'Ons clubhuis' lfoor de aanuang uan het seizoen 2003-2004 bereikte het bestuur met de AFC'ers Frans Ris en Joris de VUijs een ouereenkomst uoor de pacht uan het clubhuis op ons sportpark 'Goed Genoeg'. In deze Persmap kijken ze terug op hun eerste seizoen bij AFC, niet uóór maar achter de bar. "Nadat wij per 1 juli 2GG3 waren aangesteld hebben wij eerst getracht het interieur van het clubgebouw met zo weinig mogelijk middelen te moderniseren. Zo hebben we de muren met de donkerbruine lambrisering veranderd door lichtere kleuren te gebruiken: de lambrisering werd verlaagd en nieuw betimmerd met "eiken", daarboven werd geschilderd in 'havan na wit' waardoor een meer ruimtelijk geheel ontstond. Ook de bar en het aanzicht achter de bar werd op dezelfde manier veranderd. Bij het gedeelte waar de wedstrijdtafel staat hebben wij een verhoging aangebracht die gescheiden wordt door drie grote palmen waardoor er een open maar toch een eigen ruimte is ontstaan. schotel of een lekker stukje vlees of vis, het kan allemaal. Het afgelopen seizoen hebben we vele feestelijke bijeen komsten gehad. Zo was er o.a. het diner van de Zilveren Ploeg, een diner-dansant van de veteranen, de kerstdiners voor de jeugd en de disco voor de en C pupillen, dat op initiatief van de "Junior-Board" was georganiseerd Als klap op de vuurpijl werd het seizoen afgesloten met het feest van de grandioze Anonymous Flashback Club, hetgeen een enorm succes werd. Enkele grote jeugdtoernooien werden georgani seerd en afgesloten met de alom bekende Mini WK; al deze toernooien werden met dank aan de vele vrijwilligers een groot succes. De afgelopen weken hebben wij het clubhuis weer opgepoetst, De achterzaal werd meer betrokken bij het geheel; links achterin creëren drie grote palmbomen een intiemere sfeer. In het midden van de zaal staat een grote leestafel met veel lectuur en rechts daarvan vierpersoonstafels. De tafels en stoelen zijn in de AFC-clubkleuren rood-zwart. Een aantal kroonluchters geeft het geheel een modern/nostalgische sfeer. Om het clubgevoel te verhogen hebben we een 'beamer' aan geschaft zodat we nu met elkaar op grootbeeld van het gehele sportaanbod kunnen genieten. Als je links langs het podium de gang in loopt kom je op het achterterras waar het absoluut goed toeven is met comfortabele meubels, sfeervolle ver lichting en een echte plataan. Nu het nieuwe kunstgrasveld klaar is, is dit een fantastische plek om achter het glas, uit de wind, trainingen en wedstrijden te volgen. Naast het reguliere broodje kroket, balletje gehakt en patatje kan er bij AFC ook echt worden gegeten. Iedere maandag t/m donderdag is de keuken van 17.00 t/m 22.30 uur geopend. Er zijn verschillende keuzemogelijkheden: een heerlijke dag- alles ziet er tiptop uit, iedereen is op vakantie geweest en we zijn klaar voor een nieuw seizoen. Vanaf maandag 1B augustus staan wij en onze crew in de startblokken, maar de eerste "happening" van het nieuwe seizoen heeft al weer plaatsge vonden. De Amstel-Cup wedstrijd AFC-Telstar/Stormvogels op dinsdagavond 10 augustus j.l. Doodzonde van het weer (met bakken uit de hemel), maar toch nog circa 800 toeschouwers en een leuke wedstrijd die geflatteerd met 0-2 door Stormvogels/Telstar werd gewonnen. Een samenvatting van de wedstrijd en de trekking voor de volgende ronde werd life vanuit 'ons clubhuis' door SBSB uitgezonden. □aartoe was de gehele dag voorafgaand aan de wedstrijd een crew van maar liefst 20 man met groot materieel aanwezig. Ruim na middernacht, toen alles achter de rug was, zei één van hen tegen ons "wat een mooie club, prachtig sportpark en gezellig clubhuis en wat een goede ontvangst door AFC, flexibel, gastvrij en goed verzorgd, zo maken we het bij de BVO's maar weinig mee". En dat compliment wilden wij onze AFC vrienden en vriendinnen niet onthouden. Maak er met z'n allen een fantastisch seizoen van!" 16 AFC Seizoen 20D4-2005

Persmappen | 2004 | | pagina 18