeer succesuol de junioren Al onder zijn hoede heeft gehad. Op deze pagina geeft Kenneth een terugblik op het afgelopen seizoen en een uooruithlik op het nieuuue. Ie Diuisie A AFC A1 Ajax A2 Argon A1 Cambuur L. A1 Emmen A1 Go Ahead Eagles A1 Flaarlem A1 FC Omniworld A1 Stormvogels/Telstar A1 Twente/Fleracles A2 FC Volendam A1 FC Zwolle A1 voorste rij v.l.n.r. Necmettin Imac, Joey van Leijenhorst Benno Nihom grensrechter1, Kenneth van Coblijn ftrainer/coachl Shanti Bergsma [verzorgster], Tyrone de Groot, Joey Patrick, middelste rij v.l.n.r. Leroy Ruis, Ben Ebu Mori, Jeroen Bertens, Lamin Jaiteh, Gerson Sheotahul, Laurens Samsom, Faysal Fakhor. achterste rij v.l.n.r. Jeroen Acda, Khalid Aulid El Faddil, Peter Post, Olivier Poederbach, Elsou Braafheid. Op de foto ontbreken Armando Catsburg, Khalid Harrak, Jan Portengen [leider] Terugblik seizoen 2003/2004 Het afgelopen voetbalseizoen heeft de A1 het zwaar gehad in de landelijke eerste divisie voor A-junioren, waar hoofdzakelijk Betaald Voetbal Organisaties met hun oudste jeugd spelen. Aanvankelijk zag het er niet naar uit dat de A1 in zwaar weer terecht zou komen, want na vier wedstrijden waren er 9 punten gehaald. Na 12 wedstrijden stond de A1 tweede van onderen met hetzelfde aantal punten, namelijk 9. Dit beteken de dat de A1 rechtstreeks zou degraderen uit de landelijke eerste divisie. In deze periode beschikte de A1 over een te krappe selectie. De selectie werd uitgebreid met spelers uit de A2 en B1 tot 19 spelers. De selectie bestond hiervoor uit 14 spelers, hetgeen te weinig bleek te zijn. Met nog acht wed strijden in het verschiet werd het voor onmogelijk gehouden om het maximale aantal punten te halen om zo als derde van onderen te eindigen. De A1 eindigde op de laatste speeldag met Stormvogels en FC Omniworld op een gedeelde derde plek van onderen. De derde plek van onderen gaf recht op deelname aan de nacompetitie maar er bestond ook de mogelijkheid om dit te ontlopen. In een halve competitie tegen Stormvogels/Telstar en Omniworld moesten er minimaal 2 punten behaald worden om als vierde van onderen te eindigen in de reguliere competitie. Jammer genoeg werden beide wedstrijden verloren wat inhield dat AFC derde van onderen werd en dat er nacompetitie (degradatie/behoud) moest worden gespeeld. AFC eindigde in deze competitie als winnaar en bleef hierdoor in de landelijke eerste divisie. Een felicitatie voor spelers, trainer Ulli, elftalleider Dirk Visser en grensrechter Chris Schroder. Uooruithlik seizoen 2004/2005 Elk jaar weer blijkt dat er tot aan het einde van de competitie wordt gestreden voor het kampioenschap en tegen degra datie. Het zal dus niet eenvoudig zijn om onze plek in de eerste divisie te handhaven. Dit neemt niet weg dat wij uitgaan van onze eigen kwaliteiten en ons niet aanpassen aan de tegen stander. Natuurlijk is het seizoen voor de A1 geslaagd als we in de landelijke eerste divisie blijven en ik weet zeker dat ons dat ook gaat lukken. □aarnaast is het net zo belangrijk dat spelers zich zo weten te ontwikkelen dat ze daardoor kunnen instromen naar de selectie van het tweede (of eerste) elftal. Ontwikkeling van talent is bij de jeugd van primair belang. □e selectie van de A1 bestaat uit 18 spelers van wie 10 eerstejaars A junior zijn. Op drie spelers na, zijn alle spelers afkomstig uit eigen de jeugd. 24 AFC Seizoen 20D4-2005

Persmappen | 2004 | | pagina 26